Manly Sea Eagles vs Dolphins, relacja z meczu, blokada gry Valence T-Ware, Robin Garrick, wynik SuperCoach, Tom Trbojevic

Sea Eagles pokonali Dolphins 58-18 i przynieśli najcięższą porażkę klubowi ekspansji, gdy sezon Wayne’a Bennetta dobiegł końca.

Manly podpalił Dolphins czterema bez odpowiedzi próbami w ciągu pierwszych piętnastu minut, a to był dopiero początek, ponieważ czterech graczy zdobyło podwójną bramkę w piątek wieczorem.

Robin Garrick strzelił hat-tricka i zdobył dziewięć bramek, kończąc mecz z 30 punktami na swoim koncie w Brookvale Oval.

Dolphins stracili Brinko Lee (kostka) i Jeremy’ego Marshalla Kinga (ramię) z powodu kontuzji.

CENTRUM MECZOWE: Sea Eagles vs Dolphins Wyniki na żywo, statystyki i wideo

Manly dośrodkował w pierwszej próbie, kiedy Daley Cherry-Evans rzucił podanie do Garricka, który w czwartej minucie skierował Jasona Saaba w róg.

Eagles ponownie dośrodkowali chwilę później, kiedy Jarrick wykonał podanie i przeciął ich obronę w ósmej minucie.

Garrick grał w centrach dopiero po raz trzeci w swojej 104-meczowej karierze NRL.

Następnie obrońca Manly, Tom Trbojevic, zaliczył najsłabsze próby, rzucając manekinem i biegnąc 40 metrów.

„To takie proste, męski kotlet i kotlet delfina” — powiedział Andrew Voss.

Hooker Lachlan Crocker wykonał cztery próby w zaledwie 15 minut, kiedy rozbił się przy kolejnej bardzo miękkiej próbie.

„Jak wolno się poruszają, delfiny. Jeśli jesteś fanem delfinów, odwróć wzrok od ponownego uruchomienia” – powiedział Voss.

Dolphins w końcu weszli na szachownicę, gdy Cody Nikorima rzucił piękny klip do Jamayne Isaako, który strzelił gola w 23. minucie.

„Nekorima był niesamowitym pięciolatkiem w tym sezonie, a to jego ósma próba asysty” – powiedział Alexander.

Garrick ponownie dośrodkował w 31. minucie, kiedy wolej Crockera z 22 metrów wysłał obrońcę Dolphins, Tesi Niu, do prychnięcia.

„Tessie Neo wyszła i wróciła wcześniej do domu” – powiedział Voss.

„Piłka była w dłoni Crockera przez ułamek sekundy, zanim upuścił ją na stopę, co za kopnięcie” – powiedział Alexander.

READ  Podgląd: Szkocja vs Polska - prognozy, wiadomości drużynowe, składy

Manly podniósł się tam, gdzie skończyli w drugiej połowie, kiedy Cherry Evans strzelił do bramki ze swojej połowy dla Jarica, który przegrupował się i przypiął Trbojevica, zdobywając drugiego gola w 45. minucie.

„Przebyli 75 metrów, aby strzelić świetną próbę dla drużyny” – powiedział Alexander.

Sea Eagles ponownie zdobyli bramkę z buta w 50. minucie, kiedy Josh Schuster strzelił do Tolotau-Kola, aby ścigać się z powrotem i ponownie zebrać.

„Gdzie były skrzydła? Ponowna świetna próba i kolejny strzał” – powiedział Alexander.

Hamiso Tabuai-Fidow pokazał swoje zawrotne tempo, spalić dwóch graczy i zdobyć bramkę w 58. minucie.

Speedsterzy Koula i Saab zdobyli dublet w ciągu ostatnich 15 minut, popisując się szybkim tempem.

Garrick znalazł energię, by spróbować obronić Neo przed wykonaniem śmiertelnego hat-tricka po tym, jak ominął słabą obronę.

„Kiedy ponownie obejrzą wideo, będzie kilka zawstydzających momentów Dolphin i te chwile tam będą” – powiedział Alexander.

„Nikt nie chce mieć nic wspólnego z Garrickiem, a to gorzko rozczaruje trenera”.

Voss dodał: „Po tym, jak Dolphins sprawdzili swoje ostatnie dwa mecze, po prostu uderzyli w ścianę dla mnie”.

Środkowy debiutant Dolphins, Valynce Te Whare, rozpoczął blokadę gry po odbiciu głównego trenera Wayne’a Bennetta.

Postępuj zgodnie z procedurą bezpośrednio na naszym blogu poniżej. jeśli tego nie widzisz, Kliknij tutaj.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 NRL Telstra Premiership na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>