Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jake Paul: Conor McGregor walczy „ ultra-realistycznie ”

Gwiazdy na YouTube chcą wziąć udział w kolejnej wielkiej bitwie.

Słynny bokser Jake Paul stwierdził na YouTube, że perspektywa walki z Conorem McGregorem w przyszłym roku jest „bardzo realistyczną” możliwością.

Ball wyłania się po zwycięstwie nad innym zawodnikiem UFC, emerytowanym Benem Askreenem, w kwietniu, po tym, jak usunął weterana zapaśnika. Wydarzenie podobno przyniosło Paulowi co najmniej 10 milionów dolarów, a być może więcej.

Zwycięstwo Askrina reprezentowało trzecią bitwę Paula i jego zwycięstwo, aby zachować jego niepokonany rekord. Przed Askrenem pokonał Nate’a Robinsona i innego YouTubera AnEsonGiba.

W grudniu ubiegłego roku Paul zaoferował MacGregorowi 50 milionów dolarów za mecz bokserski, ale następna walka McGregora ma być meczem trójstronnym z Dustinem Poirierem z UFC 10 lipca.

Mówiąc do słońcePaul powiedział: „Prawdopodobnie jest to oczywiście bardzo, bardzo realistyczne”.

„Myślę, że to zależy od tego, co zrobi przeciwko Dustinowi 10 lipca.

„W tej chwili rozmawiałem więcej niż Conor McGregor. Kamaru Usman przegląda się na Twitterze z McGregorem, a tweety cieszą się dużym zainteresowaniem.

„Ale potem napisał o mnie na Twitterze i jest to jeden z jego pierwszych tweetów w historii. Wokół mojego imienia jest teraz więcej szumu, a Connor właśnie przegrał i poniósł jedną z najbardziej żenujących strat w swojej karierze.

„Miałem dwa kolejne głośne nokauty przy dwóch potężnych pchnięciach na wyświetlenie. Teraz po prostu pozwalam, by liczby przemówiły”.

Paul kontynuował: „Myślę, że jesteśmy teraz na tym samym poziomie atrakcyjności w świecie sportów walki.

„Sprawdzając statystyki pay-per-view, które właśnie zrobiliśmy, a ja miałem to wydarzenie na plecach, kiedy walczyliśmy w tej walce, Ben Askren miał 500 000 obserwujących.

„Nikt tak naprawdę nie wie, kto był obok fana UFC. Więc to tak, jakbyś umieścił takie nazwisko jak Jake Paul i Conor McGregor razem, to wielkie wydarzenie”.

READ  Autor i nauczyciel Poundmaker Favel dzieli się historiami z Polski | Sask Teraz | Saskatchewan