Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Let It Die battle royale Deathverse tymczasowo przejdzie w tryb offline

Let It Die battle royale Deathverse tymczasowo przejdzie w tryb offline

Kilka miesięcy po oficjalnej premierze Deathverse: Niech umrzeskoncentrowana na walce wręcz gra typu battle royale od Grasshopper Manufacture’s niech umrze, twórcy ogłosili, że przenoszą ją do trybu offline. Zawieszenie usługi nastąpi w lipcu, ale ludzie stojący za darmową grą świat śmierci Mówią, że nie rezygnują z tego — planują „ponownie opracować” i ponownie wydać grę „ze znaczącymi ulepszeniami”.

Na oficjalnej stronie gryDeweloper Supertrick Games i wydawca GungHo Online Entertainment powiedzieli graczom:

Nie ma wątpliwości, że od czasu premiery naszej gry napotkaliśmy pewne wyzwania, szczególnie związane z dobieraniem graczy w grze i opóźnieniami. Bardzo przepraszamy za te problemy, które mogły powodować niedogodności dla naszych graczy. Chociaż z pewnym powodzeniem próbowaliśmy różnych rozwiązań, nie byliśmy w stanie rozwiązać podstawowych problemów. W rezultacie zespoły deweloperskie i operacyjne podjęły decyzję o tymczasowym zawieszeniu usług gry na czas jej przebudowy Deathverse: Niech umrze.

Deathverse: Niech umrze Deweloper przestanie sprzedawać walutę w grze Death Metal 7 lutego.

Supertrick i GungHo nie podali jeszcze harmonogramu świat śmierci Być może wróci z drzemki w przebudowie, ale obiecał, że ulepszenia gry „pozwolą cieszyć się nią szerszej publiczności oprócz naszych obecnych graczy”.

Dodali: „Dołożymy wszelkich starań, aby przygotować się do ponownego wydania, aby nasza obecna społeczność mogła cieszyć się grą wraz z wieloma nowymi graczami w przyszłości”.

Deathverse: Niech umrze Oficjalna premiera na PlayStation 4, PlayStation 5 i Windows PC zeszłej jesieni, po dużym opóźnieniu i testowanie beta. Gra spotkała się z mieszanymi recenzjami na Steamie, a gracze powoływali się na długi czas oczekiwania, ograniczoną ilość treści i ogólny brak dopracowania.

Było kilka przykładów gry serwisowej, która przechodziła w tryb offline, a następnie wracała do dowolnego poziomu sukcesu. Próbowałem gier Amazon z tygiel, gdzie ta gra została przywrócona z pełnej oficjalnej wersji do zamkniętej wersji beta, ale ostatecznie została anulowana. Podobnie Ubisoft próbował zrehabilitować futurystyczny tryb battle royale Hiperkrajobraztylko Wyciągnij wtyczkę gry ostatni kwiecień.

READ  Kobieta z Queensland nie została zaproszona na przyjęcie weselne po weekendowym wieczorze panieńskim na wyspie Hamilton