Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nasser Hussain mówi, że Anglia jest „wyczerpana psychicznie” terminem Ashes przed Pucharem Świata ODI

Nasser Hussain mówi, że Anglia jest „wyczerpana psychicznie” terminem Ashes przed Pucharem Świata ODI

Były kapitan Nasser Hussain uważa, że ​​termin rozpoczęcia Pucharu Świata ODI po opuszczeniu Anglii przez drużynę Ashes jest „wyczerpujący fizycznie i psychicznie”.

Pommes liże rany po katastrofalnej kampanii w Pucharze Świata, w wyniku której obrońcy tytułu zajęli skromne siódme miejsce i nie dotarli do półfinału.

Anglia również doświadczyła upokorzenia, ponieważ przez pewien czas znajdowała się na dole tabeli składającej się z 10 drużyn i przegrywała z takimi drużynami, jak Afganistan i Sri Lanka.

Oglądaj na żywo każdy mecz Pucharu Świata w krykiecie mężczyzn ICC bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo Sports. Dołącz do Kayo już teraz i natychmiast rozpocznij transmisję>

Indie zmierzą się w pierwszym półfinale z Nową Zelandią, a następnie Australia z RPA w drugim półfinale w czwartek o miejsce w decydującej grupie.

Jednak pojawia się wiele pytań na temat tego, co poszło nie tak dla Anglii, która na wycieczkę białą piłką po Indiach Zachodnich wybrała inaczej wyglądającą drużynę.

Al-Hussein powiedział codzienna poczta Kampanii Anglii w Pucharze Świata nie pomogło zorganizowanie turnieju w stosunkowo krótkim czasie po intensywnej serii Ashes.

„Dla Anglii jest to trudne ze względu na czas rozgrywania Pucharu Świata na tle serii Ashes” – powiedział były kapitan reprezentacji Anglii.

„Popiół jest tak bardzo skupiony, że pod koniec jesteś psychicznie wyczerpany.

„Kiedy patrzysz na graczy takich jak Chris Woakes i Mark Wood, widać, że są wyczerpani psychicznie i fizycznie. Dlatego też konieczne jest planowanie w różnych formatach”.

Nasser Hussain twierdzi, że moment pojawienia się popiołów nie pomógł Anglii. (Zdjęcie: Gareth Copley/Getty Images)Źródło: Getty Images
Poms mieli przerażającą kampanię w Pucharze Świata. (Zdjęcie: Gareth Copley/Getty Images)Źródło: Getty Images

Anglia wygrała Puchar Świata ODI 2019, zanim mecz Ashes został rozegrany później niż zwykle angielskiego lata tego roku.

READ  Australijscy Boomers rozpoczynają swoją kampanię na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio pokonując Nigerię 84-67

Hussain dodał, że ważne jest dokonanie „resetu” między serią testów a kampaniami białej piłki.

„Nastąpił reset białej bili pod wodzą (byłego kapitana Eoina) Morgana” – powiedział.

„Następnie reset czerwonej piłki pod Stokesem. Tak naprawdę możemy zresetować całą planszę, co indyjski krykiet radzi sobie naprawdę dobrze”.

„Po drodze musimy zapewnić całą opiekę i uwagę.

„Dla Anglii jest to trudne, ponieważ wiele mistrzostw świata odbywa się pod koniec lata, więc nigdy nie odrywa to od jakiejkolwiek formy turnieju, ponieważ jeśli to zrobisz, drużyny wyprzedzą cię, gdy uznają, że wszystko z tobą w porządku.

„Ale nie jest to łatwe, gdy przez cały czas gra wielu graczy”.

Na początku turnieju Hussain powiedział, że reprezentanci Anglii muszą wziąć odpowiedzialność za niepowodzenia w Pucharze Świata, dodając, że jest to normalne Obwinianie struktur krykieta było kiepskim gliniarzem.

Po słabym rozpoczęciu turnieju przez Australię, zwycięzca Pucharu Świata Brendon Julian powiedział… Kac popiołowy, zmęczenie i napięty harmonogram krykieta nie były wymówką Za słabą wydajność.

Anglia macha toporem w serialu Indie Zachodnie

Anglia ogłosiła skład na przyszłomiesięczne jednodniowe międzynarodowe zawody na Karaibach, w których weźmie udział zaledwie sześciu ocalałych z fatalnej obrony w Pucharze Świata w Indiach.

Podopieczni Josa Buttlera wygrali tylko trzy mecze i nie dotarli do półfinału. Jednak Buttler pozostaje kapitanem trasy, w której biorą udział trzy ODI i pięć Twenty20.

Obiecujący odbijający Harry Brook, wszechstronny Liam Livingstone oraz pałkarze Gus Atkinson, Brydon Carse i Sam Curran to pozostali, którzy przeżyli Puchar Świata.

Tylko sześciu zawodników z kadry na Puchar Świata zagra przeciwko Indiom Zachodnim. (Zdjęcie: Gareth Copley/Getty Images)Źródło: Getty Images

Bywalcy wszystkich formatów Jonny Bairstow, Joe Root i Mark Wood odpoczęli przed styczniową serią testów w Indiach, a kapitan drużyny czerwonych piłek Ben Stokes zmierza prosto na operację z powodu utrzymującej się kontuzji kolana.

READ  Harmonogram Mistrzostw Świata 2022 - grupy, kalendarz, mecze, wsporniki

Jednak decyzja o pominięciu odbijającego Dawida Malana, Moeena Alego i marynarza Chrisa Woakesa może oznaczać koniec kariery trio w ODI.

Tymczasem dyrektor krykieta Anglii Rob Key w niedzielę obejrzał ruiny Pucharu Świata i przyznał: „Raczej patrzę na to, czego nie zrobiłem, niż obwiniać wszystkich”. Key próbował złagodzić presję wywieraną na niedocenianego australijskiego trenera białej piłki Matthew Motta, dając jasno do zrozumienia, że ​​drużyna testowa była priorytetem przez jego 18 miesięcy na stanowisku trenera.

„Za każdym razem, gdy podejmowano decyzję, czy skupić się na krykiecie powyżej 50 lat, krykiecie testowym czy T20, zawsze wybierałbym krykieta testowego”.

Z Agence France-Presse