Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mężczyzna strzela sobie w głowę po zamordowaniu nowego narzeczonego byłej dziewczyny w Polsce

Mężczyzna strzela sobie w głowę po zamordowaniu nowego narzeczonego byłej dziewczyny w Polsce

Zazdrosny kochanek zastrzelił nowego narzeczonego swojej byłej dziewczyny, a następnie zastrzelił się na oczach swojego przerażonego byłego przed hotelem w Polsce.

Minionej nocy Mikołaj Bachosz zabił Gordiana Domakalę, zaręczonego dwa tygodnie temu z Julią Harmasińską – byłą dziewczyną Bachosza.

Niepokojące zdjęcia zrobione przed hotelem w centrum miasta w eleganckiej, turystycznej dzielnicy Poznania pokazują Tomakalę leżącą na podłodze ze zrozpaczonym 20-letnim narzeczonym.

Kiedy Pachos oddał kolejny strzał w kierunku leżącej na ziemi narzeczonej, ta bardzo się zdenerwowała i zaczęła wołać o pomoc. Bachos następnie strzelił sobie w głowę.

Wideo pokazuje uzbrojoną policję pędzącą na miejsce zdarzenia po wezwaniu przez spanikowanych pracowników i klientów w restauracji przed hotelem NH w mieście.

Ostrzeżenie: niektórzy widzowie mogą uznać ten materiał za niepokojący

Zabójca i Julia Harmasińska (na zdjęciu) byli wcześniej w związku, więc nie mógł pogodzić się z tym, że to się skończyło.

Niepokojące zdjęcia zrobione przed hotelem w centrum Poznania, malowniczej turystycznej dzielnicy Polski, pokazują Tomakalę leżącego na ziemi, a jego 20-letni narzeczony stoi zrozpaczony. Kiedy Pachos oddał kolejny strzał w kierunku leżącej na ziemi narzeczonej, ta bardzo się zdenerwowała i zaczęła wołać o pomoc. Bachos następnie strzelił sobie w głowę.

Świadek powiedział: Kiedy zaczęła się strzelanina, ludzie uciekali ze strachu. Strzelił do mężczyzny i wtedy zaczęła się panika.

Potem strzelił sobie w głowę.

Rzecznik policji Andrzej Borowiak powiedział, że w wypadku zginęły dwie osoby w wieku 30 i 31 lat.

Pobierz aplikację mobilną MM News i bądź na bieżąco.

READ  Mieszka w zawieszeniu #1 - Profile i zamiary uchodźców z Ukrainy: Czechy, Węgry, Republika Mołdawii, Polska, Rumunia i Słowacja (lipiec 2022) - Polska