Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Na aukcjach w Sydney znikają rezerwy cenowe z St George’s i wschodnich przedmieść

Na aukcjach w Sydney znikają rezerwy cenowe z St George’s i wschodnich przedmieść

To była bardzo szokująca i konkurencyjna scena aukcji w Sydney, gdy zwyciężają rodziny. Zdjęcie: Julian Andrews


Wysoce konkurencyjne aukcje przyniosły gwałtowny przebieg rezerw na terenie aukcji w Sydney, wprawiając sprzedawców w osłupienie.

Dwa z najbardziej konkurencyjnych obszarów w sobotę znajdowały się w St. George i na wschodnich przedmieściach, gdzie rodziny okazały się największymi wydatkami.

Rozwój placówek medycznych, plaż i zrelaksowany styl życia przypisuje się popularności St George’s i konkurencyjnemu rynkowi, ponieważ kupujący są odciągani od wewnętrznych obszarów Sydney, ale spotykają lokalne rodziny.

Dom z pięcioma sypialniami w Bardwell Valley został sprzedany za 550 000 USD w serwisie Reserve, ponieważ walczy z nim pięciu na dziesięciu zarejestrowanych oferentów.

Dom, położony przy Alsace Ave 4, poszedł pod młotek za 2,15 miliona dolarów dla miejscowej rodziny.

„Aukcja przebiegła bardzo szybko od samego początku, a cena otwarcia wyniosła 1,4 miliona dolarów” – powiedział agent Raya White’a, Nicholas Economous.

Ogromny wynik w Bardwell Valley, ponieważ ten dom został sprzedany za 550 000 $ w Reserve.


16 Hamer Street Kogarah Bay Sprzedany za 335 000 $ z rezerwą.


więcej

Mieszkanie sprzedaje się za 1,9 miliona dolarów powyżej ceny orientacyjnej

Do sprzedania klejnot australijskiego mistrza świata w surfingu

„Kupujący byli ostrożni i nie zadzierali. Byli lokalną rodziną, właściwie dorastał po drugiej stronie ulicy od domu i jako dziecko bawił się w parku obok.”

W międzyczasie, niedaleko Kogara Bay, inna lokalna rodzina zamieszkała w domu z czterema sypialniami przy 16 Hammer Street, zostawiając rezerwę w wysokości 335 000 dolarów.

Licytator Andrew Cooley z Avenue Auctions rzucił młotkiem na dom za cenę 2 395 000 dolarów.

„To był świetny przykład czegoś, co sprzedaje się za więcej, niż jest warte, ponieważ kupujący są naprawdę chętni” – powiedział.

„To było w popularnej pozycji i była wartość dodana”.

Na emocjonującej aukcji, która odbyła się przy Lachal Ave 18 w Kogara, starsza kobieta sprzedała dom z trzema sypialniami, który posiadała ze swoim zmarłym mężem od ponad 46 lat.

Dom poszedł pod młotek za 1 707 000 $, czyli o 257 000 $ ponad rezerwę.

To była konkurencyjna aukcja z 9 z 11 aktywnych oferentów, powiedział Chris Scerri, licytator Scerri Auctions.

„Po drodze pojawiła się naprawdę mocna oferta z ofertą otwarcia w wysokości 1,4 miliona dolarów” – powiedział.

Powiedział, że kupującą była matka licytująca w imieniu swojego syna i jego rodziny, a transakcja została ostatecznie zamknięta z ofertą wynoszącą zaledwie 1000 USD.

Agenci nieruchomości Belle, Patrick Widdis i Mianna Widdis, prowadzili kampanię, a emocje sięgają zenitu.

Uroczystości jako kobiety, która złożyła oferty w imieniu syna i jego rodziny, zakończyły się sukcesem. Zdjęcie: Julian Andrews


Dom przy Lachal Ave 18, Kogarah jest w tej samej rodzinie od 46 lat.


więcej

Zhańbiony lekarz czerpie ogromne zyski ze sprzedaży domu

Na sprzedaż „mieszkanie pamiątkowe” za 20 milionów dolarów w dużej starej rezydencji

Ogromny spadek cen opuszczonej rezydencji pełnej graffiti

„To był wspaniały wynik. Nasza urocza, starsza właścicielka była bardzo szczęśliwa i wzruszona, biorąc pod uwagę, że pożegnała się z mężem dopiero pod koniec ubiegłego roku” – powiedział Widdis.

„Byłem zdumiony, kiedy pomyślałem, że jej nieruchomość zostanie sprzedana za taką kwotę”.

Pan Weddis powiedział, że aukcja przyciągnęła tłumy mieszkańców, ponieważ dom znajduje się w poszukiwanym Moorfield, który był kiedyś hipodromem z lat 50.

Powiedział, że obszar St. George przyciąga lekarzy dzięki rozbudowie publicznych i prywatnych szpitali, a także swobodnemu stylowi życia, plażom i kawiarniom.

„Coraz więcej ludzi przeprowadza się z wewnętrznego zachodu, ponieważ szukają więcej miejsca” – powiedział.

Maroubra na wschodnich przedmieściach Sydney również odnotowała niesamowite wyniki, w tym dom, który sprzedano w rezerwie za ponad 500 000 USD przy 82 Mons Ave.

Jest siedmiu zarejestrowanych oferentów, w tym czterech aktywistów, a stawki spadają do 1000 USD, zanim młot spadnie do 5 017 000 USD, powiedziała Bethwyn Richards z agencji.

„To wymknęło się spod kontroli, z falą aktywności zarejestrowanych oferentów. Otwarcie oferty odbyło się z ceną orientacyjną 4 milionów dolarów” – powiedziała.

Licytację wzięła rodzina z Eastern Suburbs, a najniższą ofertę złożyła rodzina z Greater Sydney.

„Rodziny i deweloperzy licytowali ze względu na wyjątkowość konfiguracji, a także możliwość podziału na dwie części, jeśli chcesz zniszczyć nieruchomość”.

Mniej niż 2 mile dalej inny dom Maroubra przy 11 Chapman Avenue został sprzedany za mniej niż 500 000 dolarów powyżej ceny orientacyjnej.

Licytator Damien Cooley z Cooley Auctions prowadził aukcję, w której wzięło udział siedmiu zarejestrowanych oferentów, z których trzech jest aktywnych.

11 Chapman Street, Maroubra. Nieruchomości w Nowej Południowej Walii


Cena młota spadła do 2 932 000 USD, a agent nieruchomości NGFarah, Joe Rajab, nazwał wynik „niewiarygodnym”.

„Sprzedawca jest tam od 30 lat” – powiedział. „Był to jeden z ostatnich jednopoziomowych domów na tej ulicy, zaledwie 50 metrów od plaży i ma nieskończony potencjał”.

Powiedział, że dom został sprzedany młodej parze, która dostrzegła wartość, biorąc pod uwagę, że podobny dom w Coogee zostałby sprzedany za około 5 milionów dolarów.