Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Koniec domowego występu Clavana Beide w Lidze Europejskiej | Sporty

Klavan rozegrał większość meczu (71 minut), a potem powiedział portalowi sportowemu ERR, że pomimo wyniku z drużyną, która w ubiegłym sezonie w Ekstraklasie zajęła czwarte miejsce, był: „Cieszę się, że wracam Estonii, być z powrotem”. Z powrotem do miejsca, w którym zacząłem. Nic więcej nie mogę powiedzieć; na razie wszystko w porządku”.

Jeśli chodzi o czwartkowy mecz, 35-letni Klavan z Viljandi powiedział: „Ma treść i ducha walki, a jeśli skończysz na czwartym miejscu w polskiej Premier League, prawdopodobnie będziesz miał jakość i więcej. Mieliśmy najtrudniejszy mecz od Estońskie kluby i oglądając to zdecydowanie walczyliśmy. Dobrze iz godnością.

Pierwsza połowa, która nie była rozgrywana w centrum Estonii, gdzie mieszka Paide Linnameeskond, ale w Rannastaadion z Pärnu, była bezbramkowa, ale napastnik Fabian Piasecki objął prowadzenie w 67. minucie meczu, podał portal sportowy ERR.

Samobójcza bramka Alinseka wyrównała sytuację w 77. minucie i choć mecz zdawał się kończyć remisem, węgierski obrońca Mark Tamas trafił do siatki na minutę przed pozostałym czasem gry.

Mecz rewanżowy odbędzie się we Wrocławiu w przyszłym tygodniu.

Śledź wiadomości ERR na Serwis społecznościowy Facebook A Świergot I nie przegap aktualizacji!

READ  Euro 2020: Słowacja szokuje Polskę 2-1 w meczu otwarcia grupy E