Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zwiastun lakieru do paznokci: Arjun Rampal jest jedynym przyjacielem Manava Kaula w tym emocjonującym dramacie na sali sądowej

Zwiastun lakieru do paznokci: Arjun Rampal jest jedynym przyjacielem Manava Kaula w tym emocjonującym dramacie na sali sądowej

Arjun Rampal do zobaczenia w sądzie w nowym roku. Zwiastun lakieru do paznokci, najnowszej oferty Zee5, pojawił się we wtorek. Dramat sądowy opowiadający o morderstwie dzieci imigrantów, którego głównym oskarżonym jest Manav Kaul Veer. Arjun, wysokiej rangi prawnik, ma za zadanie uniewinnić go za wszelką cenę.

Obiecano mu mandat Rajya Sabha, jeśli uda mu się uzyskać tak ważne zezwolenie. Proces przebiega z wystarczającą liczbą zwrotów akcji dla publiczności. W krótkim klipie pojawia się trauma z dzieciństwa, wielorakie osobowości i intrygi polityczne.

Hindustan Times – Twoje najszybsze źródło najświeższych informacji! Czytaj teraz.

Opisując film jako „obiecujący projekt”, Arjun Rampal powiedział wcześniej w oświadczeniu: „Dzięki doskonałej obsadzie połączonej z bardzo uzależniającą energią i przejrzystością reżysera Bugsa Bhargavy Krishny jest to bardzo obiecujący projekt, który pozwala każdemu przesunąć swoje granice do poziomu, który, mamy nadzieję, przekształci się w… Coś bardzo wyjątkowego.

Manav dodał: „Energia na planie jest bardzo intensywna i jak dotąd rola ta była dla mnie dużym wyzwaniem. Plakat wprowadzi widza w błąd, zwłaszcza jeśli chodzi o pomalowanie pojedynczego paznokcia. W centrum uwagi będzie niepewność ludzkiego umysłu etap narracji. Wątpię, czy ludzie dostaliby szansę.” Zobaczyć coś w rodzaju lakieru do paznokci w przestrzeni OTT.

Oprócz Arjuna i Manava w głównych rolach w Nail Polish występują także Rajit Kapoor, Madhu i Anand Tiwari. Film wyreżyserował Bugs Bhargava Krishna, a producentami są Pradeep Apore, Seema Mohapatra, Jahanara Bhargava z Ten Years Younger Productions i Dheeraj Vinod Kapoor. Oryginał ZEE5 będzie miał premierę 1 stycznia 2021 roku na platformie OTT.