Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zespół taneczny PH Para ma na celu więcej

Drużyna Filipino Para Dance Sport chce ponownie zabłysnąć na Mistrzostwach Świata Para Dance Sports w Ulsan w Korei Południowej w dniach 26-28 listopada.

Reprezentacja narodowa powiedziała: „W mistrzostwach świata jest 17 złotych medali. Może uda nam się podnieść nasz medal z siedmiu (w Polish Open) do 10 lub jeśli uda nam się to wszystko zdobyć na świecie, ale jest to trudne konkurencja.” Trener Jenis Bong Marques na forum internetowym Philippine Sports Writers Association (PSA) we wtorek.

Niedawno przybył z Polski zespół Philippine Para Dance Sport, w skład którego wchodzi dwukrotny światowy duet Julius Obero i Rhea Marquez, który kończy obowiązkową kwarantannę.

Członkowie kadry narodowej spotkają się następnie, aby przedyskutować i ocenić swoje występy podczas Polish Open, po czym udadzą się na trening bubble w Kompleksie Niepokalanego Poczęcia Ojca Monte Shelter w Novaliches, Quezon City.

„Najważniejsze jest to, że mamy czas. Nadal musimy ocenić niedociągnięcia naszych sportowców, ich umiejętności i wszystko, musimy to omówić po kwarantannie tutaj. Później już jesteśmy na kwarantannie, więc spotkamy się natychmiast , zostań i idź do pracy „Natychmiast” – powiedział markiz.

– Dobrze przygotujemy się do tych mistrzostw świata. Podwoimy teraz nasze wysiłki. Drużyna też przygotowuje się lepiej dla mnie. Będę twardszy jako główny trener.

Na Polish Open, Edeline de Assis prowadziła drużynę z czterema złotymi medalami, wygrywając 2 indywidualne konkurencje pływackie kobiet, 2 tradycyjne pływanie oraz juniorskie zawody dla debiutantów. Połączyła siły z Obero w duecie Freestyle 2, aby zdobyć czwarte złoto. Obero zdobył jeszcze dwa złote medale z Marquezem w zawodach Latin Mixed Division Two i Division Two Freegroup.

READ  Premier League 2021, trener Tottenhamu Nuno Espirito Santo zwolniony, Tottenham, Premier League, wyniki, aktualności, najnowsze