Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Limit wynagrodzeń North Queensland Cowboys, Jason Taumalolo, Chad Townsend, Todd Payten, Kogo mogą zatrzymać, Helum Loki, Kolekvo Fenifuiyaki, Reakcja, Wiadomości

Limit wynagrodzeń North Queensland Cowboys, Jason Taumalolo, Chad Townsend, Todd Payten, Kogo mogą zatrzymać, Helum Loki, Kolekvo Fenifuiyaki, Reakcja, Wiadomości

Usunięcie Jasona Taumalolo i Chada Townsenda ze stanowiska kapitanów drużyny North Queensland Cowboys zrodziło pytania, czy klub odczuwa presję na ograniczenie wynagrodzeń.

W niedzielę trener Cowboys Todd Payten podjął „długoterminową decyzję” o zastąpieniu Taumalolo i Townsenda Robinem Cooterem i Tomem Deardenem w roli nowych kapitanów drużyny.

Następnie Payten uniósł brwi, gdy oznajmił, że decyzję podjęto z myślą o przyszłości.

„Bycie uczciwym to długoterminowa decyzja” – wyjaśnił Payten.

„Patrząc na naszą grupę, jest kilku zawodników, którzy kończą swoje kariery i przez następne 12 miesięcy lub kilka sezonów nie będzie ich tutaj z wielu powodów i musieliśmy dokonać zmiany pod tym względem, abyśmy mieli wystarczająco dużo czasu, aby zapewnić Tommy'emu wsparcie, którego potrzebuje, a Robsowi stać się najlepszym przywódcą, jakim może być, gdy zniknie całe otaczające ich doświadczenie.

Taumalolo pozostały cztery lata historycznego dziesięcioletniego kontraktu, który podpisał w 2017 roku, podczas gdy Townsend wkrótce rozpocznie ostatni rok trzyletniego kontraktu.

Oglądaj wydarzenia sportowe tego lata na żywo bez przerw na reklamy podczas meczów w Kayo Sports. Dołącz do Kayo już teraz i natychmiast rozpocznij transmisję>

Taumalolo ma zarabiać 950 000 dolarów na sezon do 2027 r., a Townsend 700 000 dolarów w 2024 r.

W ich tygodniu Rozmowa o futbolu podcastu dziennikarze Brent Reid i Michael Shammas uważają, że istnieje szansa, że ​​Taumalolo wkrótce będzie mógł znaleźć się w koszulce innego klubu.

„Inne kluby rozglądały się, czy mają szansę pozyskać Jasona Taumalolo, ale odrzuciły tę ofertę ze względu na wysoką cenę” – powiedział Shammas.

„Nie mówię, że Jason Taumalolo odchodzi, ale Chill podąża ścieżką, na której szuka innych możliwości.

„Nie wiem, czy zarabia aż tyle w porównaniu z erą nowożytną… Nie mówię, że zapłacicie mu 950 000 dolarów, ale czy Jason Taumalolo nie jest wart 750 000 dolarów, jeśli zobaczymy, kim są niektórzy z tych innych facetów? czyn.”

READ  Wests Tigers vs Newcastle Knights, wynik, wynik, transmisja, zespoły, statystyki, SuperCoach, jak oglądać, Magic Round

„Więc którym klubem jest Mick? Czy istnieje klub, który ma dla niego sens?” Czytanie przygotowane dla Deacona.

„Kluby borykające się z problemami szukają dobrych graczy, takich jak Dragons i Bulldogs. Ale nie zaczynam teraz rozsiewać plotek, ponieważ nie mówię, że Taumalolo szuka, mówię tylko, że stosunek jakości do ceny, nie byłoby źle kupić za 750 000–800 000 dolarów innemu klubowi.

Szalona próba młodego człowieka szybko się rozprzestrzenia 00:19

Więcej aktualności z NRL

Transport Hub: Saga Dogs Forward w końcu dobiegła końca, gdy Kapitan zgodził się na zwolnienie

RD 1 Przewidywane zespoły: Smoki tworzą, Buldog rozwiązuje użyteczną zagadkę

Tygrysy: Benji Marshall przerywa milczenie w sprawie dramatu Nofoaluma w Leichhardt

Reid zgodził się z Shammasem, że Bulldogs i Dragons to dwa kluby, które powinny być zainteresowane, jeśli Cowboys rozważają rozstanie z jednym ze swoich ulubionych synów.

„Jeśli jesteś (trenerem Dragons) Shane’em Flanaganem, zadaję pytanie. Dragons muszą zabijać, a nie stracili ani jednego strzału z ligi (poza sezonem)” – powiedział.

Oprócz Taumalolo i Townsend jest wielu Cowboys, którzy mają transakcje na duże pieniądze wchodzące w rok 2024.

Reprezentatywny środkowy Valentine Holmes podpisał umowę, która zapewni mu w tym sezonie 875 000 dolarów, a wioślarz Jeremiah Nanai będzie zarabiał 900 000 dolarów rocznie.

Według doniesień The Cowboys toczyli walkę z innymi klubami o ponowne podpisanie kontraktu z Tomem Deardenem, ale udało im się porozumieć z utalentowanym rozgrywającym, który przedłużył kontrakt do końca 2029 roku.

Jak zauważył Reid, jednemu z nowych liderów klubu w Cotter prędzej czy później należy się zasłużona podwyżka.

Te posunięcia sprawią, że Cowboys będą musieli podjąć co najmniej dwie trudne decyzje w sprawie niektórych utalentowanych zapolowych, takich jak Heilum Luki (bez kontraktu w 2024 r., opcja zawodnika w 2025 r.) i Kulikefu Finefeuiaki (2024 r.).

READ  Francja kontra Wallabies: jak oglądać ostatnie przygotowania Australii do Pucharu Świata, składy i nie tylko | Najnowsze wiadomości o rugby

Realistycznie rzecz biorąc, wydaje się niemożliwe, aby Cowboys byli w stanie zatrzymać obu zawodników.

Kowboje zmierzą się z tym, aby utrzymać wschodzącą gwiazdę Kulikefu Finefeuiaki.Źródło: Getty Images

Rywalizujące kluby skupiają się wokół ciężko pracującego Fenivioakiego, który zaimponował już w swoim pierwszym sezonie, zdobywając nagrodę Cowboys Rookie of the Year.

„Czy Cowboys czują presję? Wraz z Helum Loki też próbują się rozwijać” – powiedział Shammas.

„Czują presję” – odpowiedział Reed.

„Widzieliśmy, jak odczuwali presję, gdy próbowali ponownie podpisać kontrakt z Tommym Deardenem i kiedy inne kluby przychodziły po Tommy’ego.

„Robin Cotter jest najważniejszy. Ma umowę, którą podpisał wiele lat temu, kiedy miał wielokrotne rekonstrukcje barku, po czym ponownie podpisali z nim długoterminową umowę. Nie sądzę, że płaci mu to więcej niż 450 000 dolarów”.

„Czeka na ogromny awans, ponieważ jest graczem zarabiającym 800 000 dolarów rocznie”.

„Na dłuższą metę Dearden ma mnóstwo pieniędzy, Drinkwater zarabia dobre pieniądze, Holmes zarabia dobre pieniądze.

„Mają także młodego obrońcę (Fenifuyaki), którego Dragons wciąż ścigają.

„Nie byłbym zaskoczony, gdyby zaczęli odczuwać presję, zwłaszcza jeśli nie rozpoczęli sezonu mocno”.

Reuben Cotter to jeden z najlepszych nabytków w NRLŹródło: Getty Images

Forma Townsenda od czasu przybycia do Cowboys na podstawie trzyletniego kontraktu była niepewna, co doprowadziło zespół do play-offów w 2022 roku, po czym w zeszłym sezonie uległo pogorszeniu.

Ma 33 lata i biorąc pod uwagę, że Cowboys rzucają kupę pieniędzy w Dearden, będzie to prawdopodobnie ostatni rok Townsenda w grze w North Queensland.

„To napis na ścianie w sprawie Chada Townsenda. Chadowi pozostał tylko rok na tej wielkiej transakcji pieniężnej i myślę, że odejdzie pod koniec roku” – powiedział Reed.

Na papierze Cowboys to jedna z najbardziej utalentowanych drużyn w lidze, ale nie była w stanie odbić się po słabym początku poprzedniego sezonu i była jedną z trzech drużyn, które opuściły finały po dotarciu do 2022 roku.

READ  Przyjaciel Franklin zdobywa tysięcznego gola i tworzy chaos w NFL, gdy świat reaguje | AFL 2022 Swans vs Cats Championship

Payten powinien ich podekscytować wyjazdem, a jeśli zagrają najlepiej, jak potrafią, są wystarczająco dobrzy, aby wygrać turniej.

Czy uda im się wykorzystać to, co prawdopodobnie będzie jednym z ostatnich sezonów, w których złożyli swoje bronie?