Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nick Kyrgios pokonuje Stefanosa Tsitsipasa

Londyn: Perspektywy Wimbledonu poszybowały w górę dzięki Nickowi Kyrgiosowi, gdy tajemniczy talent przezwyciężył strach przed kontuzjami i zbyt znaną walkę z urzędnikami, aby zmienić Stefanosa Tsitsipasa w naładowaną dramatem burzę w trzeciej rundzie.

Kyrgios zażądał, aby Tsitsipas został porzucony za lekkomyślne uderzenie piłki na trybunach, ledwo chybiając widza, zanim sam wyeliminował świat nr 5 z 6-7 (2-7), 6-4, 6-3, 7-6 (9 -7) Sobotnia wygrana.

Nick Kyrgios świętuje pokonanie Stefanosa Tsitsipasa podczas meczu trzeciej rundy na Wimbledonie.przypisane mu:Obrazy Getty

Gorący Australijczyk zagroził protestem po tym, jak Tsitsipas otrzymał złamanie prawa tylko za to, że odbił piłkę do tyłu w trybuny po przegraniu drugiego seta na pierwszym korcie.

„Nie możesz uderzyć piłki w tłum i uderzyć kogoś, i nie zostać w tyle”, krzyczał Kyrgios do sędziego Damiena Domusois w kółko, zauważając jednocześnie Francuza, że ​​Novak Djokovic został wyrzucony z US Open 2020 za uderzenie. Linie pani z piłką.

„Chciałbym porozmawiać z przełożonym. Nie gram, dopóki nie porozmawiam z przełożonym. Wyciągnij więcej przełożonych. Jeszcze nie skończyłem. Usuń ich wszystkich”.

Opiekun Wielkiego Szlema, Andreas Egli, nie miał żadnego.

Kyrgios zwyciężyło w ognistym starciu ze światem nr 5.

Kyrgios zwyciężyło w ognistym starciu ze światem nr 5.przypisane mu:Obrazy Getty

Nie minęło dużo czasu, zanim sędzia Wimbledonu Jerry Armstrong i asystent asystenta Dennis Parnell obserwowali z zainteresowaniem zza kortu.

Netflix wyprodukował film dokumentalny z udziałem Kyrgios i Tsitsipas, a serwis streamingowy śliniłby się od treści opisanych przez dwie najbardziej polaryzujące osobowości tenisa.

READ  Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2022: Nathan Chen pieczony na brzydki kostium