Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Spraw, by Święty Mikołaj Christophera Plummera stał się nową tradycją bożonarodzeniową

zwizualizuj to. Kanada 1978. Masz Elliotta Goulda U szczytu jego popularności (i atrakcyjności) dla ciebie Krzysztofa Plumera jako jego wróg. Masz też Johna Candy’ego, który spotyka się z gorącą blondynką w nowych koszulkach. Poniżej znajduje się jeden z największych filmów o napadach wszechczasów.

To także plik Film świąteczny.

Zgadza się, mówię o klasycznym kryminale Cichy partneri Wyreżyserowane przez Daryla Duke’a. Widzimy w nim Elliotta Goulda jako Milesa Cullena – znudzonego kasjera, którego mały bank mieści się w wielkim centrum handlowym. Kiedy Miles odkrywa, że ​​jego bank ma zostać obrabowany przez mężczyznę przebranego za Świętego Mikołaja, postanawia skorzystać z nieodpartej okazji. Zamiast wezwać policję lub ostrzec przełożonych, zaczyna opróżniać szufladę z pieniędzmi do pudełka śniadaniowego.

Kiedy złodziej Świętego Mikołaja dociera do Milesa, przekazuje pozostałą niewielką część rachunku… ale później mówi władzom, że cała kwota z szuflady została skradziona. Miles wróci do domu z pozostałą kwotą i nikt nie będzie mądrzejszy! To zbrodnia doskonała! Do czasu, gdy Artur, złodziej Świętego Mikołaja, dowiaduje się, że cała kwota została skradziona.

Okazuje się, że Arthur jest brutalnym psychopatą. To, co następuje, to pełna napięcia i niekończąca się zabawa w kotka i myszkę, w której Miles i Arthur próbują prześcignąć się nawzajem. Arthur Miles zostaje aresztowany tylko po to, by zostać zwolnionym, podczas gdy Arthur wysyła Eileen (Celine Lomez), aby uwiodła Arthura, aby zdradził lokalizację ukrytych pieniędzy. Film jest pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, od ujawnienia, że ​​Arthur jest ekstrawaganckim, kobiecym mężczyzną z dziwacznym kodowaniem (i tak, to oznacza, że ​​możemy go zobaczyć w niesamowitych podkoszulkach z siateczki i makijażu, a także go ściągnąć! Tak, Christopher Plummer w przebraniu!), Do kilku brutalnych i gwałtownych zgonów Szokująco.

Arthur i Miles konfrontują się z nim na moście w Toronto
(Zdjęcie: EMC/Toronto)

Ale to zdecydowanie gwiazdy Plummer i Gould utrzymują to w mojej lidze jako obowiązkowy wakacyjny wypad. Ich chemia jest świetna i obaj przodują w graniu postaci, które wiedzą, jak trzymać rzeczy blisko kamizelki. Było to trochę zagmatwane w latach 70. i było problematycznym motywem „krzyżowej przemocy”, ale uważam występ Plummera za niezwykły, ponieważ udaje mu się połączyć hiper-męskie (i mizoginistyczne) elementy Arthura z hiper-kobiecością (jego ubrania, lakier do paznokci, eyeliner, i „przebranie” tego ostatniego) w tak zdumiewający sposób, że przedstawienie wydaje się niewiarygodnie niszczycielskie.

READ  Film Władimira Putina o mafii będzie pierwszym angielskim filmem Patricka Vegi - The Hollywood Reporter

Tymczasem Gould jest tak wspaniałym czarodziejem, że nawet jako kasjer bankowy można by pomyśleć, że przesadził. Ale gra Milesa z tak wieloma warstwami, z których każda powoli zanika, aż zdajesz sobie sprawę, że Miles może po prostu przyćmić wszystkich innych. Czy wspominałem już, że Christopher Plummer, nawet grający brutalnego psychopatę, wygląda naprawdę seksownie w swojej małej kabaretce! Nie wspominając o tym, że z przyjemnością obejrzelibyśmy film z drapieżnym systemem bankowym i pożyczkowym lub dwoma!

Dlatego w tym roku pobierz aplikację Kanopy lub odwiedź sekcje „Wypożycz” w Apple TV i Amazon Prime i podaruj sobie nową świąteczną (lub Chanukową!) tradycję. Zaimponuj rodzicom, wybierając film, zanim się urodzisz! To może być 44-letni film, ale jest dla ciebie nowy! A więc wesołych świąt od moich świątecznych tradycji do waszych!

Louise ma na sobie koszulkę z napisem "Kara za wcześniejsze wycofanie się z przodu" Simonsen poszedł za nim.
Zdjęcie: EMC/Lionsgate

I nie zapomnij, John Candy robi się seksowny!

(Zdjęcie: EMC/Lionsgate)

Mary Sue ma surową politykę zawieszania Między innymi obrażanie kogokolwiek, mowa nienawiści i trollowanie są zabronione. –

Czy masz wskazówkę, którą powinniśmy znać? [email protected]