Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Miejscowi reagują na upadek Brisbane Company i wejście Ballistic Beer Company do administracji

Australijczycy zareagowali szokiem i dezorientacją na wiadomość, że ukochana firma piwowarska upadła i została zarządzana.

We wtorki Brisbane jest popularne Firma Ballistic Beer Company przeszła na dobrowolną administracjęzgodnie ze zgłoszeniem złożonym w ASIC.

Firma, która jest jedną z najpopularniejszych niezależnych firm piwowarskich w Queensland, wyznaczyła Jasona Stone’a i Paula Allena z PKF Melbourne na administratorów.

David Kitchen, współzałożyciel Ballistic Beer Company, zauważył, że firma ma nadzieję przetrwać katastrofę.

W czasopiśmie branżowym The Crafty Pint potwierdził, że nominacja miała na celu restrukturyzację firmy na dużą skalę.

„Obecnym zamiarem jest kontynuowanie handlu” – podkreślił Kitchen. „Piwo Ballistic jest nadal dostępne online, w lokalach i u głównych sprzedawców detalicznych w Twojej okolicy”.

Celem tego VA [voluntary administration] Chodzi tylko o reorganizację i przywrócenie bilansu” – powiedział BrewsNews, kolejnemu komunikatowi prasowemu.

Teraz społeczność zbiera się, by zdobyć wsparcie i sprzedaż dla oblężonego browaru.

Jednym z takich członków społeczności jest Peter Russo, lokalny poseł stanu Towhi, który zaprosił wszystkich do odwiedzenia siedziby firmy, flagowego browaru Salisbury, znajdującego się w jego okręgach wyborczych.

„Jestem pewien, że mówię w imieniu wielu osób z naszej społeczności, kiedy mówię, że mam nadzieję, że zespół naszego lokalnego Ballistic Beer poradzi sobie z tym” – napisał Russo.

Powiedział, że nadal handlują we wszystkich swoich witrynach, w tym w Salisbury, a także zamieścił link do witryny sprzedaży online.

Skończył „myśleć o wszystkich zaangażowanych – zwłaszcza o wszystkich pracownikach i ich rodzinach – kiedy to rozwiązali”.

news.com.au Skontaktuj się z panem Russo w celu uzyskania dalszych komentarzy.

Media społecznościowe są również pełne wiadomości o wybojach browaru na drodze

„O nie. To smutne. Świetne piwo” – powiedział ktoś.

Ułożył kolejny, mówiąc: „Piwo balistyczne jest świetne, chciałbym odwiedzić ich browar Cannonvale i uciec od Arvo”.

READ  Komentarz Brunela: Nasza gospodarka działa, gdy konsumenci wybierają zwycięzców

Trzeci powiedział: Dobrowolne zarządzanie, nie likwidacja! Bardziej niż kiedykolwiek wszyscy potrzebują wsparcia tych ludzi”.

„Mam nadzieję, że uda im się to przepracować i utrzymać zatrudnionych pracowników”.

„Tak przykro słyszeć, że jesteś w zarządzaniu. Taka jest nadzieja, że ​​wyjdziesz na drugą stronę i będziesz silniejszy jak @easytimes.brewingco z pomocą PKF” – napisał inny.

Easy Times, kolejny browar w Brisbane, odbił się od kierownictwa zaledwie w zeszłym miesiącu i wspierał rywalizujący browar, odpowiadając: „Mam nadzieję, że piwa balistyczne wyjdą z tego silniejsze niż kiedykolwiek”.

Pewien pracownik wystosował również publiczną prośbę do firmy, aby okazała lokalną miłość.

„Przyjdźcie wesprzeć lokalnych chłopaków – jako Ballistic staramy się zapewnić jak najbardziej przyjazną obsługę i najsmaczniejsze piwo!!” Napisałem.

„Jesteśmy w porządku, ale wsparcie wciąż wiele znaczy”.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, browar spodziewa się opuścić strefę zagrożenia w ciągu najbliższych pięciu tygodni.

Celem tego VA [voluntary administration] To tylko wyrównanie i przywrócenie bilansu” – powiedział Kitchen.

„Spodziewamy się, że wyjdziemy z tego za pięć tygodni i tak w kółko”.

Od tego czasu Ballistic stał się wielokrotnie nagradzanym niezależnym browarem, otwierając swój pierwszy bar w swoim flagowym browarze Salisbury w kwietniu 2017 r., a następnie dodając cztery kolejne lokale w West End, Springfield, Brisbane, Bundaberg i Airlie Beach.