Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Phoenix Suns vs Milwaukee Bucks, mecz 2, wyniki na żywo, aktualizacje, transmisja, wynik, wideo, Giannis Antetokounmpo

Giannis Antetokounmpo strzelił w trzeciej kwarcie, zdobywając 13 punktów w pierwszych pięciu minutach, aby spróbować przywrócić Bucks do rywalizacji.

Wcześnie wywarł podobny wpływ, odkładając obawy o kontuzje, gdy otworzył z sześcioma punktami w pierwszych pięciu minutach.

Milwaukee Bucks prowadzili w tym momencie, ale od tego czasu strzał za trzy punkty wyrzucił Suns na prowadzenie i sprawił, że Antetokounmpo było jeszcze bardziej żywe.

Oglądaj każdy mecz finałów NBA na żywo dzięki ESPN na Cayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo >

piątek, lipiec 09

piątek 9 lipca

MVP został dwukrotnie złapany przez kamery domagające się zmiany swojego zespołu w mafii po tym, jak zaciekły blok Jrue Holiday został zatrzymany bez żadnych opłat.

Podczas gdy Holiday przyszedł ze swoim „blokem swojego życia”, jego koledzy z drużyny zostali przyłapani na oglądaniu, a Suns w pełni wykorzystali, odzyskując piłkę, podczas gdy Dender Eaton zakończył piłkę zanurzeniem.

Sprzedaż Chrisa Middletona zamieniła się następnie w punkty przejściowe dla Phoenix, a gdy Bucks wahały się, Antetokounmpo skorzystał z okazji, aby spróbować je ożywić.

Nie wyszło, chociaż Słońca nabierały rozpędu tylko w drodze do prowadzenia 56-45 w pierwszej połowie.

The Suns wydają się mieć odpowiedź na wszystko, ponieważ ostateczne posiadanie piłki w inningu zakończyło się wynikiem 1-1 dla Aytona, pomimo zamieszania obrony Bucks.

Trener Milwaukee, Mike Budenholzer, został ostrzeżony przed meczem, aby był gotowy na wprowadzenie poprawek w defensywie po tym, jak Suns podpalili go ze średniego zasięgu w pierwszym meczu.

Tym razem jednak słońca otwierały się z centrum i przybijały je.

O ile Bucks próbowali wspiąć się i zatrzymać Phoenix, wysokiej jakości ruch piłki sprawił, że było to jeszcze trudniejsze.

Niechęć Milwaukee do zmiany zasięgu defensywnego i mecze wystrzeliły Jaya Williamsa w pierwszej połowie na ESPN.

READ  Fani reagują po smutnej wiadomości Emmy Radokano

„Brak dostosowań defensywnych ze strony Bucks zaczyna być niezręczny i powinni spróbować czegoś innego” – powiedział.

Antetokounmpo zdobył w tym momencie 12 punktów i osiem asyst, ale niewiele mu pomogło, ponieważ Holiday i Middleton razem trafili tylko 5 z 24 asyst z ziemi.

„Jrue Holiday 21 przegapił 28 z 28 strzałów w serii. Insider NBA Adrian Vojnarowski powiedział pod koniec pierwszej połowy w relacji z ESPN.

Bucks odpadli w drugim meczu po tym, jak w pierwszym zdobyli prowadzenie 29-26.

Milwaukee był na początku swojej najlepszej agresywności, atakując obręcz i powłokę i zdobywając tylko trzy punkty z 29 punktów z trzech punktów.

Zamiast tego wygrali bitwę 20:0 i remisowali w drugiej co do wielkości drużynie w dowolnym kwartale ligowym przez ostatnie 25 lat.

Odwrotna sytuacja miała miejsce w przypadku Phoenixa, który zniszczył Bucks 3-sekundową zaporą, z ośmioma z 14 przyłożeń w pierwszej kwarcie — drugim co do wielkości rozgrywającym w historii finałów.

Devin Booker zakończył połowę z 10 punktami i pięcioma asystami, ale strzelił tylko 4 z 12 z boiska.

W każdą inną noc byłaby to ogromna przewaga dla Bucks, ale Mikal Bridges i Jae Crowder połączyli razem 22 punkty, aby to nadrobić.

Booker, Bridges i Crowder strzelili po trzy punkty w pierwszej rundzie.

Śledź transmisję na żywo! (Jeśli nie widzisz bloga, kliknij Tutaj)