Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

MVP Burdick prowadzi Stany Zjednoczone do kolejnego tytułu FIBA ​​​​Women’s 3×3 Series

MVP Burdick prowadzi Stany Zjednoczone do kolejnego tytułu FIBA ​​​​Women’s 3×3 Series

Cierra Burdick z LVFL zdobyła nagrodę dla najbardziej wartościowej zawodniczki po raz drugi tego lata, kiedy jej drużyna z USA zdobyła tytuł we wtorek podczas kobiecej przerwy FIBA ​​​​3×3 w Katowicach.

Stany Zjednoczone zagrają w poniedziałkowe mecze grupy D, pokonując Ukrainę 18:8 i przegraną z Hiszpanią w dogrywce 17:16, zanim we wtorek wezmą udział w rozgrywkach. We wtorek Amerykanie mieli serię trzech zwycięstw, aby odnieść drugie zwycięstwo w serii 2023. Poprzedni raz miał miejsce w Prisztinie w Kosowie oraz w dniach 14-15 lipca, gdzie Burdick również zdobył tytuł MVP imprezy.


Stany Zjednoczone rozpoczęły drugi dzień w Katowicach od zwycięstwa nad Włochami 13:9, aw półfinale pokonały Gyor 18:14. W obliczu mistrzostwa Amerykanie wysłali Litwę (20-17) po puchar. Burdick zakończył mecz z pięcioma punktami i dołożył do tego rekordowe w drużynie sześć zbiórek i dwie kluczowe asysty dla mistrzów.


Burdick zajął drugie miejsce wśród wszystkich zawodników pod względem wartości gracza w turnieju z oceną 32,4 i zebrał najwięcej wślizgów na imprezie z wynikiem 37. Zakończył wyróżniające się Tennessee 2011-15 z 22 punktami w pięciu meczach, zajmując ósme miejsce z 48 uczestników. .

READ  Gerhard Zeller z Warner Bros. Discovery Mianowany międzynarodowy zespół kierowniczy — termin