Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

KRL 2024;  Dwóch starszych członków drużyny Broncos sfilmowało walkę po dniu fanów klubu

KRL 2024; Dwóch starszych członków drużyny Broncos sfilmowało walkę po dniu fanów klubu

Zaledwie kilka dni przed planowanym wyjazdem do Las Vegas na historyczny mecz otwierający sezon NRL, sfilmowano walkę dwóch starszych zawodników Brisbane Broncos, co zaciemniło ich możliwość dotarcia na ten wyjazd.

Zawodnicy Broncos potwierdzili, że prowadzą dochodzenie i że jednostka ds. uczciwości NRL została poinformowana po ukazaniu się materiału filmowego przedstawiającego kapitana Broncos Adama Reynoldsa i innego kapitana Pata Carrigana biorących udział w czymś, co wyglądało na pijacką bójkę, która miała miejsce w niedzielny wieczór.

W wizji opublikowanej w mediach społecznościowych Carrigan i Reynolds wdają się w ostrą sprzeczkę z przechodniem krzyczącym: „Adam…Pat…Stop!” Trzymają się za koszulki.

„Broncos badają incydent z udziałem niektórych ich zawodników, który miał miejsce zeszłego wieczoru w Brisbane” – oznajmił klub w oświadczeniu.

„Klub został poinformowany o incydencie zeszłej nocy i przez cały dzień rozmawiał z zawodnikami, aby wyjaśnić szczegóły tego, co się wydarzyło.

„Sprawa została zgłoszona do Jednostki ds. Integralności NRL”.

Uważa się, że do starcia doszło po tym, jak w Brisbane odbył się coroczny Dzień Kibica, po którym niektórzy gracze Broncos pozostali w Fortitude Valley.

Broncos nie skomentowali jeszcze tego incydentu, co z pewnością zostanie zbadane przez jednostkę ds. rzetelności NRL.

Po bezproblemowym lecie wśród zawodników NRL materiał filmowy ujrzał światło dzienne 10 dni przed wyjazdem zawodników Broncos z Australii do Las Vegas.

Kilku zawodników, w tym obrońca Broncos Reece Walsh, musiało stawić się w ambasadzie USA, aby upewnić się, że posiadają wizę w świetle wcześniejszych incydentów z udziałem sądów.

Na nagraniu widać także Walsha i jego kolegę z drużyny Jordana Reekie.

Przeczytaj powiązane tematy:Brisbane
READ  Australijscy sportowcy mają zakaz wstępu do wioski olimpijskiej po wydarzeniach w Paryżu w 2024 roku