Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepsze jogurty w australijskich supermarketach

Najlepsze jogurty w australijskich supermarketach

Od jogurtu greckiego po jogurt zwykły i bez dodatku cukru – dostępnych w supermarketach jest mnóstwo jogurtów. Który z nich jest dla Ciebie dobry?

Alejka z jogurtami może być odżywczym polem minowym. Znajdziesz u nas produkty wysokobiałkowe, niskocukrowe, bez dodatku cukru, greckie, w stylu greckim, naturalne, zwykłe i smakowe.

Mając tak wiele opcji, może być trudno zdecydować, która z nich jest najlepsza, a konkretnie która kombinacja jest dla Ciebie najlepsza.

Jogurt może często wyglądać podobnie, ale jego panel żywieniowy ujawni istotne różnice.
Jogurt może często wyglądać podobnie, ale jego panel żywieniowy ujawni istotne różnice. iStock

Ogólnie rzecz biorąc, jogurt jest pokarmem bogatym w składniki odżywcze, oferującym szereg niezbędnych składników odżywczych, w tym wapń, białko, magnez, a w wielu odmianach dużą dawkę dobrych bakterii, o których wiadomo, że odżywiają układ trawienny i utrzymują go w zdrowiu.

Jogurt jest tak popularnym produktem gospodarstwa domowego, że uznaliśmy, że nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej profilowi ​​odżywczemu niektórych z najlepiej sprzedających się jogurtów w supermarketach i podzielić się tymi, które najczęściej polecam moim klientom, aby wspierać ich cele żywieniowe.

Ocena bestsellerów w supermarketach

zdjęcie:

1. Wanilia Upro

Dzięki prostej liście składników produkt ten ma naturalnie wysoką zawartość białka dzięki tradycyjnemu procesowi filtrowania, który zwiększa ogólną zawartość białka. Porównuje się to z wieloma odmianami jogurtu greckiego sprzedawanymi w supermarketach, które wykorzystują obróbkę „w stylu greckim” z zagęszczaczami i gumami, aby uzyskać konsystencję podobną do prawdziwego jogurtu greckiego.

2. Grecka równina Chobani

Dzięki 15 gramom białka w porcji, bez dodatku cukru i naturalnych substancji słodzących, w tym skrobi ryżowej i miazgi owocowej, trudno będzie Ci znaleźć słodki jogurt o lepszym smaku, bogaty w białko.

READ  Chaos w Kosowie wstrząsa światowymi graczami, gdy wchodzą Rosja i Chiny - EURACTIV.com
zdjęcie:

3. Związek rolników w stylu greckim

Jogurt ten ma stosunkowo wysoką zawartość tłuszczu dzięki bazie pełnego mleka i śmietany, nie zawiera żadnych dodatków i oferuje probiotyki wspomagające zdrowie układu trawiennego, ale brakuje mu zawartości białka, jaką powinna mieć idealna przekąska lub posiłek. To dobry wybór do lekkich sosów i wypieków, ponieważ wysoka zawartość tłuszczu nadaje kremową konsystencję i dobrze sprawdza się w wypiekach, mimo że jest jogurtem w stylu greckim, a nie tradycyjnym.

zdjęcie:

4. Galna jest urodzonym Grekiem

Całkowicie naturalny jogurt ten jest dobrym wyborem do pieczenia, ale zawiera znacznie więcej tłuszczu i mniej białka niż niektóre nowsze jogurty dostępne na rynku.

5. Wanilia po grecku, Union Farmers

Ta opcja zawiera dodatek cukru, co daje słodki jogurt zawierający około 3 łyżeczek cukru na porcję. Istnieją lepsze rodzaje jogurtu greckiego, które zawierają mniej tłuszczu i cukru.

6. Dolina Tamar, w stylu greckim

Kolejny prosty jogurt naturalny, sporządzony wyłącznie z mleka i śmietany, oferujący mniej białka i więcej tłuszczu niż wiele dostępnych obecnie jogurtów o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości białka.

zdjęcie:

7. Yoplait 98% beztłuszczowej wanilii

Mocno przetworzony, jest jednym z niewielu jogurtów, który nadal zawiera sztuczny słodzik. Istnieją lepsze, bardziej naturalne rodzaje jogurtów, które dostarczają więcej składników odżywczych i są znacznie bardziej sycące niż ta opcja.

Mój najlepszy wybór pod względem odżywczym

zdjęcie:

Grecki przegląd Evii

Dzięki niewielkiej ilości odtłuszczonego mleka jako podstawy i 17 gramom naturalnego białka w porcji, jogurt ten jest trudny do pokonania pod względem wartości odżywczych i smaku (jeśli uda ci się go znaleźć). Jest to jeden z niewielu jogurtów sprzedawanych w supermarketach, uznawany za prawdziwy jogurt grecki, dzięki tradycyjnym metodom filtrowania stosowanym w celu zatężenia naturalnej zawartości białka w jogurcie.

READ  Strach i wstręt w kopalni węgla Toro w Polsce | biznes | Wiadomości gospodarcze i finansowe z niemieckiej perspektywy | DW

Upro

Niezależnie od tego, czy wybierzesz większe opakowania, smakowe saszetki i pojemniki, czy 20-gramowe pojemniki białkowe dla osób aktywnych, nie możesz przejść obok tej opcji na bazie słodkiego jogurtu, jeśli chodzi o ogólne składniki odżywcze i niskokaloryczne obciążenie.

zdjęcie:

Chobani

Jogurt ten o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości białka jest jednym z najlepszych, niskokalorycznych jogurtów zwykłych, jakie można znaleźć po zmieszaniu ze zbożami, koktajlami lub owocami.

zdjęcie:

Aktywia

Jedna mała garść jogurtów owocowych, które nie zawierają dodatku cukru i mają niską zawartość tłuszczu. Jogurt ten nie tylko nie zawiera niczego sztucznego, ale zawiera także naukowo udowodnione probiotyki, które wspomagają zdrowie układu trawiennego.

Najlepsze przepisy najlepszych australijskich szefów kuchni dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Subskrypcja

Od naszych partnerów