Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kolonia tygodnia: pływanie i nurkowanie z rurką dla mężczyzn

GW Men’s Swimming & Diving świętowało czwarty tytuł Atlantic 10 w ciągu pięciu lat w sobotni wieczór, kończąc panującą trasę czterodniowego spotkania konferencyjnego.

Buff and Blue zebrali 21 medali, w tym 14 złotych, ustanawiając cztery rekordy konferencji i siedem programów na drodze do 828,5 punktów, przewyższając drugie miejsce George’a Masona z 564 punktami.

Wszystkie 20 kolonii – 17 pływaków i trzech nurków – przyczyniło się do zwycięskiej sumy punktów w próbie odbicia po ich lutowym pojawieniu się.

Po zdobyciu sześciu złotych medali, Carol Melianarcic Został uznany za najlepszego wykonawcę i najlepszego nowicjusza A-10 i dołączył do GW Athletic Hall of Famer, Davida Zenka, w męskim składzie, aby osiągnąć ten sukces. Pierwszy rok w Warszawie był ekscytujący przez cały tydzień, zwłaszcza w piątek pływanie w południe 100. To wystarczyłoby, by zaprosić Cię na mistrzostwa NCAA sezonu i zająć 21 miejsce w Arkuszu Psychologicznym.

Emiles BooneI Marek Ausena I Tyler Kawakami Zdobył także po sześć medali, z których pięć było złotych, co pomogło mu wypchnąć Buffa i Niebieskiego na czołowe miejsce w klasyfikacji drużynowej.

READ  Polak buduje swoje życie wokół architektury | Wiadomości, sport, praca