Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Let It Die battle royale Deathverse tymczasowo przejdzie w tryb offline

Kilka miesięcy po oficjalnej premierze Deathverse: Niech umrzeskoncentrowana na walce wręcz gra typu battle royale od Grasshopper Manufacture’s niech umrze, twórcy ogłosili, że przenoszą ją do trybu offline. Zawieszenie usługi nastąpi w lipcu, ale ludzie stojący za darmową grą świat śmierci Mówią, że nie rezygnują z tego — planują „ponownie opracować” i ponownie wydać grę „ze znaczącymi ulepszeniami”.

Na oficjalnej stronie gryDeweloper Supertrick Games i wydawca GungHo Online Entertainment powiedzieli graczom:

Nie ma wątpliwości, że od czasu premiery naszej gry napotkaliśmy pewne wyzwania, szczególnie związane z dobieraniem graczy w grze i opóźnieniami. Bardzo przepraszamy za te problemy, które mogły powodować niedogodności dla naszych graczy. Chociaż z pewnym powodzeniem próbowaliśmy różnych rozwiązań, nie byliśmy w stanie rozwiązać podstawowych problemów. W rezultacie zespoły deweloperskie i operacyjne podjęły decyzję o tymczasowym zawieszeniu usług gry na czas jej przebudowy Deathverse: Niech umrze.

Deathverse: Niech umrze Deweloper przestanie sprzedawać walutę w grze Death Metal 7 lutego.

Supertrick i GungHo nie podali jeszcze harmonogramu świat śmierci Być może wróci z drzemki w przebudowie, ale obiecał, że ulepszenia gry „pozwolą cieszyć się nią szerszej publiczności oprócz naszych obecnych graczy”.

Dodali: „Dołożymy wszelkich starań, aby przygotować się do ponownego wydania, aby nasza obecna społeczność mogła cieszyć się grą wraz z wieloma nowymi graczami w przyszłości”.

Deathverse: Niech umrze Oficjalna premiera na PlayStation 4, PlayStation 5 i Windows PC zeszłej jesieni, po dużym opóźnieniu i testowanie beta. Gra spotkała się z mieszanymi recenzjami na Steamie, a gracze powoływali się na długi czas oczekiwania, ograniczoną ilość treści i ogólny brak dopracowania.

Było kilka przykładów gry serwisowej, która przechodziła w tryb offline, a następnie wracała do dowolnego poziomu sukcesu. Próbowałem gier Amazon z tygiel, gdzie ta gra została przywrócona z pełnej oficjalnej wersji do zamkniętej wersji beta, ale ostatecznie została anulowana. Podobnie Ubisoft próbował zrehabilitować futurystyczny tryb battle royale Hiperkrajobraztylko Wyciągnij wtyczkę gry ostatni kwiecień.

READ  Naucz się wspaniałych umiejętności prezentacji od TikTok