Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Na zdjęciu: oszałamiający jacht o wartości 252 milionów funtów zaprojektowany tak, aby wyglądał jak „ultraluksusowy drapacz chmur”

Na zdjęciu: oszałamiający jacht o wartości 252 mln funtów zaprojektowany tak, aby wyglądał jak „ultraluksusowy drapacz chmur”, zmieniający panoramę każdego miasta, po którym pływa

  • Wznosząca się na wysokość 25 metrów od linii wodnej do szczytu masztu, „Malina” może pomieścić do 24 osób.
  • „Chcieliśmy stworzyć wrażenie przebywania na ultraluksusowym wieżowcu” – mówią projektanci.
  • Szacuje się, że mega jacht przywróciłby potencjalnym nabywcom szacunkowo 210 milionów funtów do 252 milionów funtów.


Co się dzieje, gdy przekraczasz luksusowy jacht i wieżowiec? Dostaniesz Malinę.

Oszałamiający luksusowy jacht o wartości 252 milionów funtów ma 110 metrów długości, 85 stóp (26 metrów) od linii wodnej do szczytu masztu i ma warstwy balkonów, podobne do tych, które można znaleźć w luksusowych mieszkaniach.

„Dzięki systemowi bocznej werandy chcieliśmy stworzyć wrażenie przebywania w ultraluksusowym wieżowcu” – mówi Josh Rodriguez, właściciel londyńskiej firmy Rodriguez Design, która opracowała koncepcję. Gdziekolwiek jacht jest zacumowany lub zacumowany, miasto będzie miało nowy dodatek do swojej panoramy.

„Malena”, na zdjęciu powyżej, to nowa koncepcja jachtingu opracowana przez firmę zajmującą się architekturą morską Rodriguez Design.

Projekt luksusowego jachtu zawiera warstwy balkonów

Projekt luksusowego jachtu składa się z warstw balkonów „podobnych do tych, które można znaleźć w luksusowych kondominiach”.

Z siedzibą w Dubaju i Hiszpanii, Rodriguez Design ma na celu „oderwanie się od tradycyjnego projektowania jachtów” przy tworzeniu Maleny.

Jak bardzo ten elegancki olbrzym będzie cię kosztował? Cena jachtu będzie zależeć od stoczni i materiałów wykończeniowych, ale powiedziano nam, że jacht będzie kosztował około 250 milionów euro (210 milionów funtów) do 300 milionów euro (252 miliony funtów).

READ  Bitcoin: Kosowo zakazuje kopania kryptowalut po niedoborach energii

Łódź może pomieścić 24 gości w 11 kajutach, a układ składa się z sześciu kajut VIP na głównym pokładzie, czterech dwuosobowych kajut na dolnym pokładzie oraz apartamentu dla jednego właściciela, w którym znajduje się wanna z hydromasażem i część jadalna.

Jedną z funkcji, która z pewnością zrobi plusk, jest „hydrauliczna platforma pływacka”, z której goście mogą wskoczyć do wody.

Rodriguez Design mówi: „Dzięki systemowi bocznej werandy chcieliśmy stworzyć wrażenie przebywania w ultraluksusowym wieżowcu”, mówi Rodriguez Design.

Rodriguez Design mówi: „Dzięki systemowi ganków bocznych chcieliśmy stworzyć wrażenie przebywania w ultraluksusowym wieżowcu.

Dolny pokład, pokazany po lewej, będzie zawierał dwa baseny bez krawędzi o długości 9 m (29,5 stopy) i 3,5 m (11,4 stopy).

Dolny pokład, pokazany po lewej, będzie zawierał dwa baseny bez krawędzi o długości 9 m (29,5 stopy) i 3,5 m (11,4 stopy).

Tymczasem na dolnym pokładzie znajdują się dwa baseny bez krawędzi o wymiarach 29,5 stopy (9 metrów) i 11,4 stopy (3,5 metra), wraz z leżakami i barem dla maksymalnie siedmiu osób.

Wewnątrz będą dwa zestawy „ukrytych schodów”, które prowadzą do „zewnętrznej jadalni” na piętrze, mieszczącej do 24 osób. Aby zwiększyć emocje, kompas do obróbki drewna zostanie „dołączony” do stołu jadalnego.

Na piętrze znajdzie się również poczekalnia i lądowisko dla helikopterów, które mogą pomieścić śmigłowiec Airbus ACH160 „lub podobny”.

Łódź pomieści 24 gości w 11 kajutach, których rozkład obejmuje mieszkanie armatora i sześć kajut VIP

Łódź pomieści 24 gości w 11 kajutach, których rozkład obejmuje mieszkanie armatora i sześć kajut VIP

Pokład słoneczny, na zdjęciu, będzie zawierał wannę z hydromasażem i bar dla siedmiu osób.  Oświadczenie opisuje tę ofertę jako

Pokład słoneczny, na zdjęciu, będzie zawierał wannę z hydromasażem i bar dla siedmiu osób. Oświadczenie opisuje ten program jako „idealny scenariusz na dużą imprezę lub inne spotkanie towarzyskie”.

Rodriguez Design szacuje, że ukończenie budowy Malena . zajmie od czterech do pięciu lat

Rodriguez Design szacuje, że ukończenie budowy Malena . zajmie od czterech do pięciu lat

Wreszcie pokład słoneczny – który według Rodriguez Design jest również znany jako „pokład imprezowy” – będzie zawierał kolejną wannę z hydromasażem i więcej miejsc do siedzenia, a także bar.

W oświadczeniu opisano ten program jako „idealny scenariusz na dużą imprezę lub inne spotkanie towarzyskie”.

READ  Kupujący patrzą na wyższe przedziały cenowe

Malena będzie w stanie osiągnąć prędkość maksymalną 18 węzłów (20 mil/h) i będzie napędzana przez hybrydę spalinowo-elektryczną połączoną ze sterowanym bezprzekładniowym układem napędowym.

Rodriguez Design szacuje, że budowa łodzi zajmie od czterech do pięciu lat. Choć na razie jest to tylko koncepcja, firma potwierdziła, że ​​prowadzi rozmowy ze stocznią i klientem w sprawie projektu.

po więcej informacji odwiedź instagram.com/rodriguezachtdesign.