Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

W tym tygodniu w historii: Policjanci dołączają do czwartej grupy | Wiadomości, sport, praca

99 lat temu w 1923

Progressive Club ogłosił, że trzy policjantki będą pełnić służbę 4 lipca w Packard Park w Warren. Klub miał zapewnić pomoc 40 mężczyzn, którzy mieli pomagać regularnej policji w radzeniu sobie z ruchem ulicznym.

Panna Dorothy Rudisel została mianowana porucznikiem policji. Panna Eunice Schmidt i panna Helen Rijkaard zostają policjantkami. Młode kobiety były znane i entuzjastycznie nastawione do… „Bezpieczny i zdrowy” Czwarty.

Trzy inne młode kobiety znalazły się na liście do powołania do czynnej służby. Byli to panna Reiser, Castan i Shannon.

Siły Pomocnicze były gotowe do przejęcia. Młodzi ludzie radzili sobie z ruchem ulicznym głównie na Mahoning Street.

50 lat temu w 1972

Naczelnik poczty Warren Hermann J. Fininghouse, inspektorzy pocztowi i policja Howland prowadzili śledztwo w sprawie kradzieży prawie 200 listów ze skrzynki pocztowej wynajętej przez East Ohio Gas w Warren.

Żadna z pozostałych skrzynek pocztowych nie została wprowadzona, to zostało zgłoszone.

Kradzież została odkryta przez trzech młodych mężczyzn z Howland Township, którzy jeździli na skuterach i zauważyli, że ktoś wyrzuca papierową torbę do oczyszczalni ścieków Mosquito Creek przy North Road SE.

Torba zawierała około 200 listów zaadresowanych do East Ohio Gas Company, z których część została otwarta.

Naczelnik poczty Pfennighaus donosi, że skrzynka pocztowa East Ohio Gas nie została wepchnięta do pióra. Nie wiedział, kiedy i jak skradziono pocztę.

25 lat temu w 1997 roku

Silne wiatry i ciemne niebo nie osłabiły świątecznego nastroju tysięcy mieszkańców hrabstwa Trumbull, którzy obchodzili 221. urodziny narodu paradami, piknikami i imprezami plenerowymi.

Poranne parady rozpoczęły obchody Dnia Niepodległości 1997 w Newton Falls, Gustavus i Howland, podczas gdy inne społeczności organizowały całodniowe festiwale z mnóstwem zajęć dla dzieci, dając rodzicom krótką, ale mile widzianą przerwę.

READ  Pentagon: oferta Polski dla Ukrainy jest nie do utrzymania | Wiadomości, sport, praca

Niewielkich rozmiarów obserwatorzy parady Howlanda przywdziali wzdłuż East Market Street plastikowe torby na zakupy z szerokimi ustami, mając nadzieję, że uda im się zebrać kilka latających cukierków. Wśród uczestników krojenia cukierków znaleźli się powiernicy Howland Township i reprezentant USA James E. Traficant, D-Poland, który jechał w Stanley Open z Trumbull County Recorder Diane Marches.

10 lat w 2012 roku

Jej pierwszy koncert zagrali najwięksi perkusiści świata.

Kije zostały ujawnione w Warren Community Amphitheater jako część koncertu Amp z udziałem Chrisa Higbee w River Rock. Zostali na wybiegu przez lato, zanim zostali zabrani do domu na Dave Grohl Alley.

Joseph O’Grady, prezes Main Street Warren, powiedział dzień przed odsłonięciem: „Pokryjemy je przed sceną. Burmistrz (Doug Franklin) będzie obecny podczas odsłonięcia. Prawdopodobnie będziemy potrzebować do tego czterech osób.

Prawie 23-metrowe, 900-funtowe pałeczki zostały ręcznie wyrzeźbione przez lokalnego artystę Joela Eggerta z pni topoli dostarczonych przez Doll Lumber Company z Southington.

Skompilowane z archiwów Tribune Chronicle przez Allie Vugrincic.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej