Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Phoenix Suns vs Milwaukee Bucks, mecz 2, wyniki na żywo, aktualizacje, transmisja, wynik, wideo, Giannis Antetokounmpo

Giannis Antetokounmpo strzelił w trzeciej kwarcie, zdobywając 13 punktów w pierwszych pięciu minutach, aby spróbować przywrócić Bucks do rywalizacji.

Wcześnie wywarł podobny wpływ, odkładając obawy o kontuzje, gdy otworzył z sześcioma punktami w pierwszych pięciu minutach.

Milwaukee Bucks prowadzili w tym momencie, ale od tego czasu strzał za trzy punkty wyrzucił Suns na prowadzenie i sprawił, że Antetokounmpo było jeszcze bardziej żywe.

Oglądaj każdy mecz finałów NBA na żywo dzięki ESPN na Cayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo >

piątek, lipiec 09

piątek 9 lipca

MVP został dwukrotnie złapany przez kamery domagające się zmiany swojego zespołu w mafii po tym, jak zaciekły blok Jrue Holiday został zatrzymany bez żadnych opłat.

Podczas gdy Holiday przyszedł ze swoim „blokem swojego życia”, jego koledzy z drużyny zostali przyłapani na oglądaniu, a Suns w pełni wykorzystali, odzyskując piłkę, podczas gdy Dender Eaton zakończył piłkę zanurzeniem.

Sprzedaż Chrisa Middletona zamieniła się następnie w punkty przejściowe dla Phoenix, a gdy Bucks wahały się, Antetokounmpo skorzystał z okazji, aby spróbować je ożywić.

Nie wyszło, chociaż Słońca nabierały rozpędu tylko w drodze do prowadzenia 56-45 w pierwszej połowie.

The Suns wydają się mieć odpowiedź na wszystko, ponieważ ostateczne posiadanie piłki w inningu zakończyło się wynikiem 1-1 dla Aytona, pomimo zamieszania obrony Bucks.

Trener Milwaukee, Mike Budenholzer, został ostrzeżony przed meczem, aby był gotowy na wprowadzenie poprawek w defensywie po tym, jak Suns podpalili go ze średniego zasięgu w pierwszym meczu.

Tym razem jednak słońca otwierały się z centrum i przybijały je.

O ile Bucks próbowali wspiąć się i zatrzymać Phoenix, wysokiej jakości ruch piłki sprawił, że było to jeszcze trudniejsze.

Niechęć Milwaukee do zmiany zasięgu defensywnego i mecze wystrzeliły Jaya Williamsa w pierwszej połowie na ESPN.

READ  Aktualizacje dnia 11 na żywo Wiadomości Biegowe wydarzenia lekkoatletyczne Karsten Warholm bije rekord świata Testosteron Cycling Finals

„Brak dostosowań defensywnych ze strony Bucks zaczyna być niezręczny i powinni spróbować czegoś innego” – powiedział.

Antetokounmpo zdobył w tym momencie 12 punktów i osiem asyst, ale niewiele mu pomogło, ponieważ Holiday i Middleton razem trafili tylko 5 z 24 asyst z ziemi.

„Jrue Holiday 21 przegapił 28 z 28 strzałów w serii. Insider NBA Adrian Vojnarowski powiedział pod koniec pierwszej połowy w relacji z ESPN.

Bucks odpadli w drugim meczu po tym, jak w pierwszym zdobyli prowadzenie 29-26.

Milwaukee był na początku swojej najlepszej agresywności, atakując obręcz i powłokę i zdobywając tylko trzy punkty z 29 punktów z trzech punktów.

Zamiast tego wygrali bitwę 20:0 i remisowali w drugiej co do wielkości drużynie w dowolnym kwartale ligowym przez ostatnie 25 lat.

Odwrotna sytuacja miała miejsce w przypadku Phoenixa, który zniszczył Bucks 3-sekundową zaporą, z ośmioma z 14 przyłożeń w pierwszej kwarcie — drugim co do wielkości rozgrywającym w historii finałów.

Devin Booker zakończył połowę z 10 punktami i pięcioma asystami, ale strzelił tylko 4 z 12 z boiska.

W każdą inną noc byłaby to ogromna przewaga dla Bucks, ale Mikal Bridges i Jae Crowder połączyli razem 22 punkty, aby to nadrobić.

Booker, Bridges i Crowder strzelili po trzy punkty w pierwszej rundzie.

Śledź transmisję na żywo! (Jeśli nie widzisz bloga, kliknij Tutaj)