Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mikkel Michelsen mówi, że „chciał zostać mistrzem świata” przed FIM Speedway GP w Polsce

Mikkel Michelsen mówi, że „chciał zostać mistrzem świata” przed FIM Speedway GP w Polsce

Mikel Michaelsen powiedział, że „chciał zostać mistrzem świata” przed sobotnim FIM Speedway Grand Prix w Polsce.

Duński zawodnik dotarł do swojego pierwszego finału MotoGP w Chorwacji w zeszłym miesiącu, zajmując trzecie miejsce za zwycięzcą Bartoszem Smarzelecem i wicemistrzem Maciejem Janowskim. Jego imponujący występ w Gorican jest związany z mocnym początkiem sezonu z polskim klubem Lublin i duńską drużyną Slangerup, co sprawiło, że nie wchodził w grę o tytuł mistrza świata na żużlu GP.

Podczas gdy Zmarzlik i Janowski pozostają faworytami, Michelsen nie unika wyzwania. Gdy w przyszły weekend w Warszawie rozpocznie się GP Polski na żużlu, 27-latek został zapytany o jego ambicje na resztę sezonu.

Żużel GB

„Spójrz na niego biegnącego przez tłum!” Bartosz Smarzlik, gwiazda Grand Prix Chorwacji

05.03.2022 o 07:39

„Jeśli nie ufasz sobie i nie myślisz, że możesz to zrobić, nie ma sensu tu być” – powiedział.

„Oczywiście realistycznym celem na ten sezon jest pierwsza szóstka. Każdy chce być w pierwszej szóstce. Ale my też chcemy być mistrzami świata. Dlatego tu jesteśmy. Wszyscy chcą wygrywać i taka jest też moja mentalność.

„Przychodzę na każdy bieg, aby wygrać Tour i wychodzę na tor, aby wygrać każdy wyścig. Zrobię wszystko, co w mojej mocy i zobaczymy, gdzie skończymy pod koniec serii.

„Wykonam niezbędną pracę i moi chłopcy też to zrobią. Dopóki możemy to robić, dają 100 procent w boksach, a ja daję 100 procent na torze, stoimy tam, gdzie robimy i zobaczymy dokąd nas to prowadzi.

Wyjaśnienie: Co sprawia, że ​​Speedway GP jest tak wyjątkowy i dlaczego potrzebujesz go w swoim życiu

„Tak jak powiedziałem przed sezonem, wiem, co mogę zrobić i wiem, co mogę zrobić, gdy moja głowa jest we właściwym miejscu, a zespół wokół mnie też jest we właściwym miejscu. Ustawiamy motocykl dobrze i tylko wtedy Ja decyduję, gdzie mamy iść.

READ  Ega Świątek wycofuje się z imprezy w Sydney z powodu kontuzji żeber | wiadomości tenisowe

„Czuję, że ja i zespół pracowali razem naprawdę dobrze w Chorwacji. Mieliśmy miejsce, które było fajne. Może pod koniec spotkania trochę się zmagaliśmy, ale wszyscy byli z powodu trudnego miejsca. Na koniec tego dnia byłbym bardzo zadowolony z trzeciego miejsca.”

Przemawiając po chorwackim żużlu, były mistrz Wielkiej Brytanii na żużlu Kelvin Tatum, który komentował Discovery+, zarezerwował swoje pochwały dla Mickelsona. – Nadzwyczajny wysiłek – powiedział. „Pierwszy finał, trzecie miejsce, dobry wysiłek”.

– – –

Speedway Grand Prix 2022 będzie transmitowany na żywo i bez reklam Odkryj + Z wyścigami na żywo również w Eurosport 2.

Żużel GB

– Jak on to zrobił? – Przeżyj najlepsze momenty Grand Prix Chorwacji jako Zmarzlik z gwiazd

05.01.2022 o 21:43

Żużel GB

„Nie czułem się zbyt dobrze” – przyznaje Smarzelec obawy przed wyścigiem pomimo wygranej Chorwacji SGP

05/01/2022 o 08:53