Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Niezwykły post Hugh Jackmana kilka godzin po tym, jak „nieprzewidziane okoliczności” zmusiły go do wycofania się z meczu otwierającego sezon NFL w Las Vegas.

Niezwykły post Hugh Jackmana kilka godzin po tym, jak „nieprzewidziane okoliczności” zmusiły go do wycofania się z meczu otwierającego sezon NFL w Las Vegas.

Hugh Jackman trafił na Instagram dzień po ucieczce przed swoim debiutem w NRL w Las Vegas z powodu „nagłej sytuacji rodzinnej”.

Gwiazda Wolverine'a nie podała w mediach społecznościowych więcej powodów swojego zniknięcia, zamiast tego nadal promowała swój nadchodzący film Deadpool i Wolverine.

Udostępniając ujęcie skywritingu na błękitnym niebie, napisał: „Wróciłem do pierwotnego opisu supermocy Wolverine’a. Skywriting nie jest uwzględniony. Ale ja/my to zabierzemy”.

Oglądaj bezpłatnie najlepsze na świecie reality show, programy rozrywkowe i programy kryminalne 7plus

Premiera Deadpool & Wolverine zaplanowana jest na 26 lipca, a w rolach głównych występują Jackman, Ryan Reynolds i Owen Wilson.

Niektórzy fani szybko podzielili się w komentarzach wiadomościami dotyczącymi zniknięcia Jackmana z otwierającego sezon NRL.

„Wydaje się wspaniale mieć Hugh. Jak się masz? Widziałem, że musisz opuścić Vegas i wrócić do Nowego Jorku. Wszystko w porządku, kolego?” Jeden.

Hugh Jackman udostępnił to zdjęcie nieba. kredyt: com.thehughjackman/Instagrama
Ryan Reynolds i Hugh Jackman wystąpią w nadchodzącym filmie Deadpool i Wolverine. kredyt: com.thehughjackman/Instagrama

Inny powiedział: „Hugh, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze po NFL”.

W sobotni wieczór (niedziela AEDT) Jackman poleciał do Las Vegas, aby obejrzeć mecz swojej ukochanej drużyny Manly Sea Eagles z South Sydney w ramach meczu otwierającego dwa sezony.

Podobno miał otrzymać traktowanie VIP-owskie od NRL, aby dodać mocy gwiazdy wydarzeniu na stadionie Allegiant.

Ale Jackman wrócił do Nowego Jorku po piątkowej imprezie w Las Vegas.

Gus Worland z Hugh Jackmanem w meczu pomiędzy Roosters i Sea Eagles w 2015 roku. kredyt: Marka Colby’ego/Obrazy Getty’ego

„Był zdenerwowany odejściem” – powiedział przyjaciel i prezenter australijskiego radia Gus Worland Powiedział.

„Starał się tu przyjechać, ale z powodu nieprzewidzianych okoliczności musiał wrócić. Był naprawdę zawiedziony. Nie mógł się doczekać, aż założy na mecz swoją męską koszulkę.

READ  Partia Konserwatywna w Polsce obalona po ośmiu latach rządów – Auckland Post

Przez lata, kiedy przebywał w Australii, Jackman sporadycznie pojawiał się na meczach Sea Eagles.

– Z sierpniem