Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowa sztuka dla pianisty na kontrakt z branży czytelniczej z udziałem Santino Fontana

Czytania i warsztaty

nowa sztuka pianista Organizacja mistrzostw branży czytelniczej Santino Fontana

Spektakl oparty na wspomnieniach polsko-żydowskiego pianisty i kompozytora Władysława Szpilmana.

Santino Fontana
Nina Westervelt

Robin de Levita Productions, Gorgeous Entertainment i Wolk Transfer ogłosili zamiar wprowadzenia pianista na Broadway.

Na podstawie wspomnień polsko-żydowskiego pianisty i kompozytora Władysława Szpilmana (również materiał źródłowy do nagrodzonego Oscarem w 2002 roku filmu o tym samym tytule), The pianista Będzie zawierać oryginalną partyturę uznanej holenderskiej pianistki Iris Hond, o której poinformowała Emily Mann, która również wyreżyseruje produkcję. Spektakl nie ma charakteru muzycznego, ale teatralny spektakl z osadzoną w całości muzyką.

Zdobywca nagrody Tony Santino Fontana zagra Szpilmana w zaproszeniu tylko do odczytu 23 czerwca. Dołączą do niego Richard Topol, Georgia Warner, Claire Beckman, Ariel Goldman, Paul Spira, Addison Finley, Jordan Lage, Robert David Grant i Tina Pinko.

pianista Opowiada historię życia Szpilmana, ocalałego z okupowanej przez hitlerowców Warszawy podczas II wojny światowej. Szpilman, słynny pianista i kompozytor, zostaje oddzielony od rodziny, gdy zostają wysłani do nazistowskich obozów zagłady i zmuszony jest korzystać z muzyki jako jedynego środka przetrwania.

pianista „Dzięki muzyce opowiada burzliwą historię o przetrwaniu i triumfie” — mówi producent Michael Walk. „To intrygująca historia w czasie zaciekłej teraźniejszości – chociaż obraca się w przeszłości, pokazuje nam, że tak jak dzisiaj, światy są niszczone, gdy się nawzajem zniekształcamy. Daje nam nadzieję, pokazując, jak ludzkie powiązania i moc muzyki mogą przekroczyć nienawiść i strach. i uzdrów nasze serca.”

pianista Wyprodukowany przez Robin de Levita i Keesa Abrahamsa z Robin de Levita Productions, Kumiko Yoshii i Brendana Ryana Walsha z Gorgeous Entertainment oraz Michaela Wolka z Wolk Transfer Company.

Zespół produkcyjny obejmuje scenografię Beowulfa Poireta, scenografię dźwięku Marka Bennetta i ogólne kierownictwo Carla Bassberga w Alchemy Production Group. Produkcja będzie zawierać pierwsze teatralne wykorzystanie systemu Atmos Dolby Surround Sound, zaprojektowanego przez Felixa Penny’ego.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź ThePianistPlay.com

READ  Więcej szczegółów na temat animowanego filmu Wiedźmin