Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Linda C. Stark Palmer 1948-2021 | Wiadomości, sport, praca

HOWLAND – Linda C. Stark Palmer, 73 lata, zmarła o 19:32 w czwartek 13 maja 2021 r. W Domu Hospicyjnym w Polsce.

Urodziła się w niedzielę 22 lutego 1948 roku w Warren, córka zmarłego Rolanda i Maxine Keeler Starków i przez całe życie mieszkała w tej okolicy.

Linda jest na emeryturze z Packard Electric, gdzie pracowała w dziennikarstwie.

Była członkiem Evansville Baptist Church in the Nile.

Linda wyszła za mąż za Larry’ego Palmera 1 września 1978 roku. Byli małżeństwem przez 34 lata, aż do jego śmierci w 2012 roku.

Jej kochająca rodzina na zawsze zapamięta miłe wspomnienia Lindy, w tym jej siostrzeńca Seana (Shirley) Starka z Niles; Bracia, Gary (Sandy) Stark w Austin i Eddie Stark w Austin Town; I szwagierka Mary Stark z Boardman. Przeżyła także jej bliski przyjaciel i sąsiad Donald Hancho.

Wraz z rodzicami i mężem, Larrym, Lindę poprzedziła śmierć siostry Joyce Seaborn.

Przyjaciele zostaną powitani przez rodzinę w godzinach od 10 do 10:50.W czwartek 20 maja 2021 r. W domu pogrzebowym Statona-Borowskiego. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w czwartek o godzinie 11:00 w domu pogrzebowym z udziałem wielebnego Curtisa Millera.

Pogrzeb miał nastąpić w Green Haven Memorial Gardens w Canfield.

Ustalenia są zobowiązane do sponsorowania domu pogrzebowego Staton-Borowski, 962 North Road NE, Warren, OH 44483, 330-394-6200. Oddany służbie Twoim bliskim. Możesz obejrzeć ten nekrolog i przesłać kondolencje na stronę www.statonborowskifuneral home.com.

(Uwaga specjalna)

READ  Oddział ratunkowy, Runda 2, Lachlan Fitzgibbon, Andrew McCullough, Smoki, Brian Toe, Scott Sorensen, James Fisher Harris, Pantery, Ins, Oates, Back Dates, Mitchell Dunn, Cowboys,