Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nathan Buckley, Aleister Clarkson, David Teague, AFL 360 dyskusja, kontrakty, Collingwood, Hawthorne, Carleton, esej

Współgospodarze AFL 360, Gerrard Watley i Mark Robinson, zastosowali zasady do trzech najczęściej atakowanych trenerów podczas zawodów, opróżniając warunki każdego z nich, podczas gdy piekarnik stóp nadal się nagrzewał.

Trener Collingwood Nathan Buckley, trener Carlton David Teague i trener Hawthorne Aleister Clarkson to tematy, które przyciągnęły wiele uwagi z zewnątrz, gdy ich zespoły wypadły z pierwszej ósemki i pokazały, jak się tam dostały.

We wtorek wieczorem Whateley i Robinson zbadali pozycje każdego z nich – Przeczytaj pełne teksty poniżej.

Posłuchaj najnowszej wersji Podcast FOX FOOTY poniżejLub Kliknij tutaj, aby zasubskrybować iTunes lub Spotify

Nathan Buckley (Collingwood)

Mark Robinson: Teraz jest jasne, że to absolutny bałagan. Mamy taką pozycję w dostępnym przewodniku, czy Buckley wie, czy obecna rada tego chce? Cały czas mówimy o bilecie kierowanym przez Jeffa Browna i nie widzieliśmy go publicznie, ale było to opisywane wiele razy.

Myślę, że Marc Korda i jego obecny zarząd są teraz mordowani w zakładach PR. Mogę sobie tylko wyobrazić, że gdybym był dla Collingwood, naprawdę powiedziałbym, co się stało i co się dzieje w naszym klubie piłkarskim?

Przed nimi naprawdę ciężki miesiąc, naprawdę potrafią mieć 2-11 lat – czy mogą przetrwać? Myślę, że tak nie jest. Ale jeśli myślą, że Buckley jest tym człowiekiem, idź i przydziel go teraz i uzyskaj trochę stabilności w tym klubie piłkarskim.

W tej chwili, gdziekolwiek spojrzysz, bardzo szybko zamienia się to w piekło i trwa.

Gerard Watley: Roczne przedłużenie to najbardziej bezsensowna rzecz, jaka może się zdarzyć. Nie rozpoczynasz tej rozmowy w drodze, w tej chwili jest to rozmowa. W harmonogramie Collingwood nic nie zostało i jest około 2022 roku, więc nie można z tym dopasować kontraktu trenera.

To jeden z tych momentów, w których niezdecydowanie prowadzi do niestabilności, a te same rozmowy i scenariusze powtórzą się w przyszłym roku i nie zrobisz żadnych postępów. Widzieliśmy kluby, które wyznaczają czas – odliczanie czasu do niczego nie prowadzi.

READ  Powrót Bena Simmonsa na Brooklyn Nets: wiadomości NBA, wschodnie play-offy, kontuzja pleców Star

Jest około 2022, 2023 i 2024 r. Więc jeśli nastąpi zmiana Nathana Buckleya, trener musi być zaangażowany na trzy lata, a klub musi się tego trzymać przez trzy lata i cokolwiek krótszego, a oni muszą się rozstać. . Wiesz, mój bardzo konsekwentny pogląd jest taki, że nie powinni.

To jest trzyletnia umowa razem i partnerstwo, aby przyspieszyć to, co będzie dalej. Nie możesz podjąć takiej decyzji w przyszłości.

MR: Nathan Buckley to bardziej osoba niż trener Nathan Buckley, a kiedy mówimy, że Nathan Buckley jest osobą – co ta osoba oznacza dla klubu piłkarskiego Collingwood, Buckley jest w tym klubie od prawie 30 lat.

Przez 30 lat ten facet, czy cię lubił, czy nie, oddawał swoje serce i duszę na boisku, a potem wyjeżdżał i wracał w trudnych okolicznościach, a teraz minęło 10 lat i ludzie mówią, że się go pozbądź.

Jeśli zamierzasz się go pozbyć, rób to z wielkim szacunkiem, ponieważ tak mało zasługuje na wszystko, a w tej chwili nie sądzę, by cieszył się wielkim szacunkiem. Ja naprawdę tego nie robię.

Niektórzy ludzie są ważniejsi dla klubów piłkarskich niż inni, a Buckley jest jednym z nich. Ludzie mogą powiedzieć, że wchodzisz w to od lat. Tak. Pomyślałem, zanim to poszło. Teraz nie wiem. Przypuszczam, że zniknął. Ja robię. Przypuszczam, że zniknął. Ale czy Buckley nie powinien być w tym momencie w roku, majstrując przy kciukach i zastanawiając się, co się dzieje? To niedobrze. niegrzeczny.

GW: Cokolwiek stanie się z klubem, teraz faktycznie widzimy zmianę poza boiskiem na boisku. Więc musisz to wszystko osiągnąć w harmonii.

Kultura demonów wciąż się rozwija 1:50

David Tage (Carlton)

GW: Ani przez sekundę nie czułem, że w tym roku rządzi David Teague. Po prostu tego nie zrobiłem, byłem pewien, że w przyszłym roku będzie trenował.

READ  Rodziny oddają cześć ofiarom katastrofy lotniczej | Wiadomości, sport, praca

MR: Tak myślisz?

GW: Nie wiem. Jestem mniej pewny siebie niż kiedyś. Myślę, że powinien trenować w przyszłym roku. Nie sądzę, żeby półroczny rok, rok COVID i cały rok reprezentowały, czy wiesz, że facet może trenować … myślę, że byłaby to wahająca reakcja.

Ale to, co zrobili, to sprowadzili Worsfold jako mentora i oczywiście obsadzili Justina Leppitscha. Tworzy obraz, że mogą nie ufać Davidowi Teague’owi tak bardzo, jak często wyobrażamy sobie je na zewnątrz.

MR: Moje przeczucia wracają na koła treningowe. Czy mieli rację? Czy potrzebuje pomocy? Potem przejrzałem to trochę i nadałem temu trochę więcej głębi i powiedziałem: Czy wiesz co? Wszyscy są w tym razem. To, co wszyscy próbują zrobić w Carlton, wszyscy w Carlton próbują ulepszyć ten klub i ten zespół.

Jeśli John Worsfold może pomóc Davidowi Teague’owi stać się lepszym trenerem, weź to. Jeśli Justin Lebitch może pomóc drużynie się polepszyć, zrób to. Pracujemy nad ulepszeniem naszej listy. Czy idę spać w nocy i myślę, że David Teague zostanie zwolniony w tym roku? nie, nie jestem taki.

GW: Nie powinno nas tam być. Nie powinniśmy po prostu. David Teague powinien mieć trenera w przyszłym roku, aby wziąć udział w tym kursie, niezależnie od tego, jak dobrze to zrobi. Zetną to bardzo szybko.

MR: To będzie stary Carlton.

Poprawki Mini AFL firmy Healey | 03:37

Alistair Clarkson (głóg)

GW: Siedział tutaj przy biurku i powiedział, że zaufanie do historii i to, co się zmieniło, to znowu 2022 nie ma teraz nic wspólnego z harmonogramem Hawthorn. To około 2022, 2023, 2024 i później. W głogu następuje reorganizacja. Wyrazili to publicznie i wyraźnie dzieje się to wewnętrznie. Więc nie chodzi już o jego ostatni rok jako trenera – teraz pytanie brzmi, czy zamierza się odbudować.

READ  Wyniki na żywo, aktualizacje, statystyki, wideo, transmisja, wynik, wiadomości, blog

To jak Collingwood, nie ma już nic wspólnego z 2022 w Hawthorne … czy to jest przerobienie jakichkolwiek zakulisowych rozmów, taka jest fabuła.

MR: W naszej grze jesteśmy bardzo spaleni, kiedy wierzysz w to, co mówią ci ludzie. Aleister Clarkson siedział przy tym biurku trzy lub cztery tygodnie temu, a kiedy zawracałem mu głowę jego przyszłością, nabrał w sobie tego rodzaju bojowego spojrzenia, w którym ludzie mu nie ufają. Tak to było. Ludzie nie ufają jego honorowi ani słowu. I powiedział, spójrz na moją historię, moją lojalność. I to było dla mnie. Zakończony. Ufam temu, co właśnie powiedziałeś, Aleister Clarkson. Więc Aleister Clarkson nie jest w mojej rozmowie o zmianie trenera. Jakie są szanse, że głóg mówi, że cię nie chcemy, Clarkson?

GW: Nie, nie sądzę, żeby tak się stało.

MR: Więc to się nie stanie. A po tym, co powiedział Clarkson, myślisz, że rzeczywiście powiedziałby, że zmieniłem zdanie, wiem, że mam kontrakt, ale jadę do Collingwood.

GW: Nie, ale tak naprawdę nie chodzi o realizację ostatniego roku kontraktu. Chodzi o następny okres i czy wszyscy razem trzymamy się tego długiego okresu, a nie ostatniego roku dekady.

R .: Muszą to ponownie podpisać pod koniec roku.