Milwaukee Bucks kontra Brooklyn Nets, Patty Mills, Reakcja społeczna, Wideo, Kyrie Irving, Najważniejsze informacje

Po wykluczeniu Kyrie Irvinga nad Brooklyn Nets pojawia się pytanie, kto wypełni pustkę?

Cóż, jeśli pierwsza połowa Brooklynu przeciwko Milwaukee Bucks jest czymś, co może przejąć Patty Mills, możesz mieć coś do powiedzenia na ten temat.

Australijczyk, który zszedł z ławki, zapalił się wcześnie, zdobywając dziewięć punktów i jeden blok z siedmiu minut pierwszej kwarty.

Oglądaj sezon NBA 21/22 z ESPN na Kayo. Relacja na żywo co tydzień oraz każdy mecz z finałów NBA. Nowy w Kayo? Rozpocznij darmowy okres próbny >

Chuck SLAMS Decyzja o szczepieniu Kyrie | 00:57

Ten wzór został wykonany w sekundę, gdy weteran skończył strzelając 5 na 5 z boiska i 5 na 5 z centrum, aby zakończyć z 15-punktową przewagą.

W czwartej kwarcie Australijczyk miał 7 z 7 z zakresu 3 punktów, aby wyrównać rekord bramkowy dla większości trójek zdobytych w meczu poza ławką.

Pobił także rekord NBA za 3 punkty w debiucie zawodnika z nową drużyną.

Jednak to nie wystarczyło, ponieważ Bucks wznowili od poprzedniego sezonu, kiedy wygrali 127-104.

Punkt widzenia USA: Simmons jednym słowem wywołał „katastrofę” Sixers, ale ma dużo do stracenia

Smutny Simmons trenuje z telefonem w kieszeni | 00:27

Oczekiwano, że Mills odegra ważną rolę w sytuacji, gdy Irving odmówił przyjęcia szczepionki przeciwko Covid-19. Jego nieobecność pozostawiła na uboczu czteroletni kontrakt na 136 milionów dolarów (182 miliony dolarów australijskich).

Ale australijski styl strzelania był ważniejszy, gdy Kevin Durant odpadł w pierwszej połowie, strzelając 5 za 12, zanim podniósł go w dalszej części meczu.