Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mourinho krytykuje „żartobliwą” decyzję usunięcia Juventusu o 10 punktów

Mourinho krytykuje „żartobliwą” decyzję usunięcia Juventusu o 10 punktów

ESPN23 maja 2023, 14:402 minuty na przeczytanie

Jose Mourinho skrytykował decyzję o stracie punktów Juventusu.Zdjęcie autorstwa Giuseppe Maffia/NurPhoto za pośrednictwem Getty Images

Trener Romy Jose Mourinho skrytykował czas decyzji Juventusu o trafieniu 1 Nowa kara 10 punktów w poniedziałek przez włoski sąd.

Ostatnia kara za błędne obliczenia w umowach transferowych klubu spowodowała, że ​​Juventus spadł z drugiego miejsca w Premier League Seria A na siódme miejsce – zmniejszając tym samym ich szanse na awans do Ligi Mistrzów w przyszłym roku.

Transmisja na ESPN+: LaLiga, Bundesliga, więcej (USA)

po Rzymie 2-2 remis Z Salernitana w poniedziałek Mourinho zaatakował po tym, jak dowiedział się o orzeczeniu.

„To żart wiedzieć o tym, gdy pozostały dwa mecze” – powiedział DAZN. „Dla nas i dla wszystkich, nawet dla Juventusu. Nasz styl byłby inny, gdybyśmy wiedzieli przed meczami z Monzą i Bologną.

„Przepraszam za [Massimiliano] Allegri i jego zawodnicy, ale muszę powiedzieć, że na poziomie ligowym trochę podkręca sytuację.

Niespodziewany wynik Romy dał im jeden punkt straty do piątej Atalanty i cztery punkty przewagi nad czwartym Milanem, na dwa mecze przed końcem.

„Dla mnie tak, ale nie chcę już o tym rozmawiać” – dodał Mourinho. „Przykro mi z powodu zawodowców, którzy pracują tak jak ja, ponieważ płacą cenę za błędy popełnione przez menedżerów i być może klub”.

Włosi nadal mogą dotrzeć do Ligi Mistrzów alternatywną drogą, jeśli pokonają Sevillę w finale Ligi Europy 31 maja.

Informacje z Reuters są zawarte w tym raporcie.

READ  Queensland Maroons pokonali New South Wales Blues. Wynik, konferencja prasowa Billy'ego Slatera, Daley Cherry Evans, pytanie Reese Walsh, wideo