Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Matka dokonuje przerażającego odkrycia w swoim wózku

Matka dokonuje przerażającego odkrycia w swoim wózku

Pewna mama myślała, że ​​będzie miło spędzić dzień ze swoją młodą rodziną, ale szybko się przeraziła, gdy odkryła na swoim wózku Apple Airtag.

Diamond Williams znalazła urządzenie zaledwie kilka godzin przed codziennymi dojazdami do pracy.

Przyprowadziła swoje dzieci do zoo w Fort Worth w Stanach Zjednoczonych, mając nadzieję, że spędzi z nimi trochę czasu. słońce wspomniany.

Pchając wózek, amerykańska matka usłyszała, jak coś upada i uderza o ziemię. Podniosłem go i okazało się, że to Apple Airtag.

Jeszcze dziwniejszy był fakt, że było na nim napisane słowo „JAX” – skrócona wersja imienia jej dziewięcioletniego syna Jaxtona.

Gwiazda TikToka oczywiście założyła, że ​​ktoś z jej rodziny dostał go z powodu graweru.

Po tym, jak Diamond zadzwoniła do męża i dalszej rodziny w celu sprawdzenia, nikt nie twierdził, że kupił AirTag dla jej syna, Jaxtona.

Zastanawiała się nawet, czy rzeczy należące do jej syna nie pomyliły się z rzeczami innej osoby o tych samych inicjałach.

Próbując zignorować tę chwilę, matka kontynuowała podróż, ale nadal martwiła się tym, co się stanie, gdy wróci do domu.

Po zapytaniu sąsiadki, która również była funkcjonariuszem policji, udała się bezpośrednio do władz, aby zgłosić zdarzenie.

„Zdałam sobie sprawę, że to nie było coś, co dawał mi ani nikomu, kogo znał. To było coś, co dodawano do naszych rzeczy” – wyjaśniła, wspominając ten moment w teraz wirusowym filmie.

Influencer musiał później przez telefon złożyć oświadczenie na temat tego, co stało się z policją, która powiedziała to samo – to był po prostu zbyt duży zbieg okoliczności.

Po rozmowie policja poprosiła ją o zeskanowanie Airtagu przed jego wyrzuceniem.

Od czasu zdarzenia w zeszłym roku Diamond oglądała filmy innych osób, które twierdziły, że im też się to przydarzyło.

READ  Ukraina twierdzi, że Rosjanie nasilają bombardowania Awdijiwki

Niepokojące jest to, że niektórzy twierdzili, że do prześladowania ludzi używa się zawieszek powietrznych, które stają się coraz bardziej powszechne.

Następnie matka namawiała swoich naśladowców, aby byli ostrożni, mówiąc: „Zaufaj swojej intuicji. Jeśli znajdziesz na nim znak lotniczy, nie zakładaj, że go kupiłeś i zapomniałeś, nikt tak nie robi.

„Jeśli znajdziesz na sobie znak powietrzny i nie wiesz o tym, jest prawdopodobne, że umieścił go tam ktoś inny”.

Diamond przyznała, że ​​miała „szczęście”, że jej i jej młodej rodzinie nic się nie stało, ale poprosiła inne osoby, aby powiadomiły władze, jeśli coś znajdą.

Chociaż jest to mało prawdopodobne, należy pamiętać, aby zachować ostrożność podczas przebywania z rodziną.

Ta historia pierwotnie pojawiła się w słońce Jest powielana za zgodą