Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mass Effect 3 Easter Egg ujawniony dziewięć lat później

Dziewięć lat od wydania Efekt masowy 3 I zaledwie dwa tygodnie po jego błyszczącym nowym wydaniu! Masowy efekt legendarnej edycji Zremasterowany, ujawnia się długo ukryte jajko wielkanocne.

18 maja Richard Boisvert, który wydaje się być byłym twórcą BioWare, Opublikowano w r / efekt masowy O jajku wielkanocnym, w którym się schowałam Efekt masowy 3. Dziesięć lat temu złożyłem jajko wielkanocne na misji na Marsa ME3I o ile wiem, nikt go wcześniej nie znalazł” – napisał.

Aby aktywować jajko wielkanocne, komandor Shepherd musi przejść wyznaczoną ścieżką między zestawem paneli słonecznych na początku misji na Marsa. (Boisvert, który był wówczas twórcą filmów, zapewnił pomocny przewodnik po Reddicie.) Jeśli zrobisz to poprawnie, Shepard zostanie potraktowany prostą sceną: statek pojawi się na Marsie, przetoczy się do dowódcy i skinie głową.

Łazik robi przyjemną krótką wycieczkę, którą trzeba zobaczyć na własne oczy. (Film: BioWare/Kotaku)

Post w Boisvert nie wspomina, z jakiego łazika marsjańskiego zbudowano ten pojazd, ale jest duża szansa, że ​​to szansa. Z trzech pojazdów, które w tym czasie znajdowały się na Marsie Efekt masowy 3Wydana w marcu 2012 r. możliwość była jedyną nadal aktywną i roamingową. Może to być również łazik Curiosity, ale ten łazik dotarł na Marsa dopiero w sierpniu 2012 roku – kilka miesięcy później ME3wydanie.

Twierdzenie Boisverta, że ​​nikt nie znalazł jajka wielkanocnego, nie jest całkowicie poprawne. W kwietniu 2020 r. użytkownik Reddita Rozpiętość Znaleźli łazik podczas zabawy z darmowym modem kamery na komputerze, ale byli w stanie go tylko zlokalizować, a nie uruchomić ruch małego robota. Teraz, gdy sekret został ujawniony, Edycja legendarna Gracze spotykają się ze 174-letnim łazikiem i wymieniają ciepłe powitanie między innymi podróżnikami w kosmosie.