Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mała dziewczynka chora na guza mózgu otrzymała 22 kapelusze

Mała dziewczynka chora na guza mózgu otrzymała 22 kapelusze

Życzenie dziewięcioletniej Scarlett Oliver spełniło się w piątkowy wieczór podczas pierwszego występu Taylor Swift w Sydney, kiedy podczas wykonywania piosenki podarowała jej czarną czapkę Swift. 22.

Oliver, który ma raka mózgu w czwartym stadium i przechodzi chemioterapię, został eskortowany przed scenę Swifta mniej więcej w połowie występu na stadionie Accor. Swift śpiewała i tańczyła w stronę Scarlett, po czym przykucnęła, aby założyć dziewczynce kapelusz na głowę, mówiąc jej: „Dziękuję bardzo za przybycie. Bardzo cię kocham” i mocno ją przytuliła.

W piątkowy wieczór Taylor Swift wręczyła swój 22. kapelusz Scarlett Oliver na stadionie Accor. Dziewięciolatek przechodzi chemioterapię z powodu guza mózgu. kredyt: Zdjęcie: Don Arnold/TAS24/Getty Images dla TAS Rights Management

Żona Scarlett, Natalie Oliver, opublikowała tę chwilę Instagramapisze do Swifta: „Jesteś niesamowity! Dziękuję bardzo za spełnienie marzenia Scarlett! Wszystkim, którzy podzielili się jej historią, aby pomóc nam to urzeczywistnić, jesteśmy bardzo wdzięczni”. [sic]!!! Scarlett jest teraz na szczycie świata!

według Przejdź do strony Zafunduj mi Zorganizowane przez ciotkę Scarlett, Rachel Oliver, Scarlett cierpi na glejaka czwartego stopnia, „wysoce agresywny nowotwór złośliwy mózgu, którego średnie rokowanie wynosi 12–18 miesięcy”.

Pragnienie Scarlett poznania Swifta zostało spełnione za pośrednictwem postu Natalie w mediach społecznościowych, który podzielił się życzeniem Scarlett na Facebook I Instagram w nadziei, że zespół Swifta dostrzeże historię małej dziewczynki.

Rodzina przyleciała z Perth, aby wziąć udział w pierwszym wieczorze czteroczęściowego koncertu Swifta w Sydney. Scarlett wcześniej prosiła o spotkanie z Swiftem za pośrednictwem Fundacji Make-A-Wish, ale powiedziano jej, że nie będzie to możliwe.

Gdy Scarlett i jej rodzina przybyli do Sydney, armia fanów Swift wkroczyła do akcji, publikując ponownie zdjęcie Natalie, na którym Scarlett trzyma ręcznie robioną tabliczkę z napisem: „Taylor, czy mogę prosić o kapelusz 22”. Następnie Natalie zamieściła w mediach społecznościowych szczegółowe informacje na temat siedziby Scarlett.

READ  „Ice Dancing” zaskakuje Rheę Hebden, ujawniając jej zawodowego partnera

Swift co wieczór wręcza kapelusz jednemu szczęśliwemu fanowi, a obdarowani dowiadują się, czy zostali wybrani w trakcie programu, dopiero wtedy, gdy zwraca się do nich ochrona Swift. Fani od dawna snuli teorie na temat tego, jak i dlaczego kogo wybiera się, spekulując, że szczęśliwą osobę wybiera matka Swift, Andrea.

Rodzina Oliverów nie wypowiadała się jeszcze publicznie na temat wyboru Scarlett spośród wyprzedanego tłumu ponad 80 000 widzów, wśród których znajdował się zdobywca Super Bowl Travis Kelce, a także Baz Luhrmann, Toni Collette, Taika Waititi, Rita Ora i Katy. Perry stoi razem w namiocie VIP na boisku.

Swift zakończyła w poniedziałek swoje australijskie tournée po siedmiu wyprzedanych koncertach w Sydney i Melbourne.