Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Liga Narodów: Czym zagrożona jest Anglia, Walia, Szkocja i Irlandia Północna?

Sports Mole przygląda się permutacjom między Anglią, Walią, Szkocją i Irlandią Północną przed ostatnimi meczami Ligi Narodów UEFA.

W napiętym harmonogramie piłkarskim prowadzącym do finałów Zimowych Mistrzostw Świata w Katarze, Liga Narodów UEFA Powraca w tym tygodniu, gdy 55 krajów kończy swoje kampanie grupowe.

Edycja 2022-23 rozpoczęła się czterema rundami meczów w czerwcu i zakończy się meczami, które pozostaną w końcowych fazach we wrześniu.

Chociaż jest dużo optymizmu Szkocjaktóry w środę rozpoczął imprezę zwycięstwem nad UkrainaPozostałe trzy kraje są pod kontrolą, aby uratować coś z dotychczasowych rozczarowujących kampanii.

tutaj, kret sportowy Spójrz na permutacje AngliaA WaliaSzkocja i Irlandia Północna Przed dwoma ostatnimi meczami w grupie.


Anglia

© Reuters

Po niewielkiej stracie chwały w Euro 2020 Anglia miała duże nadzieje na swoją kampanię Ligi Narodów i po raz ostatni szukała poprawy na trzecim miejscu. Jednak Trzy Lwy walczą przeciwko spadkowi z dwoma pozostałymi meczami.

Gareth SouthgatePodopieczni zespołu ponieśli szokującą porażkę 1:0 na wyjeździe Węgry W meczu otwarcia przed remisem Włochy A Niemcy. Po upokarzającej przegranej 4:0 z Molyneux z Węgrami – choć z rotacyjnym składem – rozczarowujące wyniki zostały przypieczętowane dla Anglii, która teraz zajmuje ostatnie miejsce w League One Group C z zaledwie dwoma punktami.

Anglia, która nie może awansować do półfinału atletycznie, ma trzy punkty straty do Włoch na trzecim miejscu, a jeśli przegrają z Azzurrim na San Siro, spadną do drugiej ligi. Ostatnie dwa mecze, ale zdobycie co najmniej czterech punktów może wystarczyć, aby uniknąć spadku.

Jeśli zarówno Anglia, jak i Niemcy przegrają przedostatni mecz w piątek, oba kraje będą walczyć o przetrwanie w swoim ostatnim meczu na Wembley w następny poniedziałek.

Mecze pierwszej ligi grupy C:

Włochy vs. Anglia Niemcy vs Węgry – piątek 23 września
Anglia vs Niemcy i Węgry vs. Włochy – poniedziałek 26 września

READ  Koniec domowego występu Clavana Beide w Lidze Europejskiej | Sporty

Walia

Napastnik Walii, Gareth Bale, świętuje zdobycie gola z przekrzywionego rzutu wolnego przeciwko Ukrainie 5 czerwca 2022 r.© Reuters

Rozumie się, że Walii trudno było sprostać wyzwaniu w pierwszej lidze, grupa B BelgiaA Holandia A PolskaI, podobnie jak Anglia, są również zagrożone spadkiem z pierwszej ligi po tym, jak nie wygrali żadnego z pierwszych czterech meczów.

Smoki uratowały punkt remisem z Belgią w Cardiff, ale porażki u siebie i na wyjeździe z Holandią oraz porażkę na drodze do Polski – gdzie po 85. minucie we wszystkich trzech porażkach straciły kluczowe gole – znaczy Strona RobaJego strona jest zakorzeniona u stóp grupy z zaledwie jednym punktem.

Walia, która awansowała z drugiej ligi w ostatnim sezonie Ligi Narodów, szybko powróci do drugiej ligi, jeśli w czwartek przegra z Belgią, a trzecia Polska uniknie porażki z Holandią.

Jeśli jednak Walia uniknie porażki w Brukseli, a Polska nie pokona Holandii, w niedzielę w stolicy Walii rozegra się magiczna bitwa o przetrwanie między dwoma rywalizującymi narodami.

Mecze pierwszej ligi grupy D:

Belgia vs. Walia & Polska vs Holandia – czwartek 22 września
Walia v Polska vs Holandia vs Belgia – niedziela 25 września


Szkocja

Szkot John McGinn świętuje ze swoimi kolegami z drużyny po meczu 21 września 2022© Reuters

Tymczasem Szkocja jest wysoko w grupie A w Lidze B i ma silną pozycję, aby zapewnić sobie awans do pierwszej ligi.

Jak wcześniej wspomniano, Armia Tartan miała w środę najwięcej punktów przeciwko Ukrainie, wygrywając 3-0 na Hampden Park i podnosząc je do dziewięciu punktów z czterech meczów po wygranej. Armenia Czy w domu, czy poza domem w czerwcu. Ich jedyna porażka przyszła z rąk zdegradowanych Republika Irlandiiktóry wygrał 3-0 w Dublinie.

Steve ClarkReprezentacja narodowa będzie chciała w sobotę zemścić się na Irlandii, a wygrana nie tylko zapewni awans jako zwycięzca grupy, ale także poprawi swój 10-punktowy wynik z zeszłego sezonu z jednym meczem.

Ukraina, która znajduje się dwa punkty za Szkocją na drugim miejscu, wciąż ma szansę na pierwsze miejsce, ale musi pokonać Armenię i mieć nadzieję, że Armia Tartan odda punkty przeciwko Irlandii, zanim pokłóci się z Clarke i jego kolegami z drużyny o to, co może być prowadzić w finale w najbliższy wtorek.

READ  Franczyzobiorca Jim's Mowing zdobywa niewielką wygraną w walce o zamknięcie z rządem Vic

Pierwsze mecze grupowe w Lidze B:

Szkocja Irlandia vs Armenia vs Ukraina – sobota 24 września
Ukraina vs. Szkocja & Republika Irlandii vs Armenia – wtorek 27 września


Irlandia Północna

Irlandia Północna Ciaron Brown, Buddy McNair, Dion Charles i Shane Lavery odpowiadają po meczu 29 marca 2022 r.© Reuters

Irlandia Północna jest zagrożona spadkiem jeden po drugim, zdobywając zaledwie dwa punkty w pierwszych czterech meczach w grupie B w trzeciej lidze.

Zielono-Białej Armii nie udało się wygrać wszystkich 14 meczów Ligi Narodów od początku rywalizacji w 2018 roku, wliczając w to porażki z Grecja A Kosowo Tym razem. Farby w domu i poza nim Cypr dały przynajmniej Ian BarakloveFaceci promień nadziei, aby uniknąć upadku.

Jednak czwarte miejsce Irlandii Północnej nie byłoby końcem drogi, ponieważ wezmą udział w playoffach spadkowych z pozostałymi trzema drużynami z piwnicy z Ligi C, aby ustalić, które dwa narody spadną do czwartego poziomu.

Irlandia Północna jest obecnie trzecia w grupie pod względem różnicy bramek przed czwartym Cyprem i po prostu musi poprawić wyniki Cypru w ostatnich dwóch meczach, aby zapewnić sobie przetrwanie.

Terminy meczów drugiej grupy w trzeciej lidze:

Irlandia Północna VS Kosowo i Cypr VS Grecja – sobota 24 września
Grecja vs. Irlandia Północna & Kosowo vs Cypr – wtorek 27 września


ID:495139:1false2false3false:QQ::z pulpitu db:LenBod:collect10778: