Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Komenda Główna Policji podpisuje umowę na zakup czterech samolotów Bell 407GXis;  Nowy samolot zwiększy całkowitą liczbę Bell 407GXis we flocie PNP do siedmiu

Komenda Główna Policji podpisuje umowę na zakup czterech samolotów Bell 407GXis; Nowy samolot zwiększy całkowitą liczbę Bell 407GXis we flocie PNP do siedmiu

Atlanta, Georgia — ogłosiła firma Bell Textron Inc. , Textron Inc. (NYSE: TXT), poinformowała dzisiaj o podpisaniu umowy na zakup czterech samolotów Bell 407GXi przez Komendę Główną Policji (PNP).

Śmigłowce zostaną zakupione w ramach projektu „Bezpieczniejsze drogi – Lotniczy Nadzór nad Ruchem Drogowym”, który jest realizowany ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Dostawcą jest JB Investments Limited, Niezależny Przedstawiciel Bell (IR) na Polskę.

Cztery samoloty Bell 407GXi dołączą do trzech tego samego typu dostarczonych PNP w październiku 2020 r. PNP obsługuje również dwa samoloty Bell 206 i jeden Bell 412HP. Z łączną liczbą siedmiu samolotów Bell 407 GXi, Polska Policja stanie się największym użytkownikiem tego typu śmigłowca wśród innych instytucji publicznych w Europie.

„W ostatnich latach położyliśmy duży nacisk na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego i aby to osiągnąć wzmacniamy możliwości techniczne naszego składu. Dlatego te cztery ostatnie śmigłowce będziemy chcieli wykorzystać przede wszystkim do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach. Powiedział Dariusz Augustiniak , Zastępca Komendanta Głównego Policji w Polsce: „Docelowo chcemy, aby każdy z nich był wyposażony w system kontroli lotów.

Podobnie jak w przypadku samolotów już dostarczonych do PNP, nowy Bell 407GXis będzie wyposażony w kompleksowy pakiet rozwiązań Trakka Systems, który obejmuje reflektor, kamerę i animowaną mapę, a także system łącza w dół i konsolę operatora. System umożliwia załodze wykrywanie, identyfikację i śledzenie pojazdów, a także szacowanie ich prędkości.

W ciągu 30 lat działalności naszej firmy dostarczyliśmy już ponad 50 samolotów na przetargi publiczne różnym organizacjom, w tym polskiej policji. Teraz, mając 15 lat doświadczenia we współpracy z Bell Textron, mamy zaszczyt być głównym wykonawcą dostawy czterech kolejnych śmigłowców Bell 407.

Obecnie na całym świecie działa 1590 Bell 407, z czego 109 znajduje się w Europie. Samolot okazał się popularny wśród operatorów półpublicznych, z 131 samolotami używanymi na całym świecie w tej misji.

READ  Jeden region, ale bardzo różne historie krajów Europy Środkowo-Wschodniej | stan

Decyzja polskiej policji o powiększeniu floty 407GXis jest świadectwem wiodącej w branży obsługi posprzedażnej, którą firma Bell i jej partnerzy serwisowi są w stanie zapewnić. „Rozumiemy, jak ważne jest minimalizowanie przestojów, dlatego ciężko pracujemy, aby zapewnić doskonałą dostępność części i wsparcie techniczne dla naszych klientów” — powiedział Patrick Mulay, starszy wiceprezes ds. sprzedaży międzynarodowej w firmie Bell.

Bell 407GXi jest napędzany silnikiem turbośmigłowym Rolls-Royce M250-C47E/4 wyposażonym w dwa dwukanałowe układy FADEC. Ten wysokowydajny, oszczędny silnik zapewnia doskonałe osiągi w gorących, wietrznych warunkach i zapewnia prędkość podróżną 133 węzłów (246 km/h). Samolot jest również wyposażony w najnowszą awionikę Garmin G1000H NXi, która oferuje wyświetlacze LED o wyższej rozdzielczości, większą moc obliczeniową oraz możliwość łączenia się z tabletami i smartfonami.

Bell wystawia się na targach HAI Heli-Expo 2023 od 6 do 9 marca na stoisku nr B5504. Na wystawie będą prezentowane Bell 505, Bell 407GXi i Bell 429. Aby dowiedzieć się więcej o Bell 407GXi, odwiedź stronę bell.co/heliexpo.

Grace Depp

Biznes, Europa, Afryka i Bliski Wschód

[email protected]

+1 817-280-5384

Wszystkie kontakty z mediami

o rachunku

Myślenie poza tym jest tym, co robimy. Od ponad 85 lat na nowo wyobrażamy sobie latanie – i to, dokąd może nas zaprowadzić.

Jesteśmy pionierami. Jako pierwsi przełamaliśmy barierę dźwięku i przyjęliśmy komercyjny helikopter. Byliśmy częścią pierwszej misji księżycowej NASA i wprowadziliśmy na rynek zaawansowane systemy przechylania. Dziś definiujemy przyszłość zaawansowanej mobilności lotniczej.

Z siedzibą w Fort Worth w Teksasie – jako spółka zależna należąca w całości do Textron Inc. Posiadamy strategiczne lokalizacje na całym świecie. Ponieważ prawie jedna czwarta naszej siły roboczej służy, pomaganie wojsku w realizacji ich misji jest naszą pasją.

Przede wszystkim nasze przełomowe innowacje zapewniają naszym klientom wyjątkowe wrażenia. wydajnie. w zaufaniu. I zawsze z wyprzedzeniem.

READ  W obliczu słabnącej chińskiej gospodarki Australia przygotowuje się na wpływ tej sytuacji na swój rynek walutowy i turystyczny Gospodarka australijska

O Textronie

Tekstron Inc. Jest to firma wielobranżowa, która wykorzystuje swoją globalną sieć firm lotniczych, obronnych, przemysłowych i finansowych, aby dostarczać klientom innowacyjne rozwiązania i usługi. Textron jest znany na całym świecie ze swoich silnych marek, takich jak Bell, Cessna, Beechcraft, Pipistrel, Jacobsen, Kautex, Lycoming, EZ-GO, Arctic Cat i Textron Systems. Więcej informacji: www.textron.com.

Niektóre stwierdzenia zawarte w tej informacji prasowej są stwierdzeniami wybiegającymi w przyszłość, które mogą przedstawiać przychody, opisywać strategie, cele, oczekiwania lub inne kwestie niehistoryczne; Oświadczenia te są aktualne wyłącznie w dniu, w którym zostały złożone, a my nie zobowiązujemy się do aktualizowania ani korygowania jakichkolwiek oświadczeń dotyczących przyszłości. Takie stwierdzenia podlegają ryzyku, niepewności oraz innym znanym i nieznanym czynnikom, które mogą spowodować, że nasze rzeczywiste wyniki będą znacznie różnić się od tych wyrażonych lub dorozumianych w takich stwierdzeniach dotyczących przyszłości, w tym między innymi zmiany w harmonogramach dostaw samolotów, odwołania lub wnioski o odroczenie; nasza zdolność do dotrzymywania kroku naszym konkurentom we wprowadzaniu nowych produktów i aktualizacji z funkcjami i technologiami pożądanymi przez naszych klientów; zmiany przepisów lub zasad rządowych dotyczących eksportu i importu naszych produktów; wahania w światowej gospodarce lub zmiany warunków politycznych na całym świecie, które niekorzystnie wpływają na popyt na nasze produkty; wahania stóp procentowych lub kursów walutowych; oraz ryzyka związane z naszą międzynarodową działalnością, w tym budową i konserwacją obiektów w lokalizacjach na całym świecie oraz poleganiem na partnerach joint venture, podwykonawcach, dostawcach, przedstawicielach, konsultantach i innych partnerach biznesowych w związku z działalnością międzynarodową, w tym w krajach rynków wschodzących.

(c) 2023 Electronic News Publishing, źródło: ENP Newswire