Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Malia Obama przestała używać nazwiska Obama przez całą swoją karierę w Hollywood

Malia Obama przestała używać nazwiska Obama przez całą swoją karierę w Hollywood

Malia, najstarsza córka Baracka i Michelle Obamów, zawodowo porzuciła nazwisko, chcąc rozpocząć karierę w Hollywood.

Bycie córką byłego prezydenta USA z pewnością ma pewne zalety, ale 25-letnia Malia zrobiła mały krok, aby zdystansować się od swoich sławnych rodziców.

Mallya, która trenowała w Magazyn Vogue'a Jako nastolatka ukończyła Harvard i współpracowała już z twórcą Donaldem Gloverem… jeszcze przed 26 rokiem życia, a teraz wyreżyserowała swój pierwszy film.

Właśnie zadebiutowała w filmie krótkometrażowym serce Na Festiwalu Filmowym w Sundance została uznana w filmie jako Malia Ann.

To duży krok, biorąc pod uwagę, że kiedy nosisz nazwisko Obama, ma to pewne znaczenie.

Jednak internauci nie są przekonani, czy porzucenie słynnego nazwiska w jakikolwiek sposób oddzieli absolwentkę Harvardu od rodziców lub zapobiegnie jej faworyzowaniu.

Jedna z nich zażartowała, że ​​„nie wyszło”, bo ludzie wciąż o niej mówili tylko dlatego, że w ogóle była Obamą.

Jedna zauważyła, że ​​zachowywała się po prostu w stylu „typowego dziecka nepotyzmu”, a druga napisała, że ​​nie zgadzała się na ujawnienie „imienia”, ale mimo to czerpała korzyści z posiadania sławnych rodziców.

Inna stwierdziła, że ​​„nie udało jej się” oddzielić od rodziców, a większość internautów nie była zachwycona tym posunięciem.

„Dostała tę pracę, bo jest nepo, a teraz udaje, że nie jest nepo” – stwierdził jeden z nich.

Inna stwierdziła: „Określa charakter Nebo, pozbawionego talentu dziecka, które żyje dzięki imieniu i autorytetowi ojca”.

„To nie działa, jeśli wyglądasz jak mieszanka swoich sławnych rodziców” – zauważyła jedna z nich.

Internetowe pogawędki wróciły do ​​zdobywczyni Oscara Whoopi Goldberg, bo przecież Malia należy do jednej z najsłynniejszych rodzin na świecie i dlatego niezależnie od tego, jakiego imienia użyje, będzie gorącym tematem.

Goldberg omówił reakcję Malii w popularnym amerykańskim talk show widok Powiedział, że reakcja ludzi była ostra.

READ  W końcu możemy zobaczyć statek Lokiego wykonany z gwoździ

„Jeśli wie, że jest Obamą, dlaczego ją to obchodzi? Dlaczego obchodzi ją, jak siebie nazywa? Jeśli chce nazywać się Janet MacDonald, ma do tego prawo! Jeśli ja mogę być Whoopi Goldberg, ona może być, kim chce Być!” twierdziła.

Goldberg zwróciła uwagę, że Malia ma pełne prawo realizować swoją pasję i nie powinna być karana za to, że ma sławnych rodziców.

„Nie rozumiem, dlaczego ludzie muszą niszczyć marzenia innych. Wiesz, kiedy ludzie ci to robią, to cię miażdży. Możesz przestać?!” – zażądałem.

Przeczytaj powiązane tematy:Barack ObamaMichelle Obama