Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lista App Store ujawnia, że ​​wersja Resident Evil 4 Remake na iPhone’a 15 Pro będzie kosztować 60 dolarów

Lista App Store ujawnia, że ​​wersja Resident Evil 4 Remake na iPhone’a 15 Pro będzie kosztować 60 dolarów

Capcom po cichu ujawnił, ile będzie kosztować Resident Evil 4 Remake na iPhone’a 15 Pro, a wersja przeznaczona na urządzenia mobilne będzie kosztować 60 dolarów.

Na Strona sklepu z aplikacjamiCeny Resident Evil 4 znajdują się w sekcji „Zakupy w aplikacji” na stronie z listą produktów gry. Pojawi się rozwijane menu pokazujące wszystkie zakupy w aplikacji, przy czym górne zawiera podstawową grę sprzedawaną w cenie 59,99 USD, jak widać na zrzucie ekranu poniżej, wraz z cenami innych zakupów w aplikacji dostępnych dla gry.

Pełne zestawienie wszystkich cen gry Resident Evil 4 na iPhone’a 15 Pro. | Źródło obrazu: Taylor Lyles/IGN

Resident Evil 4 Remake, który kosztuje 60 dolarów, odpowiada pierwszej cenie wersji na komputery PC i konsole, kiedy została wydana na początku tego roku. Apple sugerował już wcześniej, że iPhone 15 Pro to smartfon, który dzięki chipowi A17 Pro będzie w stanie grać w gry wideo o jakości konsolowej.

Na szczęście Resident Evil 4 będzie obsługiwał zakupy krzyżowe. Oznacza to, że jeśli kupiłeś grę na iPhone’a 15 Pro, ale posiadasz także iPada i/lub Maca z chipem M1 lub nowszym, możesz grać na wszystkich trzech urządzeniach bez konieczności podwajania kwoty.

Jak widać na poniższych zrzutach ekranu, jeden z obrazków z nadchodzącego portu Resident Evil 4 zawiera obsługę sterowania dotykowego. Chociaż ten układ sterowania jest obsługiwany, firma Capcom zauważa na stronie gry w App Store, że zaleca się, aby gracze korzystali z kontrolera, takiego jak Backbone, „w celu uzyskania najlepszych wrażeń”.

Resident Evil 4 na iPhone’a 15 Pro nie ma jeszcze daty premiery, ale Capcom twierdzi, że ukaże się jeszcze w tym roku. Oprócz Resident Evil 4, firma Capcom ogłosiła wczoraj, że gra Resident Evil Village w wersji na iPhone’a 15 Pro zostanie wydana 30 października w cenie 39,99 dolarów.

READ  Telestream buduje umowę dystrybucyjną w regionie Azji i Pacyfiku z Blonde Robot

Taylor jest reporterem w IGN. Można ją śledzić na Twitterze @Ty Nexter.