Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NASA zdobywa 6 nagród Webby i 7 nagród People's Voice Webby

NASA zdobywa 6 nagród Webby i 7 nagród People's Voice Webby

Szeroki zasięg NASA na platformach cyfrowych został doceniony przez Międzynarodową Akademię Sztuki i Nauki Cyfrowej (IADAS), która przyznała NASA 6. nagrodę Webby w 28. dorocznej edycji Webby Awards.

NASA została dziś uhonorowana podczas 28. dorocznej ceremonii wręczenia nagród Webby Awards sześcioma nagrodami Webby Awards i siedmioma nagrodami Webby People's Voice Awards, z których ta ostatnia jest przyznawana przez głosującą publiczność. Nagroda Webbys przyznawana jest za doskonałość w dziewięciu głównych typach mediów: stronach internetowych i witrynach mobilnych, wideo, reklamie, mediach i public relations, aplikacjach i oprogramowaniu, mediach społecznościowych, podcastach, grach oraz wirtualnej i sztucznej inteligencji (AI).

„Jesteśmy zachwyceni, że zostaliśmy docenieni przez rodzinę Webbys Rozwój komunikacji cyfrowej NASApowiedział Mark Etkind, zastępca dyrektora ds. komunikacji. „Posiadanie podcastu, wirtualnej wystawy, transmisji na żywo, mediów społecznościowych i Internetu pokazuje, jak wykwalifikowany i utalentowany jest nasz zespół. Szczególnie cieszymy się z nagród przyznawanych naszym zrewitalizowanym platformom cyfrowym, w tym stronie internetowej NASA i Usługa transmisji strumieniowej NASA+. We współpracy z portalem Science Aplikacja NASATo rdzeń naszej komunikacji cyfrowej”.

Szeroki wachlarz nagród podkreśla także korporacyjne podejście agencji do komunikacji. Na przykład transmisja na żywo jest produkowana i zarządzana przez Biuro Komunikacji w siedzibie NASA w Waszyngtonie. Jednakże każdy program wywodzi się z projektów w ośrodkach NASA i obejmuje kilka miesięcy przygotowań logistycznych, ćwiczeń, przeglądów i ciągłego dostosowywania. Po skonfigurowaniu transmisji telewizyjnej jest ona umieszczana na stronie internetowej NASA i wysyłana do kanałów mediów społecznościowych NASA, gdzie zespół agencji na żywo wchodzi w interakcję z publicznością, zapewniając kontekst i odpowiadając na pytania. Przez cały czas fotografowie z agencji dokumentują wysiłki i publikują zdjęcia na platformach cyfrowych, podczas gdy zespół dźwiękowy NASA zbiera nagrania audio i wywiady, aby kontynuować opowiadanie historii za pośrednictwem podcastu.

Od 1998 roku NASA była nominowana do ponad 100 nagród Webby Awards, zdobywając 37 nagród Webby i 52 nagrody People's Voice.

READ  Trzeci przypadek małpiej ospy zidentyfikowany w NSW

Pełna lista zwycięzców 28. dorocznej nagrody Webby Award przyznanej przez NASA

nasa.gov

Webby Weiner, zwycięzca głosowania ludu

Witryny internetowe i witryny mobilne — publiczne witryny na komputery stacjonarne i witryny mobilne | Rząd i stowarzyszenia

To już piąta nagroda Webby Award przyznana tej agencji i dwunasta People's Voice Award

Dziwny świat NASA: Fit for Space

Webby Weiner, zwycięzca głosowania ludu

Najlepsze podcasty — pojedyncze odcinki | Edukacja naukowa

Wciągająca Ziemia NASA

Webby Weiner, zwycięzca głosowania ludu

Sztuczna inteligencja (AI), Metaverse i publiczne doświadczenia wirtualne | Edukacja naukowa

NASA: Wiadomość w butelce

Laboratorium Napędów Odrzutowych NASA

Webby Weiner, zwycięzca głosowania ludu

Kampanie reklamowe, medialne i public relations Najlepsze zaangażowanie społeczności

Powrót próbki asteroidy OSIRIS-REx (oficjalna transmisja NASA na żywo w rozdzielczości 4K)

Zwycięzca głosowania ludu

Wideo — ogólne wideo | Wydarzenia i transmisje na żywo

Pierwsza misja NASA polegająca na pobraniu próbek asteroid

Webby Weiner, zwycięzca głosowania ludu

Społeczne Kampanie społeczne | Edukacja i nauka

NASA + usługa transmisji strumieniowej na żywo

Zwycięzca Webby'ego

Witryny internetowe i witryny mobilne — publiczne witryny na komputery stacjonarne i witryny mobilne | Telewizja, kino i transmisja na żywo

Obrączkowe zaćmienie Słońca

Zwycięzca głosowania ludu

Społeczne Kampanie społeczne | Wydarzenia i transmisje na żywo

O nagrodach Webby Awards

Nagrody Webby Awards, przyznawane od 1996 roku, przyznawane są przez Międzynarodową Akademię Sztuki i Nauki Cyfrowej (IADAS) – jury składające się z ponad 3000 czołowych ekspertów internetowych, osobistości biznesu, gwiazd, wizjonerów i kreatywnych celebrytów. Nagroda Webbys przyznawana jest za doskonałość w dziewięciu głównych typach mediów: stronach internetowych i witrynach mobilnych, wideo, reklamach, mediach i PR, aplikacjach i oprogramowaniu, mediach społecznościowych, podcastach, grach i Metaverse oraz wirtualnej i sztucznej inteligencji (AI).

Nagrody Webby Awards oferują dwie nagrody w każdej kategorii – nagrodę Webby Award i nagrodę Webby People's Voice Award. Członkowie Międzynarodowej Akademii Sztuk i Nauk Cyfrowych (IADAS) wybierają nominowanych do obu nagród w każdej kategorii, a także zwycięzców nagrody Webby Award. Głos Webby People's jest przyznawany przez głosującą publiczność.

READ  Eksplozja gwiazdy sprzed 180 lat ożywa na nowym materiale poklatkowym

Dowiedz się więcej

Eksploracja multimedialna NASA

/Wydanie ogólne. Ten materiał od oryginalnej organizacji/autora(ów) może mieć charakter chronologiczny i został zredagowany pod kątem przejrzystości, stylu i długości. Mirage.News nie zajmuje stanowisk korporacyjnych ani stron, a wszystkie opinie, stanowiska i wnioski wyrażone w niniejszym dokumencie są wyłącznie opiniami autorów. Zobacz całość tutaj.