Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ned Jay odchodzi z Collingwood, List Managera, rezygnuje, okres handlu, najnowsze wiadomości, wiadomości Sroki

Menedżer drużyny Collingwood, Ned Jay, zrezygnował z klubu.

Foxfooty.com.au Z pewnością kontynuował WiekRaport mówi, że Jay, który był na czele chaosu zeszłorocznego poza sezonem, zrezygnował.

Collingwood to opowieść o okresie handlu, w którym ograniczenia maksymalnych wynagrodzeń porzuciły Adama Trailwara, Toma Phillipsa, Jadena Stevensona i Otto Businafullage, nie uzyskując przy tym dużych dochodów.

Obejrzyj sezon Toyota AFL Premierhip 2021. Każdy mecz z każdej rundy jest transmitowany na żywo w Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

młody człowiek Musiał bronić niechlujnej strategii klubu w wywiadzie zaledwie kilka minut po zakończeniu okresu handlowego.

Wiek wzmiankowany Jay zrezygnował pod koniec ubiegłego roku, ale pozostał na swoim obecnym stanowisku nawet po drafcie w połowie sezonu 2 czerwca, aby pomóc klubowi.

Posłuchaj najnowszej wersji programu FOX FOOTY PODCAST TUTAJLub naciśnij ZAPISZ SIĘ DO ITUNES lub Spotify

Graham Wright, były menedżer piłkarski Hawthorne i obecny dyrektor generalny Collingwood Football Team, przejmie tę rolę tymczasowo po drafcie i dziękując Jayowi za jego pracę, zwrócił uwagę na okropną sytuację płacową, z którą musiał sobie poradzić.

„Jesteśmy rozczarowani utratą Neda. Wright powiedział, że jego doświadczenie jako gracza i menedżera składu, a także jego zaplecze finansowe, były nieocenione.

„Zresetowanie struktury wypłat gracza było trudnym i koniecznym zadaniem. Przyszły profil wypłat jest dla niego znacznie zdrowszy. W nadchodzących latach jego osiągnięcia staną się jasne”.

– Cieszę się, że może zostać z nami nawet po zaciągnięciu się – zawsze będzie mile widziany w Collingwood – i chociaż jesteśmy rozczarowani, że go tracimy, życzę mu powodzenia w nowym kierunku.

Objął go pod koniec sezonu 2017, a Sroki próbowały zbliżyć się do premiera, z której były celem wyjazdowym w 2018 roku.

Jednak po sprowadzeniu Dane Beamsa, który wkrótce przeszedł na emeryturę po podpisaniu drogiego kontraktu, w którym Sroki porzuciły dwie selekcje w pierwszej rundzie i przyznając Brodiemu Grundy’emu siedmioletnią umowę o wartości około 6,5 miliona dolarów, klub walczył z utrzymaniem graczy pod wynagrodzeniem. Dach.

READ  Świątek pokonuje Polskę z Francją i awansuje do finału United Cup