Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Projekt: Walid Ali wspiera Guya Sebastiana po szczepieniu wideo

Gospodarz projektu Walid Ali powiedział, że „naprawdę czuje” do Guya Sebastiana po tym, jak przestał krytykować po nagraniu filmu z przeprosinami za szczepienie.

Walid Ali z projektu bronił Guya Sebastiana po tym, jak zareagował na reakcję po jego emocjonalnym filmie z przeprosinami, w którym zdystansował się od kampanii szczepień.

39-letni australijski piosenkarz powiedział, że „nigdy nie powie ludziom, co mają robić, jeśli chodzi o ich osobiste wybory zdrowotne”, w ramach swoich upokarzających przeprosin, po tym, jak ktoś z jego zespołu opublikował teraz usuniętą wiadomość w mediach społecznościowych w imieniu Sebastiana, wzywając Australijczycy zaszczepią się zgodnie z nowo uruchomioną kampanią #VaxTheNation wspieraną przez celebrytów.

W obliczu kolczyków za jego przeprosiny, sprawy stały się jeszcze brzydsze, gdy Sebastian zadzwonił dzisiaj do Raya Hadleya 2GB W wywiadzie szybko się pogorszyło.

– Wyjmij szrapnel z tyłka – powiedział Hadley, który wcześniej tego dnia namawiał Sebastiana; Wyjdź z płotu.

Zmieniając ostrą melodię narracji, Ali powiedział Projekt Wtorkowy wieczór, że „naprawdę czuje do Jaya” w wyniku reakcji.

„Wydaje mi się pięknym mężczyzną, który jest poddany ludziom, którzy nie są, i brodzi przez problem, w którym nie do końca zrozumiał polaryzację, z którą się spotyka” – powiedział Ali.

Carrie Bickmore również była wobec niej współczująca dźwięk Szef, mówiąc: „Kupa… wszystko staje się bardzo brzydkie”.

Gościnny gospodarz, dr Vyom Sharma, potwierdził ich odczucia, dodając, że postawa Sebastiana wykazała „brak zrozumienia”.

Sharma zaczął „mówić o tym, że nie chce mówić ludziom, co chcą robić, jeśli mają jakieś schorzenia, które mogą uniemożliwić im szczepienie”.

„Widzę jego dobre intencje, ale niestety pokazuje to brak zrozumienia, że ​​jeśli jest coś, jeśli masz wiele schorzeń, to powinno to zachęcić cię bardziej niż ktokolwiek inny do pójścia na szczepienie.

READ  Komik Sami Ji śpiewa piosenkę „I Can't Call Australia Home” w odpowiedzi na zakaz podróżowania nałożony przez rząd

„Jesteś dokładnie osobą zagrożoną zarażeniem COVID-19, dokładnie osobą, którą chcemy najpierw zaszczepić”.

Podczas wywiadu bez przekonania z Hadley, Sebastian twierdził, że otrzymał podwójną szczepionkę i w pełni popiera szczepionkę, ale sympatyzował z ludźmi, którzy mieli uzasadnione powody medyczne, by nie otrzymać szczepionki.

“Myślę, że to bardzo zła narracja i już przegapiłeś ideę tego, o czym mówię. Chodzi mi o to, że są ludzie, z którymi mam osobiste relacje, które również należą do kategorii rozważania” – powiedział Sebastian.

„Osobiście wolę włączać ludzi, którzy mają prawdziwe powody – mówię o nauczycielach, którzy nauczali przez 25 lat i nie mogą uczyć, a także o muzykach i personelu, którzy mają uzasadnione powody medyczne, dlaczego tak jest jeszcze trudniejsze.”

Hadley zauważył, że Sebastian nigdy nie wspomniał, kto miał „uzasadnione powody medyczne” w swoim nagraniu z przeprosinami.

„W swoim liście powiedziałem, że popieram inicjatywę i nie uważam, że należy to robić w sposób, który zawstydza ludzi, którzy nie należą do kategorii anty-czystki” – przekonywała piosenkarka.

Wybitne postacie w branży muzycznej, w tym Jimmy Barnes, Amy Shark i Hilltop Hoods, były jednymi z godnych uwagi nazwisk wspierających inicjatywę #VaxTheNation, która została opublikowana w poniedziałek.

W krótkiej kampanii wideo Australijczycy są wezwani do pomocy w „zatrzymaniu przestojów” w przemyśle rozrywkowym i zakończenia cyklu blokad.

W oświadczeniu wysłanym do news.com.au rzecznik prasowy #VAXTHENATION powiedział:

„Wszyscy tęsknimy za naszymi bliskimi – naszymi przyjaciółmi, rodziną i możliwością ponownego spotkania. Wszyscy chcemy wrócić do magii wydarzeń na żywo. #VAXTHENATION nie jest kampanią polityczną powiązaną z żadnym rządem i zapraszamy do otwartego dialogu . Kampania jest samofinansowana przez branżę i stanowisko LIVE Alliance (Live Industry Venues and Entertainment). Alliance) głosi, że wysokie wskaźniki szczepień to jedyny sposób na przywrócenie podaży. Zachęcamy ludzi do zasięgania profesjonalnej porady zdrowotnej i Podejmij świadomą decyzję. Wejdź na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o świadomej zgodzie”.

READ  Rosehaven otula, sprawia, że ​​ślizga się na 10.