Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Największe obawy budziły drogi i skrzyżowania w północnym i zachodnim Melbourne

W ankiecie internetowej Melburnians zidentyfikowali kilka dróg na północy i zachodzie miasta jako najbardziej niepokojące, jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Według tymczasowych ustaleń RACV, Mount Alexander Road – główna arteria biegnąca przez Essendon, Moonee Ponds i Ascot Vale – jest prawdopodobnie najbardziej niebezpieczną drogą w Melbourne. Wyczyść moją trasę do Melbourne.

Mount Alexander Rd ponownie znajduje się w pierwszej trójce najbardziej niepokojących skrzyżowań.

Oglądaj najnowsze wiadomości i streamuj za darmo na 7plus >>

RACV udostępnił publicznie ankietę online w zeszłym miesiącu, aby pomóc zidentyfikować potencjalne problemy z bezpieczeństwem na drogach Melbourne.

Jego tymczasowe wyniki, opublikowane w środę, identyfikują trzy główne drogi i skrzyżowania, których mieszkańcy najbardziej się obawiają.

Po Mount Alexander Rd wyniki pokazują, że mieszkańcy mają również obawy dotyczące innej głównej drogi oddalonej zaledwie o kilka kilometrów – Sydney Road, która biegnie przez Brunszwik i Cobourg.

Sydney Road w Brunszwiku stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców. kredyt: Odwiedź Victorię

Interesujące skrzyżowanie 2 to Mount Alexander Rd i Keilor Road w Essendon, na którym znajduje się również przystanek tramwajowy.

7 lutego 99-letnia kobieta na motocyklu zginęła potrącona przez tramwaj podczas przejeżdżania przez skrzyżowanie.

Zaledwie dwie godziny później samochód uderzył w tramwaj na tym samym skrzyżowaniu. Kierowca samochodu z obrażeniami niezagrażającymi życiu został przewieziony do szpitala.

Skrzyżowania w Richmond i Port Melbourne zostały również zidentyfikowane jako kwestie związane z bezpieczeństwem.

Wszyscy kierowcy, rowerzyści, piesi i użytkownicy transportu publicznego są zaproszeni do wzięcia udziału w ankiecie, która wykorzystuje interaktywną mapę, aby pokazać respondentom, gdzie doszło do poważnych obrażeń i zgonów na drogach Melbourne w latach 2016-2019.

Na mapie zidentyfikowano pięć poważnych obrażeń i jedną śmierć na skrzyżowaniu Mount Alexander Road i Kellor Road.

Skrzyżowanie Mount Alexander Rd i Keilor Road w Essendon zostało uznane przez mieszkańców Melbourne za jedno z najbardziej niepokojących miejsc. kredyt: mapy Google

Ogólnie rzecz biorąc, RACV zidentyfikował 46 lokalizacji wzdłuż Mount Alexander Road, w których doszło do wypadków skutkujących poważnymi obrażeniami, w tym trzema ofiarami śmiertelnymi.

James Williams, szef polityki RACV, powiedział, że opinie mieszkańców pomogą zmienić bezpieczeństwo na drogach w mieście.

„Ponieważ Melburnians wracają do pracy po szkole i świętach, nadszedł czas, aby wskoczyć do Internetu i powiedzieć RACV, które trasy, z których korzystasz, mają obawy dotyczące bezpieczeństwa” – powiedział.

„Niezależnie od tego, czy jeździsz samochodem, jeździsz pieszo, czy korzystasz z transportu publicznego podczas codziennych dojazdów do pracy, My Melbourne Road to Twoja szansa, aby wyrazić swoją opinię na temat sieci transportowej Melbourne”.

Ankieta kończy się pod koniec maja.

Do tej pory zidentyfikowano trzy najważniejsze obszary zainteresowania:

  1. Mount Alexander Road – Essendon, Moonee Ponds i Ascot Vale
  2. Princes Highway/Dandenong — Windsor, Prahran, Caulfield i North Caulfield
  3. Trasa Sydney – Brunszwik i Coburg

Do tej pory zidentyfikowano trzy najważniejsze skrzyżowania:

  1. Leardet Street i Bay Street – Port Melbourne
  2. Mount Alexander Road i Keilor-Essendon Road
  3. Loyola JR i Twickenham Chris-Richmond
Przerażające nagranie GoPro pokazuje narciarza wpadającego do ogromnej szczeliny.

READ  Nigdy więcej gratisów, ponieważ krajowe linie lotnicze anulują przepisy dotyczące pandemii