Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Betty’s Burgers rozszerza franczyzę w Zachodniej Australii

Betty’s Burgers rozszerza franczyzę w Zachodniej Australii

Betty’s Burgers chce rozszerzyć swoją działalność na przedmieścia, prawie półtora roku po tym, jak burgerownia Sunshine Coast po raz pierwszy weszła do Waszyngtonu ze sklepem w Perth CBD.

Burger Shack inspirowany latami 50. już znalazł sobie miejsce we Fremantle, a dyrektor zarządzający Troy McDonagh powiedział, że sklepy Perth Now pojawią się w Scarborough i kilku centrach handlowych.

„Australia Zachodnia to świetne miejsce na biznes taki jak nasz, kochamy WA, ponieważ akceptujesz nowe rzeczy” – powiedział.

„Jesteśmy obecni w mieście od około półtora roku w Forrest Chase i ciężko pracowaliśmy, aby mieszkańcy Perth pokochali to, kim jesteśmy i co robimy.

„W ciągu ostatniego roku wzrosło zapotrzebowanie, abyśmy prawdopodobnie rozszerzyli swoją działalność na różne społeczności, więc zaczęliśmy szukać poza Metro Perth, a następna okazja, która się nadarzyła, pojawiła się we Fremantle”.

Betty’s Burgers przejmie uśpioną, ale doskonałą lokalizację na South Terrace – dawniej The Meating Ground – która jest pusta od 2020 roku.

„To był naprawdę kuszący ząb między Gino a tym, co było kopułą, i mamy nadzieję, że wkrótce będzie coś jeszcze bardzo ekscytującego” – powiedziała burmistrz Fremantle, Hannah Fitzharding, sugerując kolejne nowe miejsce, które może być w drodze do CBD.

„Myślę, że to w pewnym sensie sygnalizuje zmianę w sektorze”.

ikona aparatuBetty Burger otwiera się w Forest Chase. Amelia Mettam (po lewej) i Tejan McCafferty. kredyt: Iana Gillespiego/Zachodnia australia

Pan McDonagh powiedział, że Betty’s Burgers skupiła się na Fremantle od czasu rozpoczęcia podróży do Waszyngtonu.

„Patrzymy na Freo od roku lub dwóch i bardzo podoba nam się lokalizacja South Terrace” – powiedział.

„Zbliżamy się do rozpoczęcia tam budowy i mamy nadzieję, że otworzymy ją przed końcem czerwca”.

READ  Oto, jak bardzo wzrosły koszty świątecznego lunchu w ciągu ostatnich kilku lat