New Zealand Kiwi vs Irlandia, wynik, statystyki, wideo, Jared Weria-Hargreaves Sean Penn, Jahrom Hughes

Trener Nowej Zelandii, Michael Maguire, ma pewne obawy przed ćwierćfinałami po tym, jak gwiazda Jared Wyria-Hargreaves doznał kontuzji w wygranym 48-10 meczu Kiwi z Irlandią.

Wyria-Hargreaves, który opuścił swoje pierwsze dwa mecze bilardowe z powodu zawieszenia, złapał Irlandczyka Dana Normana swoim wahadłowym ramieniem i wydał rozkaz chodzenia.

Wrócił na boisko w drugiej połowie, ale nie trwał długo, zanim wyszedł z czymś, co uważał za „lekkie naciągnięcie ścięgna podkolanowego”, według reporterki Jenny Brooks.

Oglądaj każdy mecz Mistrzostw Świata w rugby na żywo i wyłącznie w Fox Sports na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Chociaż Nowa Zelandia nie była najlepsza, obrońca Jahrome Hughes wrócił po kontuzji nogi w dobrym stylu, strzelając dwa gole i grając w trzech kolejnych próbach, zanim uzyskał wczesny wynik.

„Dobrze było zobaczyć grę Jahroma, grał dla nas naprawdę dobrze” – powiedział Maguire po meczu.

Gwiazda Storm zaczął strzelać w 14. minucie swoimi czterema punktami, a zaledwie pięć minut później wykonał specyficzne dośrodkowanie dla Jordana Rabbany, który nietknięty strzelił gola w rogu.

„Mogą to zrobić” Bryth z powrotem w kiwi | 02:45

Następnie kopnął bramkarza Bety Heiko, aby zwiększyć przewagę Nowej Zelandii.

Irlandia utrzymała się w grze, gdy Louis Senior przejął podanie Brytyjczyka Nicory, aby zdobyć bramkę – a drugi wioślarz Sharks musiał grać ze swojej środkowej pozycji.

Ale Nowozelandczycy natychmiast zareagowali, gdy Hughes wyprzedził dwóch graczy, zanim przeszedł do Heiko, aby strzelić swojego drugiego gola.

Więcej aktualności NRL

Okno tytułowe: Okno Premier League dla każdego klubu NRL i kiedy zostanie zamknięte

ożywić to: Gwiazda Tonga, Kaufusi, ujawnia bolesną motywację w Pucharze Świata

Zespół kangura: Dziwna taktyka Mininga jako Cleary, DCE nosi imię Włoch

Mojżesz za kraj: Tajne spotkanie Shinza ujawniło śmiałą próbę tygrysów na tygrysy

READ  Polska wygrywa inauguracyjny Narvik Cup - TotalRL.com | Ekspresowa Liga Rugby

Ułożone pary połówek: dzikie wstąpienie węgorzy diodowych; Ogromny potencjał Broncos

Irlandia miała świetną okazję na trzy minuty przed przerwą, kiedy Wiria-Hargreaves odmówił popełnienia grzechu, ale zepsuł ją faulem. Kto inny niż Hughes był tam, aby uderzyć piłkę, aby przekazać ją do Dylana Browna, który wybił piłkę do Ronaldo Mulitalo nieoznaczonego, aby zdobyć bramkę.

Rapana podjął drugą próbę, co można uznać za wątpliwą rozmowę, ponieważ powtórki wideo pokazały, że jego buty wycierają linię boczną.

Następnie szalejący James Fisher-Harris umocnił prowadzenie Nowej Zelandii, wbiegając prosto przez wyczerpaną obronę, zanim Hughes zdobył podobną próbę pięć minut później.

Weteran rozgrywający Kieran Foran strzelił gola na środku obrony po tym, jak Hughes odpoczął i nie marnował czasu, wysyłając Kenny’ego Bromwicha do dośrodkowania.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!!

Teddy opowiada o zmianie między Włochami a Australią | 01:08

Irlandia zaliczyła drugą próbę w tym meczu – ponownie przez Seniora – który zmierzył swój wynik do sześciu prób na mundialu. Pchnął Seniora Mulitalo do bramki i zmusił irlandzkiego skrzydłowego do faulu, pozwalając irlandzkiemu skrzydłowemu uderzyć piłkę.

Ale Nowa Zelandia oddała strzał, gdy Joey Manu strzelił gola w ostatnich dwóch minutach.

Podczas gdy Nowa Zelandia kołysała się przez mecz, ich fairwaye są czymś, o co należy się martwić, jeśli chodzi o koniec biznesu na Mistrzostwach Świata. Rapana przekazał zadania Dylanowi Brownowi w pierwszej połowie, a między nimi otrzymali tylko cztery zmiany na 10 prób.

Maguire na pełen etat powiedział, że zespół miał „trochę pracy nad tym” i był „czasami bezużyteczny”.

Przyznał też, że bieganie na bramkę może stać się problemem.

READ  Trener NFL Ben Rutten opuści Essendon-Adelaide z powodu protokołów Covid-19

„Rzut od bramki to coś, o czym będziemy rozmawiać, ponieważ możesz tam zdobyć kolejne 10-12 punktów” – powiedział Maguire.

Udo Hughesa było zamarznięte pod koniec meczu, ale powiedział, że to tylko środek ostrożności.