Mocny występ w obronie prowadzi Gerrarda do Lakeview, 50-41 |  Wiadomości, sport, praca

Mocny występ w obronie prowadzi Gerrarda do Lakeview, 50-41 | Wiadomości, sport, praca

Fotoreporter/Robert Hayes Sieasia Triplett Główny oficer Gerrard walczy po drugiej stronie linii, próbując rzucić piłkę podczas drugiej połowy meczu Indian z Lakeview w poniedziałek wieczorem. Triplett zdobył 12 punktów w zwycięstwie Gerrarda.

Gerrard – Nic lepiej nie pokazuje sprawności defensywnej drużyny niż umiejętność dociskania całego boiska, wymusić kilka obrotów i zamienić je w kubełki po drugiej stronie drewnianej podłogi.

W przypadku Gerrarda (4-2) defensywna obrona pozwoliła Indianom wycofać się z Lakeview (3-4) u siebie w poniedziałek wieczorem i ostatecznie powstrzymała bieg Bulldogs do zwycięstwa, 50-41 NE-8.

Trzech Hindusów zebrało dwucyfrową liczbę punktów w tym starciu, ale trener Andrew Saxton był zadowolony z ich szybkiej gry przez cały wieczór.

„Chcieliśmy poprawić grę, ruszać się, biegać, nie chcieliśmy utknąć w powolnej grze, więc zaczęliśmy dobrze” – powiedział. — powiedział Saxton. „Naszym celem było dostać się tam, dostać się na twarz, popchnąć i nie pozwolić (Maggie) Pavlanski eksplodować.

Poprawiliśmy jej obronę, a później kilka innych dziewczyn oddało kilka strzałów, a potem pod koniec trochę nam się nie udało. Podjęliśmy kilka nierozsądnych decyzji i podań, ale tak się stanie. Ogólnie rzecz biorąc, przez trzy- i pół kwarty, myślałem, że zagraliśmy naprawdę dobrze.

Gerrard prowadził 19-10 do przerwy, ale junior Lakeview McKenna Werner trafił kilka szybkich koszy, aby wyjść na prowadzenie i zmniejszyć prowadzenie do sześciu punktów.

Indianie uderzyli z powrotem szybkim biegiem 12-5, aby odbudować prowadzenie, w tym trójkę Ally Durkin z górnej części łuku.

Durkin prowadził wszystkich strzelców z 13 punktami podczas zawodów, wiedząc, że zamknięcie Bulldogów nie będzie łatwe.

„Pracuj razem i graj jako zespół” — powiedział Durkin. „Chcieliśmy grać twardo po czwartkowej porażce (z Polską), mieliśmy dużo rozpędu i wiedzieliśmy, że Lakeview będzie trudnym zespołem do gry, więc tak zrobiliśmy.

READ  William B. Hammond 1925-2021 | Wiadomości, sport, praca

„Próbujesz trochę rozłożyć swoją ofensywę i wykonać kilka zagrań, aby ustawić jakiś ruch, i to właśnie zrobiliśmy. Wykonaliśmy ruch, aby wydostać piłkę i to jest to, dla czego dużo trenowaliśmy kiedy próbujesz trzymać grę na dystans”.

Niezbyt daleko, przegrywając 44-30, trio Bulldogs zdobyło sześć szybkich punktów, w tym kopnięcia Kalyssy Werner i Pavlansky’ego po wielu przechwytach. Starszy Gerrard Abby Rafferty zakończył wyścig, prowadząc i zdobywając punkty, będąc faulowanym, aby odzyskać trochę rozpędu.

Gwiazda Sieasia Triplett zdobyła 12 punktów, a większość jej punktów przypadła w drugiej połowie Gerrardowi. Junior Mia Malito dodała 10, z sześcioma w czwartej kwarcie.

„(Obrona) sprawia, że ​​gra jest świetną zabawą, ponieważ pokazuje, jak szybko potrafisz stanąć na nogi i jak głośno jest w tłumie o tym, jak dobra jest twoja obrona” powiedział Triplett. „Wszyscy jesteśmy naprawdę dobrymi strzelcami i gramy przeciwko sobie, więc kiedy jeden z nas jest w złym meczu, wszyscy mamy zły mecz, ale kiedy wszyscy jesteśmy w grze, radzimy sobie dobrze, upewniając się, że inni ludzie się otwierają i takie tam.

„Musimy biec i musimy się spieszyć, nie możemy się poddać. Musimy przejść 36 minut przez całą grę, a jeśli potrzebujemy zmiennika, musimy porozmawiać, aby móc kogoś wprowadzić i usunąć, nie możemy nie doceniają wagi różnic”. powiedział Triplett.

McKenna Werner i Pavlanski strzelili po 11 bramek, a juniorka Marina Sanders zdobyła osiem bramek, przyspieszając wizytę Bulldogs.

Kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, wczesne pozostawienie w tyle kosztowało Lakeview pod wieloma względami.

„W dziewczynach nie można się poddawać, ale nie można wykopać sobie dziury, zrobiliśmy to samo w Niles i musieliśmy znowu walczyć w drugiej połowie” powiedział trener Kevin Hayene. „Nie możesz sobie pozwolić na utratę króliczków tu i tam w drugiej połowie i oczekiwać wygranej. Wywierali na nas presję, wyglądaliśmy niechlujnie, wyglądaliśmy młodo. Myślę, że tak się dzieje, gdy rzucasz tam kilku pierwszaków, ale nauczysz się od nich i staniesz się lepszy”.