Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Michael Vartan mówi Drew Barrymore, że nigdy się nie całują

Drew Barrymore zaniemówiła, gdy jej były partner „Never Kissed” złożył bardzo zaskakujące wyznanie na temat filmu.

Dwadzieścia dwa lata później prawda wyszła na jaw.

Aktorka, która stała się talk show Drew Barrymore spotkała się z obsadą jednego ze swoich najbardziej lubianych filmów podczas ostatniego odcinka swojego programu, a wyznanie jednego z aktorów sprawiło, że zaniemówił.

Barrymore zagrał 25-letnią dziennikarkę Josie Geller w przebojowej komedii z 1999 roku Nigdy nie był całowany Prześlij tajne zgłoszenie w lokalnym liceum. Liceum nie było łatwiejsze za drugim razem, ale (uwaga na spoiler) pod koniec filmu znalazłem miłość w ramionach ogromnego młodego nauczyciela Sama (Michael Vartan).

I jak ujawnił Vartan w swoim poprzednim talk show, podczas kluczowej sceny pocałunków pary nie wymagano od niego żadnej gry aktorskiej.

„Jest opowieść o słynnej scenie, którą zna niewiele osób i nie jestem pewien, czy powinienem…” – zaczął, ostrzegając Barrymore, że nawet nie wie, co ma do powiedzenia.

“Więc przytulamy się i zaczynamy się całować, a ty naprawdę mnie pocałowałaś. Mam na myśli ciebie naprawdę Pocałował mnie. Nie byłem na to gotowy, przynajmniej jako mężczyzna, byłem wtedy bardzo młody i miałem, uh, uczucia. “

Kiedy Vartan kontynuował, Barrymore nie pozostawiał wątpliwości, co dokładnie miał na myśli, mówiąc „uczucia”.

„Uczucia… po prostu się wydarzyły i szybko zdałem sobie sprawę, że jestem w naprawdę złej sytuacji, ponieważ miałem na sobie bardzo workowate spodnie i pomyślałem:„ To będzie katastrofa, kiedy się przetną, muszę zapobiegawczo to dokończyć ”. on kontynuował.

„Więc zrobiłem to, w panice, po prostu krzyknąłem, pochyliłem się i powiedziałem: „Hej chłopaki, przepraszam, kładę się plecami do gry w piłkę. „…W każdym razie poszedłem do swojego kąta i… w końcu mogłem się komponować i na szczęście kolejne sceny szły bez przeszkód, ale to było… Uhm… Bardzo dobrze całujesz.”

READ  Sprzedaż tytułów w konkursie „Leave No Trace”, pierwsze nagrody promocyjne (ekskluzywne)

Barrymore z humorem przyjęła wyznanie, ujawniając, że tak naprawdę pamiętała, że ​​pocałunek „zabrała się za to”, ponieważ wiedziała, że ​​Vartan był wtedy singlem, „więc nikogo nie obraziłbym”.

Obejrzyj cały klip poniżej:

Wcześniej w segmencie Vartan był emocjonalny, gdy mówił o wpływie, jaki film wywarł na jego życie.

„Ten film był tak dużą częścią mojego życia. Za każdym razem, gdy przestaję. Zawsze Nigdy nie był całowany. To niesamowite być częścią, a to spotkanie jest naprawdę fajne” – powiedział.