Hollywood ma klasyczny parking Snowy Mountains na szybkim wybieraniu.
Największy australijski park kart jest dostępny na rynku, cieszy się kultem wśród VIP-ów na całym świecie i dostarczał pojazdy do hitowych filmów, w tym części Mad Max.
Wrecking Yard Flynna, historyczny obiekt w Autostrada 408 Snowy Mountains, CoomaJego cena wynosi 2,2 miliona dolarów i znajduje się w nim 3500 samochodów. Został wprowadzony do służby w 1955 roku, kiedy Holden FJ był najlepiej sprzedającym się samochodem w Australii.
Agenci McGratha opisują 8,5-hektarową posiadłość jako „samochodowy skarb” wśród samochodów „złotej ery”, niespotykany na rynku.
Ogłoszenie: Zobacz więcej zdjęć nieruchomości tutaj
Australijskie i międzynarodowe publikacje motoryzacyjne udokumentowały wyjątkową firmę Flynna, która ma również dealera i oddział mechaniczny firmy.
W najnowszym Mad Max Film przedstawia Flynna’s – który Jim Flynn otworzył prawie 70 lat temu – jako agenta. Dostarczył także samochody do filmu o dystopii z 2015 roku Mad Max: Na drodze gniewu Występowała w reklamach telewizyjnych.
Strona firmy na Facebooku informuje fanów o przeniesieniu niektórych samochodów, po dziesięcioleciach postoju w miejscu lub o zwróceniu przez kupującego samochodu, który przywrócił mu dawną świetność.
Pozostał w rodzinie należącej do Wayne’a i Vicki Flynn
„Po raz pierwszy Flynn’s Wrecking Yard, z niezwykłą spuścizną sięgającą 68 lat, jest teraz dostępny dla nowych właścicieli” – głosi wpis w księgach agentki McGrath Snowy Mountains, Shannon Ferguson.
Czytaj więcej: Agent przyznaje, że dom na sprzedaż na środkowym wybrzeżu jest „najgorszy w historii”
„Ta historyczna instytucja posiada wyjątkową kolekcję ponad 3500 pojazdów, przy czym obszerna kolekcja sięga złotych wieków motoryzacji w połowie lat trzydziestych XX wieku”.
Ze względu na lokalizację i pierzeję autostrady samochody – pomimo swojego wieku – nie są dotknięte erozją, na którą zwykle narażone są obszary przybrzeżne, jak podaje lista. Nowy właściciel może go przejąć i prowadzić, niczego nie tracąc.
Plac położony jest 5 kilometrów od centrum Comy i około 114 kilometrów na południe od stolicy. Nazwane przez turystyczne skrzydło Cooma „Stolicą Gór Śnieżnych”, wśród swoich atrakcji znajdują się cuda natury i muzea.

Dorota Masłowska jest współpracowniczką serwisu Przecław News, gdzie pisze o wiadomościach, polityce, biznesie, technologii, sporcie, rozrywce i stylu życia. Koncentruje się na dostarczaniu przejrzystych i użytecznych informacji o aktualnych wydarzeniach, pomagając czytelnikom śledzić najważniejsze tematy oraz historie istotne dla codziennego życia.

More Stories
Arabia Saudyjska mocno obniża ceny ropy dla Azji. Największa korekta od ponad dwóch dekad
Dino rozwija własną energetykę słoneczną. Kierowcy aut elektrycznych liczą na więcej
Narodowy Bank Zjednoczonych Emiratów Arabskich stwierdził, że poniedziałkowa przerwa w świadczeniu usług, która dotknęła klientów, nie była cyberatakiem