Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lekkoatletyka na żywo dziś wieczorem 10 Australijczycy w grze Riley Day Steve Solomon Pole Vault Times Jak oglądać

Mamy kolejną młodą australijską gwiazdę lekkiej atletyki po tym, jak Riley Day zanotował genialny rekord życiowy, omijając finał na 200 metrów.

21-latek zjechał z ósmego toru po kwalifikacjach z wynikiem 22,94, co było 17 najszybszym z 24 w półfinale.

Ale w imponującym meczu półfinałowym zajęła czwarte miejsce, z rekordem życiowym 22,56, za Anthonym Strachanem z Bahamów, który również zdobył 22,56.

„To wspaniały występ” – powiedział Bruce McVani w Seven.

“Dzisiaj była fizycznie chora po biegu; zdałem sobie sprawę, że była przytłoczona wszystkim. Nadal biega bardzo dobrze dzisiaj, aby dostać się do półfinałów, ale dziś była doskonała.”

Nie doszła do finału, bo pierwsze i drugie miejsce w każdej połowie, a także kolejne dwa dały jej szansę; Day był 12. najszybszym czasem w klasyfikacji generalnej, a ona awansowałaby do finału, gdyby była tylko o 0,17 szybsza, by zająć drugie miejsce w kwalifikacjach.

„Święty gówno”, powiedziała w wywiadzie dla Seven.

„To był znacznie lepszy wyścig niż dziś rano. Mam rowek. Teraz mam nadzieję, że to najszybszy mecz, dzięki któremu dostanę się do finału.

Podcast – Tokyo Daily

Cath Lognan i Nick Rewald przeżywają na nowo niesamowite życie w najbardziej ekscytujących 10 sekundach światowego sportu z Johnem Stephensonem i rozmawiają o niezapomnianym „podwójnym złocie” w skoku wzwyż. Co więcej, tilt Matildasa wciąż przechodzi do historii, a Susie O’Neill reaguje na dominację Australii w basenie.

Australijska gwiazda Jessica Hull strzeliła swoją bramkę w Tokio w „doskonałym” wyścigu i pokazała imponującą prędkość, by zająć drugie miejsce z czasem 4:05.28 w drugiej rundzie za Sivanem Hasanem, który niesamowicie minął pierwszy po uderzeniu w powierzchnię po brutalnym wypadku.

Tymczasem Linden Hall zajął trzecie miejsce w finałowych kwalifikacjach z kolejnym imponującym występem dla Australijczyków, ustanawiając jeden z najszybszych czasów w kwalifikacjach z wynikiem 4:02.27.

READ  Mistrzyni Świata Jeetika odnosi sukcesy w młodzieżowych mistrzostwach krajowych w boksie | wiadomości bokserskie

Ale to była inna historia dla koleżanki z drużyny, Georgii Griffith, która w upalnych temperaturach zmagała się z drugim miejscem na pierwszych 1500 m.

Dzisiejszego wieczoru Australijczycy są zainteresowani eliminacjami kobiet w skoku o tyczce, ponieważ Nina Kennedy i Liz Barnova próbują zakwalifikować się do finału.

Kennedy zrobiła 4,40 m w swojej trzeciej próbie w kwalifikacjach grupy A, podczas gdy Barnova odpadła po nieudanej próbie przekroczenia 4,40 mw grupie B.

Impreza została wstrzymana, gdy ulewny deszcz zaczął padać na Stadion Olimpijski, gdzie pomimo bardzo mokrego toru rozgrywano 400 m przez płotki.

Steve Solomon przegapił finał na 400 m, do którego zakwalifikował się w Londynie, po zdobyciu 45,15 i w drugiej kwalifikacji zajął trzecie miejsce.

Media społecznościowe wybuchły po tym, jak Stephen Gardiner z Bahamów wygodnie wygrał swój bieg na 44.14, mając na sobie luźną koszulę, a nie obcisły strój dla korzyści aerodynamicznych.

Australijskie zainteresowanie sportem w poniedziałek wieczorem (AEST)

20.20 — Nina Kennedy — kwalifikacje do skoku o tyczce kobiet, grupa A

20.20 — Liz Barnova — kwalifikacje do skoku o tyczce kobiet, grupa B

20.25 – Riley Day – 200 m kobiet – półfinały

21.13 – Steve Solomon – 400 m mężczyzn – półfinał 2

Śledź naszego bloga na żywo poniżej. Jeśli nie widzisz bloga, Kliknij tutaj.