Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Met Gala 2021: Hailee Steinfeld debiutuje w zupełnie nierozpoznawalnym nowym wyglądzie

Czy to najbardziej szokujące spojrzenie na Galę Met w historii? Gwarantujemy, że nigdy nie zgadniesz, kim jest ta słynna młoda piosenkarka i aktorka.

Dramat Met Gala pozostawił zamieszanie, aby dowiedzieć się, kim była dzisiaj tajemnicza gwiazda z ostrym blond bobem – wielu po lewej było zaskoczonych, gdy aktorka i piosenkarka Hailee Steinfeld odkryła zupełnie nowy wygląd.

Steinfeld, najbardziej znany z filmów Pitch Perfect i popowych piosenek, takich jak głodujący I pozwól mi odejśćWspinaj się po czerwonym dywanie wydarzenie w Nowym Jorku Z rozjaśnionymi brwiami i odważnym nowym aktem, który był całkowitym odejściem od jej długich ciemnobrązowych włosów.

Supermodelka Steinfeld zaskoczyła swoją mini sukienką Iris van Herpen w swojej dziesiątej sukience z imprezą, który był tematem W Ameryce: słownik mody

Ale chociaż ta oszałamiająca sukienka inspirowana liśćmi została wybrana jako jeden z dzisiejszych stylizacji przez wiele witryn o modzie, miała 24 lata. Prawdziwe męstwo Pojawienie się aktorki spotkało się z największą reakcją na Twitterze, a wielu twierdziło, że musieli dwukrotnie i potrójnie sprawdzić, czy to naprawdę ona.

Nie obwiniamy ich.

Wygląda na to, że zmiana została wprowadzona specjalnie na wydarzenie modowe, biorąc pod uwagę, że zaledwie w zeszłym tygodniu wyglądała jak Hailee Steinfeld, do której przywykliśmy na imprezie modowej w Nowym Jorku:

według cukier popNowe warkocze Steinfelda były urokiem stylisty fryzur Ruslana Nureyeva, który udokumentował jej przemianę w swojej relacji na Instagramie, pisząc: „Robić coś innego”.

Oto jak zareagował internet:

Steinfeld nie był jedyną gwiazdą, która rozjaśniła brwi, z gra o tron Gwiazda Maisie Williams podchwyciła ten trend, przedstawiając gotycką boginię w czerni.

A Steinfeld nie był osamotniony w sytuacji, w której języki się dzisiaj trzęsą, z Kim Kardashian unosi więcej niż kilka brwi w swoim dziwacznym stroju.

READ  Nie chodzi o to, że nie ma daty premiery filmu, obsady, zwiastuna i nie tylko

Gwiazda reality show została brutalnie wyśmiana na Twitterze po tym, jak postanowiła ukryć całą swoją twarz i ciało w całkowicie czarnym, niestandardowym kombinezonie Balenciaga z dziwnym zakryciem twarzy.

Uczestniczył miliarder potentat kosmetyczny Metropolitan Museum w Nowym Jorku Oprócz jej męża w separacji, Kanye Westa, który był również zakryty od stóp do głów w czarnym dresie i zakryciu twarzy.

Fani szybko porównali ją do „dementora” z Harry’ego Pottera.