Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mistrz Polski w sportach motorowych Tobiasz Mosilak uznał Glasgow za miejsce godne mistrzostwa świata

Chris Holder, Tobias Musilak i Nikolai Klindt na podium (fot. Ian Adam)
Chris Holder, Tobias Musilak i Nikolai Klindt na podium (fot. Ian Adam)

27-latek był niepokonany, gdy jedni z najlepszych jeźdźców na świecie urządzili noc wspaniałej rozrywki przed społecznie odległym tłumem.

Australijczyk Chris Holder – mistrz świata z 2012 roku – dołączył do faworyta Duńczyka Nikolaia Klindta na podium.

Brytyjczyk Dan Bewley zajął czwarte miejsce po dogrywce z Rasmusem Jensenem, a ci czterej zawodnicy przechodzą teraz do Grand Prix Challenge jeszcze w tym roku, aby mieć szansę wzięcia udziału w Grand Prix 2022.

Musilak, którego po wygranej obsypali polscy kibice, powiedział: „Dzisiejszego wieczoru byłem bardzo szybki – to była dla mnie wspaniała noc.

„Podobał mi się tor – to był świetny tor wyścigowy. Tor i stadion są piękne i byłoby wspaniale, gdyby przyjechało tutaj Grand Prix, ponieważ tor wyścigowy jest świetny.

„Dziś wieczorem muszę zwolnić i cieszyć się chwilą, ale teraz mam przed sobą duże wyzwanie”.

Klindt również śpiewał pochwały na torze i ustawieniu w Ashfield.

Powiedział: „Powiedziałem wcześniej, że to najlepszy klub w Wielkiej Brytanii.

„Wszystko w ciągu dnia było świetne, wiem, że prawdopodobnie będzie to duża prośba, ale chciałbym w przyszłości zobaczyć tutaj lekarza ogólnego”.

Tor był przygotowany naprawdę dobrze – trochę ślisko, ale bezpiecznie i wszędzie można jechać. Wewnątrz działało naprawdę dobrze, na zewnątrz działało i obaj mieli swoje plusy i minusy.

„Glasgow w przeszłości był nieco trudny, ale dzisiejszy tor był fantastyczny. Dzięki klubowi podczas blokady najwyraźniej włożyli dużo pracy, co pokazało dziś wieczorem podczas wyścigu. „

Brooke Nicholl z Glasgow z trudem wywarła wpływ, zdobywając zaledwie trzy punkty w trudnym towarzystwie, podczas gdy Brytyjczycy Charles Wright i Louis Kerr zdobyli odpowiednio siedem i sześć punktów.

READ  Polacy protestują w całym kraju w obronie wolności mediów