Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Konto TikTok Olivii Dunn znika, Gimnastyka LSU, Zdjęcia, Reakcja

Konto TikTok Olivii Dunn znika, Gimnastyka LSU, Zdjęcia, Reakcja

Fani Olivii Dunn są zagubieni bez TikToka po tym, jak jej konto najwyraźniej zniknęło w środę.

Gimnastyczka LSU, która ma ponad siedem milionów obserwujących na TikToku, we wczesnych godzinach porannych zamieściła na Twitterze odpowiedź na powszechne zaniepokojenie fanów, którzy zauważyli „dziwną” aktywność na jej koncie, zanim zostało ono wyłączone. Poczta Nowego Jorku raporty.

Transmituj ponad 50 wydarzeń sportowych na żywo i na żądanie dzięki Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

„To usterka” — napisała Dunn na Twitterze w odpowiedzi na kogoś, kto powiedział, że usunęła zbyt wiele swoich filmów. „Nie wiem, co jest teraz nie tak z moim kontem”.

20-letni Dunne przesłał dalej tweeta od kogoś, kto napisał: „Tom Brady przechodzi na emeryturę, a Livvy Dunne zostaje zbanowana na TikToku. Naprawdę smutny dzień w Ameryce”.

Od środowego popołudnia kopia zapasowa konta TikTok Dunne’a została utworzona. Jej najnowszy post, przesłany we wtorek, zawierał materiał filmowy z jej występu na nierównych słupkach w ośrodku szkoleniowym LSU.

We wtorek udostępniła również filmy w swojej relacji na Instagramie, pisząc: „Powrót do rzeczy”.

Pochodząca z New Jersey, czteroletnia studentka stypendium sportowego na LSU, została odsunięta na bok z rozdarciem w lewej nodze.

W zeszłym miesiącu Dunn pojawiła się w programie „The Today Show”, gdzie omówiła swoje siedmiocyfrowe dochody z umów z marką i NIL, a także ogromną frekwencję fanów na meczu otwierającym sezon Tygrysów przeciwko Utah w Salt Lake City.

Kilku fanów Dunna pojawiło się w Jon M. Huntsman Center w Salt Lake City, gdzie nastoletni chłopcy trzymali tabliczki z prośbą o zdjęcia i media społecznościowe gimnastyczki. Tłum wywołał obecność policji, a dziennikarze opisali scenę jako „przerażającą i niepokojącą”.

Po spotkaniu LSU-Utah Dunne odniósł się do zachowania fanów w tweecie, prosząc ich o „szacunek dla innych gimnastyków i społeczności gimnastycznej”.

READ  Türkiye zdobywa rekordowy medal na III Igrzyskach Europejskich w Polsce

Dunn powiedział TODAY, że LSU wdrożyło nowe środki bezpieczeństwa i że ochroniarz podróżuje z zespołem.

Tygrysy będą gospodarzem #9 Georgia w Maravich Center w Baton Rouge w piątek.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Poczta Nowego Jorku Reprodukowane za zgodą.