Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

James M.  Cibola 1952-2023 |  Wiadomości, sport, praca

James M. Cibola 1952-2023 | Wiadomości, sport, praca

WAKE FOREST, Karolina Północna – James Michael Cipolla, 71 lat, dawniej Greensburg w Pensylwanii, zmarł spokojnie w niedzielę 5 listopada 2023 r. po krótkiej chorobie.

Urodził się 19 stycznia 1952 r. jako syn zmarłej Helen Varcone Cipolla i Dana Cipolli z Campbell.

Jim był absolwentem Campbell Memorial High School w 1969 roku. Uczęszczał do Findlay College, uzyskując tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej. Jim kontynuował studia MBA na Capital University w Columbus i uzyskał je, pracując na pełny etat w Marion Power Shovel w Marion.

W 1989 roku Jim został zatrudniony przez Kennametal Inc. Zarządzał zakupami korporacyjnymi przez 21 lat, pełniąc funkcję Globalnego Dyrektora ds. Zakupów i Podróży od 2000 do 2010 roku. W 2011 roku Jim został mianowany przez ASKO na stanowisko Wiceprezesa ds. Łańcucha Dostaw, aż do nominacji. Emerytura w 2015 roku.

Jim zasiadał w Radzie Dyrektorów Rady Skautów Westmoreland-Fayette, gdzie pełnił funkcję doradcy i przewodniczącego zarządu.

Jim był zapalonym golfistą i entuzjastą wszechstronnego sportu. Życie zawsze było dobre, czy to był czas na polu golfowym, piesze wędrówki, jazda na rowerze, wędkowanie, rzucanie piłką nożną, oglądanie gry Steelers, spacery po plaży czy podziwianie pięknego widoku na góry.

Największą radością Jima było spędzanie czasu z rodziną, zwłaszcza z wnukami, które zawsze z niecierpliwością czekały na jego opowieści, jego zabawne i dowcipne zachowanie oraz pełną życia osobowość. Jim był kochającym mężem, ojcem, dziadkiem, bratem, wujkiem, szwagrem i wspaniałym przyjacielem wszystkich. Będzie nam go bardzo brakować.

Jim pozostawił kochającą żonę Nancy Ann Paulsen Cipolla, którą poślubił 22 grudnia 1973 r.: jego dzieci, Nicole (Alexander) Poling z Raleigh w Północnej Karolinie i Nathan (Valerie) Cipolla ze Stowe; troje wnuków, Ansley i Everett Bowling oraz Jeremiah Cipolla; siostra Patricia Cipolla Gomori z Polski; szwagierka Donna Watts z Clearwater na Florydzie; szwagier Gary (Julie) Paulsen z Holland, Ohio; oraz liczne siostrzenice i siostrzeńcy.

READ  Ross zmusił Lyon do zwrócenia się do graczy Świętych po akcie autosabotażu przed sezonem

Poprzedziła go śmierć jego matki, Helen Varkone Cipolla. Jego ojcem jest Dan Cipolla. i jego szwagier Jeffrey Gomory.

Z poważaniem, rodzina Jima pragnie podziękować firmie Transitions LifeCare z Raleigh za współczucie, wsparcie i wiedzę, które delikatnie prowadziły Jima i jego rodzinę przez ostatnią podróż. Chcielibyśmy również podziękować Home Zamiast, Raleigh, za tak szybką pomoc i pełne współczucia. Ich pomoc pozwoliła nam spełnić życzenie Jima, aby pozostać w domu.

Na prośbę Jima nie będzie dyżurów telefonicznych.

Msza pogrzebowa odbędzie się w piątek, 17 listopada 2023 r. o godzinie 13:00 w kościele św. Franciszka z Asyżu, 11401 Leesville Road, Raleigh, celebrowaną przez prałata Claya. Pogrzeb odbędzie się w kolumbarium w prezbiterium kościoła bezpośrednio po pogrzebie.

Darowizny na pamiątkę można składać na rzecz kościoła św. Franciszka z Asyżu, 11401 Leesville Road, Raleigh, NC 27613; Lub do Międzywyznaniowego Transportu Żywnościowego @ www.foodshuttle.org/.

(specjalne powiadomienie)