Lakers vs Pelicans, LeBron Boos, Jay Crowder wyrzuca piłkę, wideo, James Harden potrójne podwójne, reakcja, 76ers vs Knicks

Lakers są po prostu źli i musimy przestać udawać, że istnieje świat, w którym nie są.

LeBron James został wygwizdany przez kibiców gospodarzy, podczas gdy jedyne, co mogli zrobić po okropnej stracie DeAndre Jordana, to śmiech, gdy Lakers zostali zdmuchnięci z boiska przez Pelikany.

poniedziałek 28 lutego

Oglądaj sezon NBA 21/22 z ESPN na Kayo. Relacja na żywo co tydzień oraz każdy mecz z finałów NBA. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny>

W trzeciej kwarcie z 44-25 goście podwyższyli 95-65, co postawiło pod znakiem zapytania wynik, pozostawiając Lakers w niebezpieczeństwie wypadnięcia z gry.

Mistrz 2020 jest dziewiąty na Zachodzie, tuż przed Portland i 2,5 meczu z Nowym Orleanem na 11. miejscu.

Mark Stein, były felietonista New York Times i pisarz ESPN, napisał na Twitterze: „(Brandon) Ingram daje to Lakersom. Salah. Bez ducha ani walki ze strony gospodarzy.

„Mam czynnik kontuzji, ale człowieku… to niesamowite, że zespół LeBrona Jamesa jest tak niekonsekwentny.

„Nigdy nie otrzymał mniejszej pomocy i nigdy nie potrzebował więcej”.

Trader Skip Bayless dodał: „The Lakers przegrywają 30 po 3 kwartach w The Crypt. LeBron i Westbreak: każdy po 7 spinów. Ktoś będzie musiał za to zapłacić. Ktoś musi odejść. Wiesz i wiem, że to będzie Vogel ”.

Większy zasięg

„To może zmarnować trochę czasu”: Jedi zadał ciężki cios w wyścigu o nagrodę Rookie of the Year

Wrap NBA: Ben boli, ale Keri wysyła wiadomość do Giannisa; Eksplozja młodej gwiazdy 46 punktów

Wielki powrót Bena Simmonsa do NBA napotyka kolejną przeszkodę wśród tajemniczej daty powrotu

Twardość mikserów wymusza poprzednie kopnięcia

James Harden nie miał okazji tańczyć zbyt wiele na grobie Knicksów, kiedy był na Brooklynie, ale wydawało się, że sprawia mu to wiele przyjemności w koszulce Sixersa w Sunday Park.

READ  Wiadomości drużynowe, składy, pełne składy, u siebie i na wyjeździe, zmiany, kontuzje, mecz, mecze, najnowsze

Sezon Knicks zamienił się we wrak pociągu, gdy Harden i rozgrywający Joel Embiid robili, co chcieli w parku, zanim duża grupa fanów Sixers skandowała „MVP”, gdy środek gwiazdy znajdował się na linii rzutów wolnych.

Nowa dynamiczna para częściej remisowała w szybkiej przerwie, gdy Embiid zakończył grę z 37 punktami, a Harden z 29 punktami i 16 asystami, gdy Sixers utrzymali zwycięstwo 125-109.

Widać Hardena energicznie imprezującego po kilku obręczach Embiid z jego talerzy.

Duet połączył 59 rzutów wolnych w dwóch meczach, co stanowi szaloną liczbę tylko dwa razy mniej niż Nets i Blazers w tym okresie.

.

James Harden znokautowany przeciwko Knicks. Adam Hunger/Getty Images/AFPŹródło: Agencja France-Presse

Harden ma sporo krytyków pomimo jego oczywistych talentów na boisku, a nie dlatego, że poświęca mu tyle uwagi.

„Nie obchodzi mnie, co mówią ludzie”, powiedział Harden po wygranej Knicks.

„Szczerze, naprawdę, nie obchodzi mnie to w ogóle. Wiem, jakie mam umiejętności i pracę, którą wykonuję, aby być jednym z najlepszych koszykarzy. Nic mi nie zostało dane. Nie byłem jednym z najlepszych koszykarzy graczy, którzy dorośli.

„Musiałem pracować każdego dnia, aby znaleźć się w sytuacji, w jakiej jestem dzisiaj. Więc nikt nie może mi nic powiedzieć o mojej grze. Wykonuję pracę, wchodzę tam i produkuję, i staram się być najlepszym kolegą z zespołu, jakim mogę być każdej nocy.

Mattis uderza w trzepaczkę | 00:21

The Knicks są w trakcie zwycięskiej serii pięciu meczów w ogólnokrajowej telewizji i całkowicie nie zasługują na ten etap, grając wszystkie mecze niechlujnie.

Ale pokłócili się i rezerwowy rozgrywający Emmanuel Quikley poprowadził w drugiej połowie skok, co dało im jedno punktowe prowadzenie na początku czwartej gry, zanim wyszli na prowadzenie.

Quickley zakończył z 21 punktami na 5 z 13 rzutów i był 8 do 8 z linii rzutów wolnych.

READ  Porządek obrad | Wiadomości, sport, praca

To była piąta porażka Knicksów z rzędu, a w ostatnich 18 meczach są 3:15.

W 11 meczach poniżej 0,500 w 25-36, Knicks patrzą na chaos marcowy w marszu śmierci do ich ósmego występu w loterii w ciągu dziewięciu lat.

Od piątkowej straty 46 punktów do Heat, RJ Barrett próbował zrobić dużo wcześniej.

Skończył z 24 punktami i czterema stratami, strzelił tylko 9 z 22 i 6 z 10 rzutów wolnych.

Evan Fournier dodał 24, ale Julius Randle dostał kolejny dzień wolny (16 punktów, 4 z 13).

Randall przegapił 3 w połowie czwartej rundy, co zaowocowało idealną, szybką przerwą, gdy Harden Embiid doprowadził do zaciętego mistrzostwa.

The Knicks stracili 75-64 przy 8:08 przed końcem trzeciego meczu po podaniu Randle’a, który został przechwycony przez Mathisa Thiepole’a, który nakarmił Maxiego za szybką przerwę zagrywkową.

Ale Knicks drapały i drapały – z Quikley pierwszym szkodnikiem – i prześcignęły tylko 91-89 po trzech.

Po doprowadzeniu Barretta do lay-upu, Quickley ukradł dochody, dryblował do linii za 3 punkty i przybił ją, ale to był koniec najlepszych punktów Knicksa.

– Poczta w Nowym Jorku

Pomieszaj ostatnie słońce szpilki

Utah Jazz, wspierany przez Donovana Mitchella z 26 punktami, pokonał lidera ligi Phoenix Suns 118-114, odnosząc ósme zwycięstwo w dziewięciu meczach.

The Suns zaczęli żałować kosztownego błędu pod koniec meczu, kiedy na 13 sekund przed końcem Jay Crowder w niewytłumaczalny sposób rzucił piłkę na trybuny.

Trener Monty Williams wydawał się starać o przerwę, ale Crowder wziął na siebie pełną odpowiedzialność po meczu.

„Jestem weteranem koszykówki”, powiedział Crowder o sztuce.

„Muszę wiedzieć, co robić, a czego nie robić w tej sytuacji i biorę to”.

Chociaż Williams chciał zdjąć presję z napastnika, ponosi też pewną odpowiedzialność za swoją niezdolność do wywołania przerwy.

„Mogę biegać po podłodze i ogłaszać przerwę” – powiedział Williams.

READ  Pięć australijskich gwiazd, które warto obejrzeć na mundialu

„Byłem w połowie kortu, próbując się z nią skontaktować, ale nie mogliśmy tego zrobić, a to moja wina”.

A Rudy Gobert, zawodnik z Utah, powrócił po przegranych sześciu meczach z powodu kontuzji prawego kolana i choroby innej niż Covid, zdobywając 16 punktów i redukując 14 zbiórek. Obejmowało to osiem najwyższych w sezonie zbiórek ofensywnych.

The Suns, którzy wciąż mają najlepszy wynik w NBA (49-12), przegrali kolejne mecze po raz pierwszy od przegranej dwóch meczów 25 i 27 grudnia.

Devin Booker Suns zdobył 30 punktów. Cameron Johnson i Dendry Eaton dodali po 23 graczy, ale jasne jest, że Phoenix wciąż toruje sobie drogę w swoim trzecim meczu, odkąd bramkarz All-Star Chris Paul stracił złamany palec.

Gwiazda weterana może zostać odsunięta na bok do końca sezonu zasadniczego.