Polska przegrywa po chybieniu rzutu karnego w ostatniej sekundzie |  Wiadomości, sport, praca

Polska przegrywa po chybieniu rzutu karnego w ostatniej sekundzie | Wiadomości, sport, praca

Warren Delaway/polska gwiazda Vito Komara (15) zarządza opcją z Lukiem Generaloviciem (14) wkrótce po piątkowej nocy podczas play-offów czwartej dywizji przeciwko Jeffersonowi.

Jefferson – The Jefferson Falcons pokonywali w piątek polskie Seminare Bulldogs w posezonowym thrillerze OHSAA IV IV na Falcon Pride Stadium.

Bulldogi niewątpliwie zdominowały pierwszą połowę meczu. Zmagając się z kontuzjami jako środkowy obrońca, Polska zwróciła się do początkującego obrońcy Cole’a Fultona jako kluczowego napastnika przeciwko Falcons.

Bez prawdziwego rozgrywającego Bulldogs zastosowali hardkorowy atak oparty na bieganiu, który zabrał dużo czasu i utrzymał atak Hawks na uboczu. Junior biegnący Daniel Nittoli 10 jardów przyłożenie, które dało Bulldogs prowadzenie 7-0 na koniec pierwszej kwarty, byłoby jedynym wynikiem meczu w pierwszej połowie.

Główny trener Polski Tom Pavlanski uważa, że ​​Fulton i jego drużyna ciężko walczyli z Jastrzębiami.

„Fajnie jest super” – powiedział Pavlansky. „Jest wojownikiem, jest buldogiem, po prostu nie ma wystarczająco dużo superlatyw. Cole, Daniel Nitoli i Stephen Sollick, wszyscy nasi walczyli”.

Obrona Bulldoga była uparta na początku gry, nie pozwalając Sokołom dotrzeć do strefy końcowej w pierwszej połowie. W drugiej kwarcie samochodem Falcons wbił piłkę w obszar Bulldoga, zanim został zatrzymany na czwartym miejscu. Po tym Polacy zablokowali rzuty z pola wykonane przez piłkarza Jastrzębia, Jensona Jaroscha.

„Mamy naprawdę dobrą drużynę piłkarską z 14 punktami na boisku” – powiedział Pavlansky. „Jestem naprawdę dumny z naszej obrony i dumny z naszych trenerów. Ciężko walczyliśmy i wystawiliśmy to na próbę.”

Jefferson poczuł presję, gdy stracili siódemkę po pierwszych dwóch kwartach meczu pucharowego, ale trener Falcons, Brandon Hannah, nie pozwolił swojej drużynie stracić spokoju w pierwszej połowie.

„Uwierzyłam, a moim zadaniem było sprawić, by dzieci uwierzyły, że my (buldogi) zrobiliśmy najlepsze zdjęcie” – powiedziała Hanna. „Nie zaczęliśmy grać aż do drugiej połowy. Naszym celem było więc wyjść w drugiej połowie, strzelić, zatrzymać się i ponownie strzelić. „

READ  Oglądaj Polska vs Czechy: Transmisja na żywo meczów kwalifikacyjnych Euro 2024 – jak oglądać i transmitować mecze ligowe Major League i College Sports

Jefferson potrzebował dwóch punktów, aby objąć prowadzenie, więc spojrzał na rozgrywającego Granta Hitchcocka i przekazał go.

Hitchcock zepchnął Jeffersona w dół pola i zakończył pierwszą jazdę w drugiej połowie z 9-jardowym przyziemieniem, aby zmniejszyć przewagę Polski na 7-6. Zatrzymując następną jazdę Bulldogs, Hitchcock poprowadził swoją drużynę w dół boiska i po raz kolejny skrócił bieg na 13 jardów, dając Hawks prowadzenie 14-13.

„On jest naszym przywódcą” – powiedziała Hanna o Hitchcocku. „Wszystko przez niego przechodzi … Ten dzieciak jest po prostu dzieckiem pełnym serca i pełnym determinacji. Pokazał to dziś w drugiej połowie. Wyszedł i przejął dowodzenie i był najlepszym graczem na boisku. „

Mimo heroicznych osiągnięć Hitchcocka w drugiej połowie, Polacy mieli szansę wygrać mecz kolejnym drugim rzutem z pola. Na 11 sekund przed końcem, nowicjusz w Bulldogs, Jas Stefansen, spróbował wykonać rzut z pola z 32 jardów, ale nie udało mu się zapewnić zwycięstwa Hawks.

Trener Hanna powiedział, że jego drużyna odetchnęła z ulgą, gdy rzut nie powiódł się.

„Nasze dzieci zasłużyły na ten moment” – powiedziała Hanna. „Nerwy były w tym momencie naprawdę napięte. Kiedy zdobyliśmy ten wielki czwarty przystanek w czwartej kwarcie, pomyślałem w moim sercu, że zasłużyliśmy na ten moment i wyszliśmy zwycięsko. „

3-rozstawiony Jefferson zmierzy się z Gerrardem w regionalnym meczu ćwierćfinałowym w najbliższy piątek.